מדורי תוכן

ראשי | הורוסקופ יומי | הורוסקופ יומי 13.10

הורוסקופ יומי 13.10

הורוסקופ יומי 13.10 הורוסקופ יומי 13.10

איך היום שלכם יהיה ומה צופים הכוכבים למזל האסטרולוגי שלכם

לתחזית אישית ממיסטיקניות מומלצות חייגו: 03-6145910

מצורפת תמצית תחזית אסטרולוגית יומית להיום. הורוסוקופ יומי זה הוכן על ידי מיסטיקנים ואסטרולוגים מומלצים במיוחד עבור גולשי אלטרנטיבלי. בתחזית אסטרולוגית יומית תוכלו לקרוא הכל על המזל שלכם ומה צופים הכוכבים.

יום של התחדשות. אחרי תקופה ארוכה של התנזרות אתם יוצאים למסע אל תוך עצמכם. ההרגשה משכרת ומרעננת. אתם משקיעים בעצמכם ומרגישים טוב עם איך שאתם נראים. עוד קצת השקעה בנושא של קבלה עצמית ואתם עשויים למצוא את עצמכם בתוך מערכת יחסים נפלאה עם... עצמכם. לא לזלזל. מי שלא אוהב את עצמו- יתקשה לאהוב אחרים. התחלה טובה! הרקיע צופה התרפקות נוסטלגית על זיכרונות העבר.

אתם יודעים להעריך דברים טובים כשאתם רואים אותם. ברור לכם שאתם ניצבים על סף פריצה משמעותית. אל תוותרו למרות הקשיים שעלולים להגיע. התמקדו בצדדים החיוביים ותזכירו לעצמכם למה בכלל הגעתם למקום בו אתם נמצאים. העולם יישאר לעמוד על תילו גם אם ידרשו שינויים מסוימים שלא צפיתם אותם מהתחלה. הרקיע מבשר על קשר רומנטי הממשמש ובא, גם אם אתם ספקנים לגביו.

לפעמים, אתם מתייחסים לעולם כמו לשדה קרב. יש לכם צורך לכבוש ולהוכיח לכולם שהדרך שלכם היא הנכונה. לא פלא שאתם חשים מותשים. נסו טקטיקה אחרת, לשם שינוי, ותופתעו מהתוצאות. נסו לפתוח דף חדש גם כלפי אנשים שכבר מכירים אתכם. במיוחד אם תצהירו על הכוונות שלכם- תתקבלו במלוא הפרגון. הרקיע רומז על אדם עתיר ניסיון העומד להדריך אתכם בדרך הנכונה.

יום של הפתעות בכל התחומים. מישהו שבשמו מופיעה אות ע' עשוי להתקשר. אותו אדם הוא מקור מהימן וכדאי להקשיב למה שיש לו לומר. קשר רומנטי חדש באופק. שמרו על אופטימיות זהירה ואל תסחפו למעשים ספונטאניים מידי שאינם תואמים את הקצב הפנימי שלכם. טיפ להיום: הפעילו את הקשב הפנימי. אתם מוצאים את עצמכם תומכים באדם שאין לו אוהדים רבים. ייתכן כי הסובבים אותו הולעטו במידע שגוי.

חוסר היכולת שלכם להתרכז ולהקשיב בתשומת הלב הראויה לאחרים, גורם לכם להיקלע למצבים מביכים. שמרו על איפוק ואל תגררו לוויכוחים שמהם לא תוכלו לצאת בקלות. התבטאות בוטה כלפי מישהו בסביבתכם הקרובה, עלולה לגרום לאי נעימות. בבית- יש להשקיע יותר זמן לבני המשפחה. אדם מבריק מסייע לכם להיחלץ ממועקה שרובצת עליכם. נראה כי תבונתו עולה על ידענותם של יועצים מטעם עצמם.

יום של עצבנות. אתם מנסים קיצורי דרך ומהמרים על פעולה שמסכנת אתכם במידה מסוימת. הפחד מכישלון מוריד את שרידי האופטימיות וגורם לכם ליום לא קל. נסו להוריד את מפלס החרדות והדאגות על ידי חשיבה חיובית ופעלתנות. מומלץ לרכוש הרגלי חשיבה נכונים על מנת לייעל את התהליכים. הרקיע רומז לכם כי האדם הרוחני אוסף דברים קטנים במטרה להשיג דבר-מה גדול.

אתם משתחררים מהלחץ בו הייתם שרויים. אווירה קלילה וזורמת משהו משתלטת עליכם. רצון להגשים בילויים מתוכננים, מדרבן אתכם לעשות את מה שמישהו מכנה 'שטויות'. הסבלנות שלכם עומדת בהצלחה במבחנים שמציבים לכם אנשים בעלי השפעה. זמנכם מוקדש בעיקר לכיוון החברתי. אל תשכחו להעניק מעט תשומת לב לבני המשפחה שמרגישים, איך לומר בעדינות? מוזנחים במקצת. הרקיע רומז לכם כי האדם הרוחני גם בהיותו בחבורה, שומר על עצמאותו.

כוכב פלוטו ממשיך להרעיף עליכם אנרגיה בת מזל, בעיקר עבור אלה מכם התרים אחר בן זוג. קסמים קורים כל הזמן אלא שאתם ערים לעניין יותר מאנשים אחרים. אירועים והתרחשויות חסרות הסבר מתרחשים סביבכם ויש בכך יותר מרמז לשינויים חיוביים שצפויים להשפיע בקרוב על חייכם. אתם מגלים אפיק חדש לכישרונות שלכם. מבחינה חברתית- אתם נחשפים לקבוצה אנושית מעניינת שיש בין חבריה מספר מועמדים מתאימים לרומנטיקה.

הבנה והכרה בצרכים וברגשות של אחרים הינה תנאי הכרחי להצלחת סוף השבוע הזה ובמיוחד היום הזה. עלולים להיגרם שיבושים ובלבול הנובעים מחוסר הקשבה למה שנאמר. מצב הרוח שלכם שפוף במקצת ואתם זקוקים לפינוק ותשומת לב. בילוי ערב שקט בבית - הכי מתאים. שלל צבעים בלבושכם עשוי להזניק למרומים את מצב הרוח שלכם. אל תכבלו את עצמכם לצווי האופנה.

חשוב לכם שבני הזוג שלכם ינהגו בכם בכבוד. טפחו יחסים של חברות ושיתוף כדי להגיע למטרה הרצויה. כבר יש לכם מספיק ניסיון כדי לדעת ששום דבר לא פועל לאורך זמן על ידי כוחניות. אז נסו טקטיקה קצת יותר חכמה ופחות מילולית. למי שפנויים- כדי למצוא קשר רומנטי עליכם להשתמש בשיטות יעילות יותר של 'שיווק עצמי'. כדי להתגבר על מכשולים ועכבות בתחום האינטימי, הכניסו אל חדר השינה שלכם פריטים רבים הצבועים בוורוד. המזל האסטרולוגי הקוטבי אשר משלים אתכם בתכונותיו הוא סרטן, הנחשב למזל ביתי ומשפחתי.

אנרגיה טובה מעניקה לכם עמדת יתרון מול אדם שמתחרה בכם. מצד שני אל תנסו לדרוך לו על היבלות. אין צורך בתוקפנות כאשר אתם מרגישים שכל העולם בידיים שלכם. שמרו על קור רוח ותמצאו את הדרך לצאת מנצחים. אם בסוף היום אתם מתקשים להירגע, תרגלו מדיטציה או פשוט הקשיבו למוסיקה רגועה. הרקיע צופה הצלחות רומנטיות המגשימות את עצמן בכיוונים מעשיים וממוסדים.

אתם מרגישים לחוצים. אדם כפייתי מנסה להשפיע עליכם לפעול בכיוונים לא רצויים עבורכם. האווירה עלולה להפוך לסוערת במידה ותגלו תוקפנות. אל תכנסו למאבקי כוח. נסו להסביר את עמדתכם בצורה שאינה מעוררת התנגדות, במידה האפשרית. הרקיע קובע כי אל לכם להיות קדושים ומלאכיים בעניינים הדורשים מהלכים מתוחכמים ואפילו נפתלים קמעה. המזל האסטרולוגי הקוטבי אשר משלים אתכם בתכונותיו הוא בתולה, הנחשב למזל ביקורתי, דייקן ופרפקציוניסט.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

מזל טלה, מזל שור, מזל תאומים, מזל סרטן, מזל אריה, מזל בתולה, מזל מאזניים, מזל עקרב, מזל קשת, מזל גדי, מזל דלי, מזל דגים, אסטרולוגיה, תחזית אסטרולוגית יומית, תחזית מזלות

תן ציון למאמר זה

0