ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי מאזניים - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל מאזניים

הורוסקופ שבועי מאזניים - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל מאזניים

שתפו:
הגדל טקסט Decrease font Enlarge font
הורוסקופ שבועי מאזניים - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל מאזניים הורוסקופ שבועי מאזניים - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל מאזניים
לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל מאזניים: 21.09.19-15.09.19

כוכבים ומזלות: נעימה קוסמית מתנגנת בין כוכבכם ונוס לבין השמש וכוכב מארס, ומחוללת תנודות נומרולוגיות ביניכם לבין אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 1 ו – 9.

ראשון עד שלישי: משהו לא ממש ברור קורה בתחום הכספי. ככל שאתם מנסים לחסוך ולהצטמצם, אינכם מצליחים. לשם שינוי, מוטב לשתף את בני המשפחה בתנאים החדשים שנוצרו בשטח. יהיה קשה מאוד להתמודד עם כל זה לבד. גם אין סיבה שתיקחו את כל העול על הכתפיים שלכם. כדאי ללמד את האחרים לחלק אחריות ולנהוג בצורה בוגרת. קשרים שהסתיימו הם סימן לחדשים שמבליחים באופק. כל שאתם צריכים הוא רק לתת להם סיכוי.

רביעי עד שבת: ענייני כספים עולים לדיון עם אנשים קרובים לכם. ההוצאות הגבוהות גורמות למתח נוסף על הרגיל. נדמה לכם שיש מי שמסתיר מכם מידע בנוגע לתחום זה. ההתמקחות רק מותירה את כל המעורבים מותשים וללא תוצאות משמעותיות. הגיע הזמן לחפש דרכים לפתור את הבעיה אחת ולתמיד ולא להשתמש בה כעילה לוויכוחים ולמאבקי כוחות. המסר השבועי המועבר לכם הוא: הניחו ליריביכם לחשוב שאתם קטנים וחלשים מכפי שאתם באמת והובילו אותם אל המלכודת.

הגות ומדיטציה: אני מציץ אל החרדות, אל הפחדים, אל הדאגות, אל התסכולים, אל החששות ואל ההיסוסים – ומסלק את כולם בעזרת צחוק פרוע ומשוחרר.

עוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה מזלות, מזל מאזניים, מזל מאזניים גבר, מזל מאזניים נקבה, מזל מאזניים במיטה, מזל מאזניים תאריכים, מזל מאזניים היום, מזל מאזניים תחזית יומית, מזל מאזניים הורוסקופ, מזל מאזניים באנגלית, מזל מאזניים באהבה, מזל מאזניים אישה, מזל מאזניים זוגיות, מזל מאזניים זכר, מזל מאזניים יומי, מזל מאזניים תכונות, מזל מאזניים גבר התאמה, בת מזל מאזניים, מזל מאזניים השבוע, מזל מאזניים מחר, מזל מאזניים גבר במיטה, מזל מאזניים על פי הקבלה, מזל מאזניים מאפיינים, מזל מאזניים נקבה התאמה, מזל מאזניים תחזית חודשית, איך לכבוש גבר מזל מאזניים, מזל מאזניים התאמה, מזל מאזניים התאמה זוגית, מזל מאזניים התאמה לבני מזלות אחרים, מזל מאזניים אופי, מזל מאזניים נקבה במיטה, מזל מאזניים גבר אופי, מזל מאזניים ותאומים, מזל מאזניים וקשת, מזל מאזניים אסטרולוגיה, מזל מאזניים ואריה, הורוסקופ שבועי מאזניים
שתפו: