מדורי תוכן

ראשי | הורוסקופ יומי | הורוסקופ יומי 4.10

הורוסקופ יומי 4.10

הורוסקופ יומי 4.10 הורוסקופ יומי 4.10

איך היום שלכם יהיה ומה צופים הכוכבים למזל האסטרולוגי שלכם

לתחזית אישית ממיסטיקניות מומלצות חייגו: 03-6145910

מצורפת תמצית תחזית אסטרולוגית יומית להיום. הורוסוקופ יומי זה הוכן על ידי מיסטיקנים ואסטרולוגים מומלצים במיוחד עבור גולשי אלטרנטיבלי. בתחזית אסטרולוגית יומית תוכלו לקרוא הכל על המזל שלכם ומה צופים הכוכבים.

קשר משמעותי ממתין להחלטתכם. ישיבה על הגדר לא תורמת לכם דבר גם אם היא נוחה ונעימה. היום צפויה הפתעה הקשורה לחבר וותיק. מה שנחוץ לכם הוא לגלות את הרגישות וההבנה שיש לכם, אך לעיתים אתם נוטים לשכוח מקיומה. בתחום החברתי צפויות התפתחויות נעימות. חברות חדשה מהווה פתח להיכרויות ובילויים משותפים, אך זאת במידה ותתרמו מזמנכם ומרצכם.

התקשורת זורמת ומסייעת לבעיות בזוגיות להיראות פחותות מאשר בדרך כלל. היום, סוג חדש של הבנה רגשית עולה אל פני השטח. אל תבלבלו בין משיכה לאהבה. יש לבדוק את הנושא לעומקו. אתם מתמודדים היטב עם המציאות, למרות הקשיים בתחום הכלכלי. צפוי שיפור בעבודה אם תתמקדו בכישורי ההתמדה, ההתמקדות וההישרדות שלכם. נראה כי אתם הוגים בקשר שנותק והותיר לא מעט תהיות. השאלה היא מה בדיוק תרוויחו אם תמשיכו לטחון אותו.

היום צפויות להגיע אליכם חדשות טובות הקשורות בתחום הרומנטי. מישהו מהעבר יוצר קשר ומצהיר על כוונות רציניות לגביכם, מה שעלול להביך במידה מסוימת, במיוחד אם אתם לא ממש בפאזה הנכונה ומוכנים לשמוע 'יציאה' מסוג כזה. אז תתכוננו וגם אם התשובה שלילית, תוכלו להתענג על הרגע. אורח יבשר בשורות משמחות , או יעניק עצה טובה.

אתם מגלים סבלנות ואורך רוח ופחות תוקפנות נסתרת. המסר החדש עובר לאנשים קרובים אליכם בעבודה, והאווירה נעשית טובה הרבה יותר מאשר בעבר. תנו ביטוי לצד הרך והרגיש שלכם. אם משהו לא נראה לכם, אתם יכולים לדבר על כך במקום להסתגר ולחשוד שכולם פועלים נגדכם. המשיכו לצבור נכסים אך הימנעו מלהזדהות עימם. צבירה מביאה עימה פחד באותו היחס.

אתם מנסים לגלות מה מטריד אתכם אבל ללא הצלחה יתרה. חבל לסבול! תנו לעצמכם רשות להשתחרר רגשות, על ידי פעילות ספורטיבית או טיפול מפנק כגון עיסוי. אם תשקיעו, תמצאו מקום בטוח בו תוכלו לפרוק את המועקה שיש לכם על הלב. לאחר מכן, תוכלו להמשיך לתפקד כרגיל, גם אם יש עדיין הרבה מה לעשות. דעו כי האושר יבוא אליכם ביום בו תוכלו לומר לאחר כי אתם מקשיבים לכל מילה היוצאת מפיו, אך אינכם מושפעים ולו ממילה אחת.

אם אינכם מרגישים בכושר מלא, מומלץ שתחליטו לבלות את היום במנוחה. הדפו את המבקרים ונצלו את היום למילוי מצברים גופניים ונפשיים. בן/ת הזוג עשויים להציע לכם לצאת לטיול רומנטי. למי שלא נמצא בקשר- זוהי בהחלט שעת כושר להתחלות חדשות במיוחד עם בני מזל דלי. אל תכריחו איש לנהוג על-פי עקרונותיכם, אלא אם הוא עצמו וויתר על עצמאותו לטובתכם.

