ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי אריה - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל אריה

הורוסקופ שבועי אריה - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל אריה

שתפו:
הגדל טקסט Decrease font Enlarge font
הורוסקופ שבועי אריה - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל אריה הורוסקופ שבועי אריה - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל אריה
לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל אריה: 19.10.19-13.10.19

כוכבים ומזלות: החוויות שאתם מתנסים בהן בוקעות מן השמש השולטת במזל אריה ואשר מקיימת קשרים קוסמיים עם הכוכבים מארס ונפטון. התופעה מעוררת תנודות נומרולוגיות שלוקחות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 9 ו – 7.

ראשון עד שלישי: בימים אלה כדאי לכם לשמור על פרופיל נמוך. אתם 'על הכוונת' ויתכן כי פעולה תמימה תתפרש לא נכון, על ידי מישהו ש'מחפש אתכם בפינה'. נסו להשלים עם המצב לפחות לתקופה קצרה. אן טעם להתנגח. יש מי שטוען כי נקודת השבירה תגיע בין כה וכה, ורצוי שתהיה לכם שהות להכין את עצמכם כראוי. מסר שבועי קובע כי יש לעגל פינות ואסור להקצין עמדות. מענה רך – ישיב חימה.

רביעי עד שבת: אתם פגיעים ורגישים מאוד ואם לא תצליחו לרסן קצת את עצמכם אתם עלולים למצוא את עצמכם בתוך מערבולת של עימותים עם כל מי שקרוב אליכם. אתם זקוקים למילוי מצברים. זה לא הזמן לחשוב על אחרים ולשרת את כל העולם. טפלו ופנקו את עצמכם. כדאי לבנות תוכנית למשך הימים הללו וגם לחשוב מעכשיו על השבוע הבא. אתם מתלבטים בנוגע להצעה שעשויה לשדרג את הקריירה שלכם. אין סיבה לבהילות וכדאי להגות בה לילה או שניים.

טיפ שבועי: בפריסת ניבוי וחיזוי על פי שיטה נומרולוגית, עלה בגורלכם המספר 2: המסר הטמון במספר זה קורא לכם להנמיך ווליום ולתת למישהו אחר להוביל.

עוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה מזלות, מזל אריה, הורוסקופ, מזל אריה נקבה, מזל אריה גבר, מזל אריה היום, מזל אריה תאריכים, מזל אריה יומי, מזל אריה במיטה, מזל אריה הורוסקופ, מזל אריה אישה, מזל אריה זכר, מזל אריה תחזית יומית, מזל אריה נקבה במיטה, מזל אריה תכונות, בת מזל אריה, מזל אריה השבוע, מזל אריה התאמה, מזל אריה שבועי, מזל אריה מחר, מזל אריה חודש, מזל אריה להיום, מזל אריה גבר במיטה, מזל אריה באהבה, מזל אריה אסטרולוגיה, מזל אריה לפי הקבלה, מזל אריה נקבה התאמה, מזל אריה נקבה לפי הקבלה, מזל אריה מאפיינים, מזל אריה זוגיות, מזל אריה ומאזניים, מזל דלי ומזל אריה, מזל אריה תאריך, מזל אריה אהבה, מזל אריה זכר במיטה, מזל אריה הורוסקופ שבועי, מזל אריה במיטה זכר, מזל אריה במיטה נקבה, הורוסקופ שבועי אריה
שתפו: