מדורי תוכן

ראשי | הורוסקופ יומי | הורוסקופ יומי 18.12

הורוסקופ יומי 18.12

הורוסקופ יומי 18.12 הורוסקופ יומי 18.12

איך היום שלכם יהיה ומה צופים הכוכבים למזל האסטרולוגי שלכם

לתחזית אישית ממיסטיקניות מומלצות חייגו: 03-6145910

מצורפת תמצית תחזית אסטרולוגית יומית להיום. הורוסוקופ יומי זה הוכן על ידי מיסטיקנים ואסטרולוגים מומלצים במיוחד עבור גולשי אלטרנטיבלי. בתחזית אסטרולוגית יומית תוכלו לקרוא הכל על המזל שלכם ומה צופים הכוכבים.

יום טוב עובר עליכם. ההרגשה הפיסית משתפרת. אתם נראים נפלא ומקבלים לא מעט חיזוקים מהסביבה. צפויות התפתחויות חיוביות בתחום הרומנטיקה והזוגיות. אתם מתלבטים בין שתי אפשרויות ומעבירים מסר כפול לכל הנוגעים בדבר. באמת שהגיע הזמן לקבל החלטה כי הקטע של הפסיביות, מבלבל את כולם וגורם לכאבי לב מיותרים. מספר המזל היומי שלכם הוא 22: מספר מבורך הקשור בהרגשה נפלאה שבאה בעקבות שחרור מדאגה.

אתם מתלבטים היום בנושא הקשור לבית ולמשפחה ולא מוצאים אפילו בן אדם אחד עם אוזן קשבת שייתן לכם מילת עידוד או עצה. העומס הנפשי גדול ואתם חשים חוסר אונים לא אופייני. ההתמודדות קשה והחלטות- קשות עוד יותר. אתם זקוקים לזמן נוסף. אל תתנו לאף אחד לדחוק אתכם לפינה. מספר המזל היומי שלכם הוא 2: המספר רומז על כישלונות העשויים להצמיח הזדמנויות אך גם לא מעט מתח.

אתם משקיעים בחיי החברה שלכם. התוצאות מדברות בעד עצמן. תחושת המשפחתיות וה-'ביחד' גורמת לכם למצב רוח טוב במיוחד. אתם חשים מוגנים ובטוחים. זאת בדיוק הגישה שאתם צריכים לאמץ רוב הזמן. אלה הם הצרכים הבסיסים הכי עמוקים שלכם וכשאתם מחוברים לעצמכם- טוב לכם באמת. מספר המזל היומי שלכם הוא 6: המספר מבטיח הצלחה שתושג בעזרת שמחה שבלב. מספר של אור ואהבה.

הבית מלא אנשים ולכן קשה לנחש למה אתם חשים בדידות. גם מי שנמצא בזוגיות קבועה מרגיש ריחוק וירידה באנרגיה. אל תגררו לוויכוח ותלונות. זה לא יעזור ורק עלול לגרום להחרפת המצב. קבלו את העובדה שהיום מצב הרוח ממש לא יציב. עד סוף היום צפויה ירידה במתח. מספר המזל היומי שלכם הוא 24: המספר מייצג הפתעה מסתורית שתביא לכם תועלת.

אתם נגררים לנסיבות שכלל לא מתאימות לכם. כיוון ש'ההצגה חייבת להימשך', אתם מתפקדים כראוי לבני מזל אריה שיודעים להשתלב בכל סיטואציה, אך בלב מכרסם הספק והתסכול. אל תיכנסו מראש למקומות שהאינטואיציה החזקה שלכם מנבאת – כישלון. אדם אשר בשמו מופיעה האות אלף, מנסה לתמרן אתכם. אל תסכימו. חד וחלק. הרקיע מתריע מפני פעולה חפוזה ונמהרת.


יום נעים שאתם מבלים בעבודה. תחום הזוגיות מהווה מקור לנחת רוח. מישהו שיש לו הרבה מאוד להציע ברובד הרגשי מגלה עניין. בקטע הזה אתם בידיים טובות. לגבי השאר? כרגע עניינים אחרים לא בדיוק בראש מעניינכם. תנו לעצמכם ליהנות ולזרום עם הדברים הטובים שקורים לכם. יש ביכולתכם לכבוש את הפסגה, אך לשם כך תצטרכו לוותר על גישתכם המתפשרת.

אתם נקלעים למצב מביך בגלל פגישה לא מתוכננת. קשר זמני מתחיל לקבל גוונים של משהו רציני יותר. אל תתפסו לבהלה, הרי זה משהו שרציתם כבר מזמן. אם לא מתאים לכם הקצב, אתם יכולים להשפיע על בן/ת הזוג באמצעות שיחה בארבע עיניים. קחו אחריות. אל תתחמקו. דאגות שטרדו את מנוחתכם תתבררנה כחששות שווא.

יום טוב, עם אנרגיות יוצאות דופן, שצופן בחובו הזדמנויות בכל התחומים. זה הזמן המתאים לנסות לפרוץ לאפיקים חדשים שלא העזתם קודם לכן אפילו לחלום עליהם. נצלו את חלון ההזדמנויות להתחבר עם העוצמה הפנימית. סבלנות היא גורם חשוב שתוביל אתכם לכיוון הנכון, אך זאת בתנאי שתהיו ערניים וזריזים מספיק. שימו לב כי נוכחות גדולה נמצאת ממעל, עתה מצטרפות מסירות ועדינות זו לזו.

אתם מרגישים מרומים ומאוכזבים מבחינה רגשית. הצלחת הזוגיות היא פונקציה של המאמץ המושקע משני הצדדים. קחו אחריות על החלק שלכם ואל תצפו שהצד השני ינהג בדיוק לפי הציפיות שלכם. לזוגות חדשים מומלץ לבחון אם שווה להמשיך להשקיע בסתם נוסטלגיה עכורה. לנשואים נראה כי אתם בשלב של עייפות מהתמודדות לבד עם הבעיות. פניה לאיש מקצוע מומלצת. אפשר להיות מוקפים בקשיים, ועם זאת לדבוק בדרך הנכונה.

למרות ההתקדמות בעבודה ובחיי המשפחה, יש לכם רגשות מעורבים. השאיפה שלכם להרמוניה מושלמת אינה מתקיימת במציאות. הפעילו מעט יותר מאמץ כדי ללבות את התשוקה מול בן/בת הזוג. כדאי ליזום פעילות משותפת לקראת מחר ולא לשבת ולחכות שיסללו לכם את הדרך. התמדתו הישרה של האדם המואר, תביא שכר. ווידוי רגשני עושה לכם טוב על הלב.

יום מצוין שמתאים לפנויים לצאת לבלות. אם תחפשו במקום המתאים תמצאו אדם מעניין שהקשר איתו יכול להעשיר אתכם. ענווה מביאה עימה הצלחה, זוהי דרכם של השמיים להאציל את השפעתם המיטיבה כלפי מטה ובכך ליצור אור וחום. סוף-סוף צפויה לכם שפה משותפת עם רומנטיקנים כמוכם. קשרים מיוחדים צפויים לכם עם אנשים שניחנו בכישרון כתיבה.

לפעמים קשה לכם להבדיל מה קורה בטווח הסהרורי של המציאות והדמיון. נדמה לכם שאתם עושים הכל כדי להצליח ובסופו של יום מוצאים את עצמכם מול אכזבה. הקדישו זמן לסידור ניירת ותגלו כמה עובדות חשובות שנשכחו מזיכרונכם ויעזרו לכם להתמקד. דמות סמכותית מפרגנת לעצמה התנהגות אותה היא אינה מתירה לכם. מצד שני, היא זו המשלמת את שכרכם ולא להיפך.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן


עוד באותו נושא:

מזל טלה, מזל שור, מזל תאומים, מזל סרטן, מזל אריה, מזל בתולה, מזל מאזניים, מזל עקרב, מזל קשת, מזל גדי, מזל דלי, מזל דגים, אסטרולוגיה, תחזית אסטרולוגית יומית, תחזית מזלות

תן ציון למאמר זה

0