אתם מבלים את מרבים שעות היום בסידורים ובנסיעות. העומס לא נעים לכם במיוחד ולקראת הערב תרגישו מותשים ועייפים. למרות שזאת היא ההרגשה, כדאי להתפתות ליציאה לבילוי. משהו מדהים ומשמח עומד לקרות לכם. אלת האהבה מרעיפה עליכם מחסדיה אך מצפה כי תנתקו מזיכרונות כאובים. הותירו את העבר מאחור. זכרו כי האדם הנאור אינו מתערב בהמולת החיים, כך הוא שומר על שלוותו ועצמאותו שיביאו לו מזל טוב.

סוף שבוע לא רגוע. אתם סובלים מחוסר שקט, משנים את דעתכם לגבי תוכניות משותפות עם המשפחה ויוצרים רושם של בלבול וחוסר שיתוף פעולה. מה שבעצם אתם רוצים זה לקבל פינוקים ולהיות במרכז העניינים. כבר עדיף שתגידו את זה בקול רם במקום לרמוז רמזים שאף אחד לא מבין. אם תוציאו מעולמכם אדם בעל אנרגיות שליליות, ישתנה מזלכם לטובה.

רצוי להקדיש זמן נוסף למחשבה לגבי החלטות שהחלטתם. נראה שעדיין אינכם שלמים ובשלים לעבור את תקופת ההכנה הנחוצה. מבחינה אישית צפוי לכם סוף שבוע נעים ומלא למדי בפעילות ובנסיעות. השתדלו לא לבזבז כספים על חפצים מיותרים שאינכם באמת זקוקים להם. בקטע חברתי נראה כי חגיגה שאין לה גבולות, עשויה להיטיב איתכם יותר מאשר מסגרת ממוסדת ורשמית.

יום מלא פעילות. אתם מוצאים את עצמכם מוקפים אנשים ואין לכם רגע פנאי לעצמכם. מה שקורה בזוגיות נתון במידה רבה להשפעה שלכם. יש לכם את הפריבילגיה לקבוע את הקצב. אז קחו את ההזדמנות בשתי ידיים. מי שלא נמצא כרגע בקשר ומעוניין בכך צריך לפעול בצורה יצירתית. המלצה: צאו לבילוי לא שיגרתי. היצמדות אל הקיים מסייעת לכם להימנע מהרפתקאות חסרות תכלית.

כדאי שתקשיבו לעצה של אדם שיפגיש אתכם עם אנשים מרתקים. מה שנראה לאנשים מבחוץ כשמרנות ואיפוק מיותרים, גורם לכם לעיתים להפסיד חוויות נפלאות שאתם כמהים אליהן בסתר ליבכם. גלו כנות כלפי עצמכם וגם כלפי אחרים ורק תרוויחו. מצב הרוח משתפר במידה ניכרת אחרי שאתם מצליחים לשבור את הכלים. מצב הנדמה כאשלייתי והזוי, עשוי להיות הפתרון לכל בעיותיכם.

אתם 'מצליחים' להעביר לקרובים ולרחוקים מסרים מבלבלים לגבי הרצונות שלכם. נסו להיות יותר ברורים. הגדירו קודם כול לעצמכם מה בדיוק אתם מעוניינים להשיג. סוף השבוע הזה אינו מתאים לשיחות נפש מעמיקות ובירורים לגבי מידת מחויבות רומנטית. בילוי קליל ולא מחייב יתאים לכם במיוחד. העושר יגיע בעקבות האושר. נראה כי הבוסתן הרומנטי מעודד התחדשות אצל הפנויים שביניכם כמו גם פגישות עיוורות.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן


עוד באותו נושא:

מזל טלה, מזל שור, מזל תאומים, מזל סרטן, מזל אריה, מזל בתולה, מזל מאזניים, מזל עקרב, מזל קשת, מזל גדי, מזל דלי, מזל דגים, אסטרולוגיה, תחזית אסטרולוגית יומית, תחזית מזלות

תן ציון למאמר זה

0