ראשי | התאמת מזלות | מזל אריה התאמת מזלות | התאמה אסטרולוגית מזל אריה עם מזל דלי

התאמה אסטרולוגית מזל אריה עם מזל דלי

שתפו:
הגדל טקסט Decrease font Enlarge font
לשיחת יעוץ אישית עם מיסטיקנים מומלצים, לחצו כאן: 03-6145910

מזל אריה עם מזל דלי: התאמת מזלות אסטרולוגיה - התאמה אסטרולוגית מזל אריה עם מזל דלי

דלי ואריה נמצאים זה מול זה בגלגל המזלות ויש הטוענים כי הפכים יכולים להיות זוג מוצלח, לעיתים כן, אבל במקרה הזה כלל לא בטוח. הניגודים ואופיים הבסיסי לא יוכלו להשאר ביחד לאורך זמן. אומנם, בתחילת הקשר תהיה משיכה גופנית חזקה ביניהם אבל נטייתם של הדליים לביקורת ולניתוח תהיה פגיעה אנושה באגו של האריות. 

האריה לא ישבעו נחת מהבדידות של הדליים וכאשר יתקלו בחומת רגשות, הם פשוט ילכו לחפש מישהו אחר שיעריץ אותם ויחזיר להם חום ואהבה. 

במיטה הם דווקא יכולים להיות זוג משלים... הגישה המנסה והמחדשת כל העת של הגדיים כלפי הסקס תהיה חדשנית לאריות והם ישתפו פעולה עם הניסויים והתאוותנות של הגדיים.

חיי החברה שלהם יהיו ערים ומלאים בגלל ששניהם טיפוסים חברותיים האוהבים להכיר אנשים חדשים אבל כאשר האריות ילכו להציב עצמם במרכז הבמה, הדליים ילכו אחורה ויחפשו איך לברוח מאור הזרקורים. 

הבעיה הגדולה במערכת היחסים היא בתחום המנהיגות. הדליים לא יהיו מוכנים להיות הנתינים הנאמנים של האריות המלכים הגאוותנים, דבר זה יביא את הרומן לסוף דרכו. 

סיכויי ההצלחה שלכם: % 56

מזל אריה בזוגיות - התאמה עם מזלות נוספים
מזל דלי בזוגיות - התאמה עם מזלות נוספים
פרופיל אסטרולוגיה - מזל אריה
פרופיל אסטרולוגיה - מזל דלי
עוד התאמת מזלות

עוד באותו נושא:

מזל אריה, מזל דלי, התאמה זוגית לפי שמות, התאמה זוגית לפי תאריכי לידה, התאמה זוגית לפי הקבלה, התאמה זוגית לפי מזלות, מזל דלי גבר, מזל דלי נקבה, מזל דלי במיטה, מזל דלי תכונות, מזל דלי הורוסקופ, מזל דלי אישה, מזל דלי באהבה, בת מזל דלי, מזל אריה נקבה, מזל אריה גבר, מזל אריה היום, מזל אריה תאריכים, מזל אריה יומי, מזל אריה במיטה, מזל אריה הורוסקופ, בת מזל אריה, התאמה אסטרולוגית, התאמת מזלות זוגיות, מזל אריה בזוגיות, מזל דלי היום, התאמת מזלות במיטה, התאמת מזלות לפי תאריך, התאמת זוגיות לפי מזלות
שתפו: