מדורי תוכן

ראשי | הורוסקופ יומי | הורוסקופ יומי 10.12

הורוסקופ יומי 10.12

הורוסקופ יומי 10.12 הורוסקופ יומי 10.12

איך היום שלכם יהיה ומה צופים הכוכבים למזל האסטרולוגי שלכם

לתחזית אישית ממיסטיקניות מומלצות חייגו: 03-6145910

מצורפת תמצית תחזית אסטרולוגית יומית להיום. הורוסוקופ יומי זה הוכן על ידי מיסטיקנים ואסטרולוגים מומלצים במיוחד עבור גולשי אלטרנטיבלי. בתחזית אסטרולוגית יומית תוכלו לקרוא הכל על המזל שלכם ומה צופים הכוכבים.

הרקיע משגר אנרגיות מבלבלות אל כוכב מרס השולט בכם. בימים אלה אתם חיים בתוך פרדוכס. קשה להשלים גם עם מה שידוע לכם מזמן. אתם מקבלים אירועים סתמיים כאותות משמיים ובכך רק מגבירים את הסבל. מה שנותר לכם לעשות זה לקבל את המצב מתוך הבנה שכל מה שצריך לקרות זה בדיוק מה שקורה. סיום מערכת יחסים אחת הוא צעד הכרחי בדרך לקשר הבא (אם אכן זה מה שאתם רוצים).

אכזבה מאדם קרוב מביאה אתכם למצב רוח מדוכדך למדי. הגיע הזמן להשלים עם הנושא שכבר עלה לדיון עשרות פעמים. אתם מרגישים מותשים, חבל על הזמן ובזבוז האנרגיות המיותרות. השקיעו את מרצכם בתחום החברתי. היכרות חדשה תתרחש היום. אם תתנו לעצמכם הזדמנות אמיתית תוכלו לפתח קשר רומנטי. צפוי אירוע בו תחביבים חדשים נכנסים אל חייכם, ולא בטוח שהתחביב הנוכחי שלכם יחזיק מעמד.

נורא בא לכם שמישהו ישים לב אליכם ויעניק לכם מלוא חופניים פינוקים ומילים טובות. העיתוי לא בהכרח מתאים למי שנמצא לידכם. אתם עלולים למצוא את עצמכם ממלאים את החלל החסר בקניות לא מבוקרות. עניין של הימור. אם המזל יעמוד לצדכם- העניין יעבור בשקט. ואם לא- אתם עלולים להסתבך. מסר רוחני יומי רומז כי אתם נמצאים בעמדה אשר לפיה אחרים מחקים את מעשיכם, זו סיבה טובה לשקול את צעדיכם ביתר קפדנות.

אתם מוצאים את עצמכם במרכזה של פעילות ציבורית בנושא שסחף אתכם לגמרי. נראה שמצאתם משהו שגורם לכם להתלהב באמת ואתם מוכנים להשקיע במשימה ה'מקודשת' את מיטב זמנכם ומרצכם. המטרה ראויה בהחלט והפעילות בשיתוף עם אנשים אחרים, תפתח בפניכם הרבה אפשרויות שכרגע עדיין אינן נראות לעין. מסר רוחני יומי רומז כי שותפויות עשויות להיות הפתרון הנכון, אך בתנאי שקיימת התאמה בין המניעים של כל אחד מהצדדים.

היכרות חדשה מרגשת אתכם ומעלה לכם את מצב הרוח. מצד שני, הפגיעות הרבה והאכזבות הרבות שהיו לכם בעבר בתחום הרגשי, גורמות להתכנסות פנימית ולמצב של תוקפנות ורגישות יתר. תנאים אלה מפריעים מאוד לספונטאניות הנחוצה לרומן חדש להתפתח. נסו להירגע. הרקיע צופה מצבים לפיהם נסיעה משמעותית אל מקום רחוק, תביא לכם מזל וברכה.


איבוד החופש והעצמאות האישית מבהיל אתכם וגורם לכם לא לרצות להמשיך בקשר חדש ומסעיר. הפחד מקלקל את כל ההנאה. הבעיה היא שמעבר לחששות האלה יש כמיהה לזוגיות אמיתית ועמוקה. אתם זקוקים לתשומת לב ולחיזורים אבל מתקשים לשמור על איזון בין שני הצדדים של אותו המטבע. מומלץ לעבוד על מוכנות ובשלות רגשית. כדאי! הרקיע צופה מצבים לפיהם מומלץ להתנגד לכוחות מפתים והרפתקניים, אלא לפסוע בנתיב הרציני והאחראי.

נכון שאתם מוטרדים אבל מה שחשוב כדי לצאת מהפלונטר הרגשי הוא לפתוח את הלב והראש, ולהיות קשובים למה שיש לאחרים לומר. התשובות לעניינים המטרידים אתכם נמצאות בהישג יד, לפחות באופן חלקי. אל תגזימו בתיאור רגשותיכם ובסערת הנפש שלכם גם לא לאנשים קרובים לכם. זה פשוט לא מתאים. דברים ואירועים המתרחשים במרחק רב מכם, עומדים להשפיע לטובה על מהלך חייכם.

חבל שאתם לוקחים כול דבר ללב. אפשר בהחלט להפסיק לסבול ולהתייחס לאירועים היומיומיים בצורה שקולה ובוגרת יותר. ממילא את מה שלא ניתן לשנות, כדאי להעביר. אם זה לא בא לכם באופן טבעי אתם יכולים ללמוד טכניקות שיקלו עליהם להתמודד עם אכזבות. זה חיוני לתפקוד טוב יותר מבחינה פיזית ורגשית כאחד. גורם חיצוני ירעיף עליכם מכול טוב. במקביל, מומלץ לכם שלא לשחק את משחק הקשים להשגה.

אתם חשים שיש בפניכם מגוון רחב של אפשרויות פעולה. הסיכויים שלכם טובים יותר מאשר אי פעם. הכי חשוב, אתם יכולים לשנות דברים החל מרגע זה. מומלץ להיעזר במישהו שיכוון אתכם לכיוון המתאים לכם ביותר, באופן אובייקטיבי. גם ככה הפסדתם המון זמן יקר מפז. נראה שאתם עסוקים בחציה הריק של הכוס, עד שאינכם מבחינים בדלת ההזדמנויות שלכם.

היצירתיות בשיאה. שיפור כלכלי צפוי להתרחש בימים אלה. את המתח המצטבר אתם יכולים לפרוק בפעילות גופנית, מוטב במשהו שקשור לשהות באוויר החופשי. אתם פתוחים לעשייה ולהצלחה. המשיכו בכיוון החיובי בו אתם הולכים, בנתינה ובעזרה לאחרים ואין סיבה שלא תצליחו. בכל הנוגע ללב ולרגשות צפוי לכם אושר גדול. שמחה אדירה. צפויה הצלחה רגשית שלא מהעולם הזה.

בא לכם לצאת מהמסגרות היומיומיות ולהתנסות במצבים חדשים. הצורך בריגושים והרפתקנות מעיב על החלקים הטובים שאתם נהנים מהם ואולי פה ושם, מתקבלים כ"מובן מאליו". אל תאשימו את עצמכם בכפיות תודה ומצד שני, עשו סדר במחשבות. אתם יכולים למצוא עניין חדש ומאתגר ומצד שני יכולים לאבד את מה שיש. אז במה אתם בוחרים? המזל הטוב תלוי בגישה מעשית, יציבה, רגועה, הולכת בתלם, גשמית ושקולה.

יום שמתחיל ברגל שמאל אך משתפר ככל שהשעות עוברות. בשעות הבוקר צפויות אי הבנות מתסכלות מול אנשים סביבכם, שכאילו לא מבינים מה אתם רוצים מהם. גם כשאתם מנסים להסביר הדברים יוצאים מהקשרם. תפסיקו להתאמץ כל כך. תמצאו הזדמנות אחרת להתבטא ובינתיים תזרמו עם מה שיש. המזל הטוב מחייך אליכם השבוע במצבים חריגים, מוזרים ולא שגרתיים. כל ניסיון לגרום לאנשים אחרים להבין את הראש שלכם, עלול להיתקל באדישות.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

מזל טלה, מזל שור, מזל תאומים, מזל סרטן, מזל אריה, מזל בתולה, מזל מאזניים, מזל עקרב, מזל קשת, מזל גדי, מזל דלי, מזל דגים, אסטרולוגיה, תחזית אסטרולוגית יומית, תחזית מזלות

תן ציון למאמר זה

0