מדורי תוכן

ראשי | הורוסקופ יומי | הורוסקופ יומי 2.10

הורוסקופ יומי 2.10

הורוסקופ יומי 2.10 הורוסקופ יומי 2.10

איך היום שלכם יהיה ומה צופים הכוכבים למזל האסטרולוגי שלכם

לתחזית אישית ממיסטיקניות מומלצות חייגו: 03-6145910

מצורפת תמצית תחזית אסטרולוגית יומית להיום. הורוסוקופ יומי זה הוכן על ידי מיסטיקנים ואסטרולוגים מומלצים במיוחד עבור גולשי אלטרנטיבלי. בתחזית אסטרולוגית יומית תוכלו לקרוא הכל על המזל שלכם ומה צופים הכוכבים.

היום מצב הרוח שלכם משתפר. התחושה שיש מישהו שמבין בדיוק על מה אתם מדברים, מתחזקת ומעלה את מפלס הביטחון העצמי. חלוקת תפקידים מחודשת וברורה תשפר תפקוד בעבודה. בתחום הזוגי צפוי שיפור, אך זאת בתנאי שתקדישו זמן להקשבה לצד השני. אדם בעל עור של פיל מתעלם מרמזים שאתם משגרים כלפיו. נראה כי תיאלצו לחדד מעט את המסרים. משהו חביב הקשור לבית יעסיק אתכם בחציו השני של היום.

הדרך הנכונה להשתמש באנרגיה של היקום היא להיות נדיבים ולא לעסוק "בקטנות". העניקו אהבה מתוך הלב וזה גם מה שתקבלו בחזרה. אתם מרגישים שזהו עיתוי אפשרי לנסות לנהוג אחרת. שתפו את הקרובים לכם בעומק הדברים ובמה שעובר עליכם. תפרגנו גם למי שלא ממש מבין אתכם. דאגה תתברר כחשש שווא. קשרים שהסתיימו הם סימן לחדשים שמבליחים באופק. כל שאתם צריכים הוא רק לתת להם סיכוי.

מצב הרוח רומנטי ובכל זאת, פה ושם יש קצת חיכוכים עם הפרטנרים. באמת לא נורא. לא צריך לקחת ברצינות תהומית כל מילה שנאמרת. תזרמו, אל תתעקשו על כל דבר וקבלו את השינויים ברוח טובה. ההצלחה תושג הודות להתערבותו של אדם המחבב אתכם. צפוי לכם דיבור עם אדם הבקיא בתחום שאתם מגלים בו עניין. במקום להתווכח איתו כדאי שתקשיבו לו.

קחו מנוחה ממצב הרוח הסוער שתקף אתכם. חוסר היציבות דוחף אתכם לעשות מעשים שעלולים לסבך אתכם בבלגאנים במיוחד בתחום האישי. אל תיכנעו ליצר ההרס העצמי שלפעמים מניע אתכם. אמצע השבוע הזה מבטיח בילויים מרתקים. שמרו על עצמכם והיו דיסקרטיים. חשיפה אישית, במידה המתאימה, תביא להקלה רגשית. איש לא מצפה כי תגלו אובייקטיביות כלפי אדם שחביב עליכם. להיפך, אתם אמורים לגונן עליו ולתמוך בו.

ייתכנו חיכוכים עם אדם קרוב בגלל אי הבנה. האבסורד הוא שהרצון שלכם לקרבה מוצא את דרכו החוצה בצורה תוקפנית ותובענית. פעולה רכה יותר והפעלה של טקטיקה מתוכננת מראש, יקדמו אתכם הרבה יותר. הרבה תלוי במידת הפתיחות שלכם לשמוע מה יש לצד השני לומר, כולל טענות ותלונות. לימדו לקבל ביקורת מבלי להיפגע. אל תניחו לצדקנים לחצוץ ביניכם לבין אהבתכם. תמיד יימצא אדם שישמח למתוח ביקורת על צעדיכם.

במקביל, כוכב מרקורי השולט בכם מתפנק באנרגיות ממוזלות ועל-כן זהו יום טוב. בן משפחה קרוב משתף אתכם ברגשותיו ואתם מוצאים בדיוק את המילים הנכונות לומר. יחד עם זאת, השתדלו להישאר בתחום העידוד והימנעו מאמירות החלטיות שעלולות להקדים את זמנן ולגרום, מאוחר יותר, לאי נעימות מול גורם שלישי. אם הצלחתם להשתחרר מרשימת מחויבויות שהייתם עסוקים בהן לאחרונה, הגיע הזמן לקחת חופש.

יש לכם הרגשה שבכל מקום שאליו אתם מגיעים, מאוד מתלהבים מכם ומקבלים את פניכם בשמחה ובהתלהבות אין קץ. לכאורה אין בזה כל רע, אבל נסו למתן את ההתלהבות שלכם ולהקשיב יותר לאחרים על מנת לשמור על חיבור מדויק יותר למציאות. יש לכם יכולות שטרם מומשו. כדאי לפתח רגישות ומודעות. ייתכן שהמשימה שנטלתם על עצמכם גדולה מדי: יש מקום לשוב ולבחון אותה מחדש.

רמת החיים שלכם בעליה בזכות סכום כסף שמתקבל מכיוון לא צפוי. למרות השפע, יש מי שטוען כי אתם ממשיכים להתלונן ואינכם מרוצים. כדאי להתמקד בחלקים הטובים שקיימים. הסערה הפנימית אינה שייכת באמת לאירועי המיידיים. יהיה עליכם להתעסק בקונפליקט הפנימי. אל תניחו לטיפוס שתלטן לנהל לכם את החיים, יש חיים גם בלעדיו. צפוי משא ומתן בו הצד השני אינו חושף את קלפיו. הכוכבים קובעים כי גם לכם כדאי להימנע מהסגרת כוונות.

זהו יום של מחשבות חיוביות. יוזמה ואקטיביות מאפיינים יום זה. אתם מספיקים המון וזוכים לשבחים ומחמאות מאנשים סביבכם. זה כמובן מעלה לכם את המורל וגורם לכם להרגיש טוב לגבי עצמכם. נצלו את ההזדמנות של אווירה טובה ושעת רצון כדי לשפר יחסים שהתקלקלו לאחרונה. זו תקופה טובה להשקיע בעצמכם: יש מקום לבחון אפשרות הקשורה בלימודים.

אתם צפויים לקבל מתנה ממישהו שמחפש דרך למשוך את תשומת ליבכם. הניסיונות לקדם את הקריירה גוזלים המון אנרגיה. נסו למצוא דרכים חילופיות לפעולה. מעריכים אתכם בעבודה והיום אתם כבר יודעים שסוד ההצלחה שלכם היא התמקצעות ושיפור ביצועים. המשיכו כך, אתם בכיוון הנכון. העימותים שאתם ניצבים בפניהם דורשים הליכה בדרך הזהירה, כך תשיגו את המזל הטוב.

התבוננות מעמיקה במה שעובר עליכם לאחרונה יכולה להאיר את דרככם לעתיד טוב יותר. היום הרבה יותר ברור לכם מה אתם רוצים ומה לא. שיחה עם איש חכם יכולה לקצר תהליכים אך גם לבד, אתם כבר בדרך הנכונה. להתפתחות רומנטית שתתרחש היום יש יותר סיכוי מאשר בעבר. הרעיפו אנרגיות טובות על שכניכם ועמיתיכם, והטו שכם למען מטרה משותפת ללא הבדלי מעמד חברתי או כלכלי.

חברים שמכירים אתכם היטב מתעקשים להכיר לכם בן/ת זוג. לכו על זה ברוח ספורטיבית. למה? כי למרות שאתם מוקפים בהמון אנשים, יש איזו שהיא תחושה של בדידות בלתי מוסברת. תקלטו את העובדה שאתם לא יכולים ולא צריכים לשלוט על כל מה שקורה בעולם. תרפו קצת ותראו כמה הרבה יותר קל יהיה לכם. גם אם תצטרכו להקריב את מאווייכם למען אחרים, הרי שההזדמנות להגשים אותם קרובה מתמיד.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן


עוד באותו נושא:

מזל טלה, מזל שור, מזל תאומים, מזל סרטן, מזל אריה, מזל בתולה, מזל מאזניים, מזל עקרב, מזל קשת, מזל גדי, מזל דלי, מזל דגים, אסטרולוגיה, תחזית אסטרולוגית יומית, תחזית מזלות

תן ציון למאמר זה

0