מדורי תוכן

ראשי | הורוסקופ יומי | הורוסקופ יומי 29.6

הורוסקופ יומי 29.6

הורוסקופ יומי 29.6 הורוסקופ יומי 29.6

איך היום שלכם יהיה ומה צופים הכוכבים למזל האסטרולוגי שלכם

לתחזית אישית ממיסטיקניות מומלצות חייגו: 03-6145910

מצורפת תמצית תחזית אסטרולוגית יומית להיום. הורוסוקופ יומי זה הוכן על ידי מיסטיקנים ואסטרולוגים מומלצים במיוחד עבור גולשי אלטרנטיבלי. בתחזית אסטרולוגית יומית תוכלו לקרוא הכל על המזל שלכם ומה צופים הכוכבים.

יום נפלא. השנינות שלכם וחוש ההומור פותחים לכם דלתות רבות. יש לכם לא מעט אתגרים שמדליקים אתכם אבל אינכם בטוחים איך לגשת וכיצד להתחיל. יש מישהו שאתם מנסים להתקרב אליו. הפעילו את היצירתיות ואל תחששו לשבור את הקרח בצורה קלילה ובלתי רשמית. צפויות בשורות מרנינות לאחר תקופה של עיכובים. אתם בדרך אל מהפך והתחדשות.

זרימה חיובית של אנרגיה מאפשרת לכם לחוות יום מלא פעילויות, צחוק וכיופים. יום מתאים לטיולים בטבע. במידה ואתם תקועים במשימה חשובה, לפחות צאו בשעות הערב לנשום אוויר צח. פעילות גופנית מתונה דרושה לכם כמו אוויר לנשימה. התירוץ שאינכם רוצים להוציא כסף על מכון כושר ממש לא רלוונטית. צאו לצעדה רגלית מידי ערב. הבריאות תשתפר בהתאם.

היום תחושו הקלה מכיוון שסערת הנפש תחלוף מעצמה ממש כמו שהופיעה. מערכות יחסים יציבות ישרדו את הביקורתיות שלכם, אך כדאי לנסות ולמתן התקפי קנאה הנובעים בעיקר מחוסר בטחון. בערב תרגישו שיורדת עליכם שלווה ותחליטו לתפוס מנוחה מול הטלוויזיה. אנשים יתנו לכם מרחב אם תבהירו את הדרוש לכם. מה שהתחיל בחילופי מבטים עשוי לזרום אל נתיב רומנטי. אל תחששו להיות ראשונים בנטילת יוזמה.

זה יום בו המצב בתחום החברתי מעסיק אתכם החל משעות הבוקר. ייתכן כי תחושה של בדידות תוקפת אתכם ואתם מפנטזים איך הדברים היו יכולים להיות אחרת. מומלץ לבדוק אפשרויות אופרטיביות לפעולה. כדאי לאזן בין האישי ובין בילויים. למי שכבר יש לו זוגיות- זה היום המתאים לפנק את 'החצי השני'. פרחים או שוקולד יתקבלו בשמחה.

אתם מושפעים מאנרגיה הזויה ומבלבלת. המערכת הזוגית מקבלת 'נוק אאוט' קליל, בעיקר בגלל אירועים חיצוניים והצורך בהחלטות שלוחץ עליכם יותר מידי. אינכם בטוחים כיצד לנהוג וזה מערער לכם את השלווה והיציבות הפנימיים. העיקר לא לנקוט בצעדים דרסטיים ולהחליט תחת לחץ. הימנעו מלהקשיב לאנשים שמבטיחים לכם הרים וגבעות בלי לסגור קצוות עד הסוף.

אתם מנסים במאמצים רבים להתמודד עם מהפכים. הפתרון הטבעי הנראה לעין הוא לנצל את השינויים שמתחוללים וללמוד לתקשר טוב יותר. חבל שאתם לא רואים את ההזדמנות המונחת ממש מול העיניים, ובמקום זאת מרבים לריב ולהתנצח עם הסובבים אתכם. שימו לב איך אתם מצליחים לקלקל לעצמכם גם את הרגעים היפים. גם בשעה שאתם מתווכחים, אל לכם לאבד את הצפון.

בעצם הכול פשוט מאוד. לא לדבר על זה אלא לחוות, להודות ולומר את הדברים בצורה בהירה וברורה. זה הכול. זאת התשובה שאתם מחפשים בכל מקום ובעצם, זה כאן. לא כדאי לסבך ולהסתבך. אין צורך לקחת ללב את מה שניתן לפתור בשיחת טלפון אחת קצרה. העתיד מבטיח הצלחה שתושג בעזרת התלהבות ואופטימיות. זהו עיתוי של אור וחום.

נדמה לכם שהאהבה מסוגלת לרפא הכול ואתם די צודקים. אדם קרוב זקוק מאוד תשומת לב ועידוד ואתם מצליחים, בעזרת שפע של נתינה ופינוקים, לשפר את מצב רוחו ללא היכר. ההילוך הזה, הכרוך בהתנתקות מהבעיות האישיות וחלוקת סימפטיה ואמפטיה לאחרים, גורם לכם להרגשה טובה. המשיכו כך ותצאו מחוזקים שבעתיים. אסרטיביות אינה מילה גסה, לעיתים יש להפגין גישה נחרצת על מנת להבהיר למתחריכם בפני מה ומי הם עומדים.

צפויים שיבושים שונים. הבלגן נרגע לקראת הצהריים. בעזרת כושר האלתור שלכם, אתם מצליחים להתגבר על המכשולים ולבצע את המטלות היומיות כמעט ללא דופי. אין לכם הרבה סבלנות לאנשים שמחפשים את קרבתכם ואתם עלולים למצוא את עצמכם מגיבים בחוסר נימוס מופגן ואפילו בתוקפנות. על מנת לא ליצור מצבים לא נעימים, כדאי שתסבירו את עצמכם. מצב נזיל והפכך אינו רע בהכרח, ממש כשם שמצב יציב וקבוע אינו טוב בהכרח.

יום רומנטי. מי שנמצא במערכת יחסים עלול למצוא את עצמו מוציא סכום כסף גדול על קניה לא מתוכננת. לפנויים בחבורה, זה יום מתאים לממש כיוון רומנטי. העזו להציע הצעה נועזת. תיתכן דחייה אולם הסיכוי לכך נמוך ביותר. בכל מקרה, תכינו אסטרטגיה מתאימה שתאפשר לכם להיחלץ מהמבוכה בצורה אלגנטית, אם יהיה צורך בכך. מזל גדול נפתח בפני אלה מכם אשר ניחנו בכישרון לכתיבה יוצרת, שלפו את יצירותיכם מן המגירה.

אתם חשים אופטימיים במיוחד לאחר תקופה לא קצרה של דכדוך. יש לכם הרגשה טובה ותחושה של זהות ברורה בדבר הדברים שאתם רוצים להגשים לבצע. אתם מחדשים קשר עם מישהו שהיה איש סודכם בעבר. החלטה לצאת לבילוי בערב הינה צעד נבון. הרשו לעצמכם לנהוג בצורה לא שגרתית, גם אם יהיה מי שירים גבה. אתם עומדים לפני הצעת ייעול שתנחיל לכם כסף וכבוד.

יש מי שמוכן לבוא לקראתכם אך דורש התחייבות מסוימת. נראה כי הדברים ילכו וישתפרו. תופעה קוסמית מביאה עימה חידושים והפתעות, אך דבר לא יקרה אם תחליטו לשבת על הגדר. מי שמציע לכם הסכם ג'נטלמני, רומז כי לא בא לו לחתום על חוזה מחייב. יש לזה השלכות, אתם יודעים. קליק מפתיע גורם להידוק קשריכם עם אדם שיחסיכם עימו היו ברמה של 'שלום-שלום'.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

מזל טלה, מזל שור, מזל תאומים, מזל סרטן, מזל אריה, מזל בתולה, מזל מאזניים, מזל עקרב, מזל קשת, מזל גדי, מזל דלי, מזל דגים, אסטרולוגיה, תחזית אסטרולוגית יומית, אסטרולוגיה יומית, תחזית מזלות

תן ציון למאמר זה

0