ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל תאומים

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל תאומים

שתפו:
הגדל טקסט Decrease font Enlarge font
הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל תאומים הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל תאומים
לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל תאומים: 19.10.19-13.10.19

כוכבים ומזלות: החוויות שאתם מתנסים בהן בוקעות מכוכב מרקורי השולט במזל תאומים ואשר מקיים קשרים קוסמיים עם הכוכבים אוראנוס ופלוטו. התופעה מעוררת תנודות נומרולוגיות שלוקחות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 22 ו – 8.

ראשון עד שלישי: אתם עסוקים יותר מתמיד בענייני הבית. כדאי למצוא זמן גם לעצמכם על מנת לפתח נושא שחשוב לכם. תחושת המחנק שחשתם בעבר נמוגה ועכשיו יש לכם אפשרות להכניס אנשים נוספים לחיים שלכם. הצורך שלכם בניפוץ מסגרות קיימות נחלש גם הוא ואתם מצליחים למצוא את שביל הזהב בלי לשבור את כל הכלים לרסיסים. מסר שבועי קובע כי הדחקות כמוסות תמצאנה את פתרונן בשאלת חלום. הניחו לקול הפנימי שלכם לומר את דברו.

רביעי עד שבת: בימים אלה אתם מוצאים שיש לכם קצת יותר זמן פנוי ואתם לא יודעים מה לעשות עם עצמכם. חפשו פעילות מרעננת והרשו לעצמכם ליהנות סתם כך, בלי לחשוב יותר מידי. ספונטאניות ושחרור מכבלי היום יום, ייתנו לכם אפשרות למנוחה רגשית, שזה משהו שאתם ממש זקוקים לו. פעילות ספורטיבית או ביקור במוזיאון- הכל הולך. אל תתפשרו על דבר-מה אשר נוגד את עקרונותיכם. הסיקו מסקנות מהתרחשויות דומות בעבר שבהן התפשרתם.

טיפ שבועי: בפריסת ניבוי וחיזוי על פי שיטה נומרולוגית, עלה בגורלכם המספר 5: המסר הרומנטי הטמון במספר זה קובע כי צריך להתבטא בחופשיות ולהקסים את הצד השני.

עוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל תאומי, מזל תאומים, אסטרולוגיה, הורוסקופ, מזל תאומים נקבה, מזל תאומים זכר, הורוסקופ יומי מזל תאומים, מזל תאומים במיטה, מזל תאומים הורוסקופ, מזל תאומים תאריכים, מזל תאומים גבר, מזל תאומים באנגלית, מזל תאומים באהבה, מזל תאומים יומי, בת מזל תאומים, מזל תאומים השבוע, מזל תאומים מחר, מזל תאומים תכונות, מזל תאומים אישה, מזל תאומים לפי הקבלה, מזל תאומים אופי, איך לכבוש גבר מזל תאומים, מזל תאומים נקבה במיטה, מזל תאומים נקבה התאמה, מזל תאומים אסטרולוגיה, מזל תאומים זוגיות, מזל תאומים מאפיינים, בת מזל תאומים במיטה, מזל תאומים זכר אהבה, מזל תאומים פרופיל, מזל תאומים ומאזניים, מזל דלי ותאומים, מזל תאומים ואריה, מזל תאומים עם תאומים, מזל תאומים וקשת, מזל תאומים אהבה, מזל תאומים נקבה תכונות
שתפו: