מדורי תוכן

ראשי | הורוסקופ יומי | הורוסקופ יומי 2.8

הורוסקופ יומי 2.8

הורוסקופ יומי 2.8 הורוסקופ יומי 2.8

איך היום שלכם יהיה ומה צופים הכוכבים למזל האסטרולוגי שלכם

לתחזית אישית ממיסטיקניות מומלצות חייגו: 03-6145910

מצורפת תמצית תחזית אסטרולוגית יומית להיום. הורוסוקופ יומי זה הוכן על ידי מיסטיקנים ואסטרולוגים מומלצים במיוחד עבור גולשי אלטרנטיבלי. בתחזית אסטרולוגית יומית תוכלו לקרוא הכל על המזל שלכם ומה צופים הכוכבים.

טרדות היום יום מוציאות לכם את הרוח מהמפרשים. אתם סובלים מעייפות רבה. מובן מאליו שגם הזוגיות כרגע אינה בדיוק בראש סולם העדיפויות ועדיף שתתרגלו לעובדה זאת. אין לכם יותר מידי אנרגיות להיכרויות או מיזמים חדשים. פעילות יצירתית שתיתן מרחב לפנימיות תגרום לשינוי במודעות ובעליה משמעותית במורל. הרקיע מבשר על שיפור מדהים בחיים הרומנטיים, אך במקביל על בלבול גדול בנתיב הקריירה. הסמל שלכם הוא ראש של אייל נמרץ ונגחן הפוסע בראש העדר. הסמל רומז על אומץ לב ועל נכונות להסתער קדימה.

היום כדאי להקדיש תשומת לב למשפחה ולבית. אם לא תעמדו על המשמר, עלול להתפתח עימות שעלול להסתבך ושיהיה קשה לפתור אותו. גם בתחום הזוגי צפויה עליה במתח. כדאי לגלות סבלנות כלפי האחרים. מצב הרוח הקרבי שנראה כאילו כולם סובלים ממנו בבת אחת, יתפוגג בשעות הערב. הסמל שלכם הוא צללית ראש של שור, מעין עיגול שסהר בראשו: הסמל מייצג תכונות כגון: נחישות, התמדה, עקביות ועקשנות.

היום צפויה פגישה מפתיעה עם מישהו מהעבר הרחוק שלכם שבשמו מופיעה האות ש'. אתם עשויים לקבל מאותו אדם הצעה עסקית מפתה. כדאי לבדוק היטב את תוקף העניין ומי עומד מאחורי התוכניות הגרנדיוזיות, כדי שלא תמצאו את עצמכם, תוך זמן קצר, עומדים בפני שוקת שבורה. הסמל שלכם הוא זוג תאומים חייכן ועליז. הסמל מייצג את השנינות הקיימת באופיו של המזל, כמו גם תקשורתיות וקסם אישי.

צפויות לכם כמה פגישות על רקע רומנטי. עם כל הכבוד להספק, בסופו של היום, אתם עלולים למצוא את עצמכם נבוכים מול שפע האפשרויות. אתם מרגישים חופשיים כמו פרפר ושכל העולם פתוח אך נראה שהרצון שלכם לזוגיות עלול להפוך למוגזם. אל תתישו את עצמכם, נסו למתן את הצורך ולנהוג בצורה שקולה ומכובדת. הסמל שלכם הוא צללית של סרטן. הסמל מייצג שריון נוקשה הבא לחפות על רכות פנימית, כמו גם על הצורך בביטחון והגנה.

היום אתם נהנים מזרימה חיובית של אנרגיה שגורמת לכם לתפקד בצורה יוצאת מהכלל. יום מתאים להתחלות חדשות, גם בעבודה וגם בעסקים. הכיוון שלכם בתחום החברתי מצוין. המשיכו בו ותופתעו מהתוצאות. למי שכבר נמצא במערכת זוגית- זה יום מתאים לבילוי רומנטי משותף. הסמל שלכם הוא צללית של אריה, הבאה לסמל את מלך היער. הסמל רומז על תכונות כגון: יוזמה, כוח, הוד, הדר ומלכותיות.

מצב הרוח שלכם ירוד בגלל שאתם מכניסים את עצמכם לסיטואציות שאין לכם מושג איך לצאת מהן. טוב הלב שלכם שגורם לכם לנסות ולעזור לכל העולם גורם לכם בעיקר לבעיות. אתם לא עומדים בקצב ולפיכך מאכזבים אנשים רבים. כדאי היום להיות מרוכזים. כדאי שתעסקו בענייני הבית ותדאגו לפרנסה האישית שלכם! הסמל שלכם הוא נערה בתולה אוחזת אלומה של שיבולים. הסמל רומז על טוהר וניקיון רוחני, כמו גם על חריצות ופעלתנות המיוצגות על ידי אלומת השיבולים.

הרצון שלכם להשיג עושר ותהילה נראה היום כאילו הוא אפשרי, יותר מתמיד. העבודה הקשה וההשקעה משתלמות ובכל מקום אליו אתם פונים- המזל מאיר לכם פנים. כדאי לנצל את המומנטום גם בתחום האישי. בני המשפחה ישמחו לקבל קצת תשומת לב או הצעה לפעילות אקטיבית משותפת מחוץ לבית. הסמל שלכם הוא צללית של מאזניים. הסמל מייצג את שאיפתו של מזל מאזניים לעולם יציב ומאוזן לפיו כל צד שקול נגד הצד האחר.

זה יום עמוס מבחינה נפשית. אתם זקוקים למנוחה, לשקט ולהרבה יותר שלווה. ההתרוצצות האינסופית שלכם גורמת לכם לעייף את עצמכם עד כדי מצב של תשישות גופנית ופיסית. הרצון לשפר את המצב הכספי גורם לכם לעשות שטויות שעולות לכם ביוקר. כדאי היום להתארגן ביתר יעילות. להקפיד על תזונה מאוזנת ועל שינה רגועה בלילה. הסמל שלכם הוא צללית של עקרב הרומזת על אומץ, תעוזה, מסתורין, מחשכים ונכונות להתייצב מול סכנה.

הביטחון העצמי קצת 'נפל' ואתם מרגישים כאילו כל עולו של העולם מוטל על כתפיכם ואין לכם כוח פנימי להתמודד. כדאי לקחת כמה שעות חופש למנוחה ולאסוף כוחות, כי לא נראה שאתם רוצים לוותר בקלות. יש לכם פוטנציאל גבוה ואם תצליחו להתגבר על הירידה הזמנית באנרגיה, תוכלו להשיג כמעט כל מה שתרצו. הקפידו להציב מטרות ולתכנן דרך פעולה. הסמל שלכם הוא דמות הקנטאור שחציה אדם, וחציה סוס. הדמות יורה חץ אל האופק, מה שרומז על אהבת מרחבים, דרור וחופש.

היום שוב תעסקו יותר מידי בנושא העבודה. העניין מעסיק אתכם כיוון ששעות העבודה שלקחתם על עצמכם פשוט אינן הגיוניות. עליכם לקבל החלטה ובהקדם! הזוגיות במצב די קשה וכדאי מאוד לנסות לפתור את ההתלבטות המתמשכת כמו מסטיק וגורמת לכם להיות עוד יותר מותשים. קשה לכם לקבל את המציאות אבל זה עדיף על פני הנדנדה הרגשית בה אתם נמצאים כבר זמן רב. הסמל שלכם היא צללית של עז-הרים, מעין יעלי עין-גדי, הפוסעת עקב בצד אגודל עד שהיא ניצבת בפסגת הצוק. הסמל רומז על שאפתנות.

תחושת הקלה ורווחה מציפה אתכם החל משעות הבוקר. אל דאגה, מערכת היחסים שלכם יציבה ותשרוד את הביקורת שלכם. יחד עם זאת, כדאי שתציבו לעצמכם גבולות הגיוניים. זה ערב מתאים לבילוי זוגי רומנטי. לפנויים- זה ערב מתאים לצאת לבלות במקום ציבורי, בו יש סיכוי להכיר אנשים בסטאטוס שלכם. הסמל שלכם היא דמות של נערה [או של שואב מים עם האסל והדליים] היוצקת מים משני כדים. הסמל רומז על נכונותו של מזל דלי להרוות את צימאונם הרוחני של אחיו בני האדם.

היום צפוי סיכוי לשיפור המצב הכלכלי וצפויות הפתעות גם בתחום הקריירה. עליכם לנקוט במהלכים שיקדמו אתכם ולא לשבת בחיבוק ידיים ולקוות לטוב. היו יותר פעילים, בכל התחומים. צפויה לכם הצלחה. צאו לדרך ואל תחששו! בכיוון הרומנטי צפויה פגישה עם אדם שבשמו מופיעה האות ר'. הסמל שלכם הוא צמד דגים השוחים זה לעומת האחר. הסמל רומז על רגשות תהומיים וסוערים, כמו גם על יסוד המים שאתם נמנים עימו.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

מזל טלה, מזל שור, מזל תאומים, מזל סרטן, מזל אריה, מזל בתולה, מזל מאזניים, מזל עקרב, מזל קשת, מזל גדי, מזל דלי, מזל דגים, אסטרולוגיה, תחזית אסטרולוגית יומית, תחזית מזלות

תן ציון למאמר זה

0