ראשי | התאמת מזלות | מזל דגים התאמת מזלות | התאמה אסטרולוגית מזל דגים עם מזל קשת

התאמה אסטרולוגית מזל דגים עם מזל קשת

שתפו:
הגדל טקסט Decrease font Enlarge font
לשיחת יעוץ אישית עם מיסטיקנים מומלצים, לחצו כאן: 03-6145910

מזל דגים עם מזל קשת: התאמת מזלות אסטרולוגיה - התאמה אסטרולוגית מזל דגים עם מזל קשת

דגים וקשתים הם ניגודים הנמשכים אחד לשני אל תוך קשר קשה אשר מצריך אנרגיה רבה משני הצדדים כדי להתגבר על הבעיות שיצוצו בדרך. לאחר שתפוג ההתלהבות הראשונית העצומה, כצפוי ממערכות בין מזלות המזוהים עם יסודות האש והמים, גם כאן, הניגודים עלולים להפוך את הקשר לקשה מאוד ולפרידה כואבת, אך אל יאוש... קיים סיכוי שקשר זה יהיה טוב מאוד ולאורך זמן. 

הקשתים שמחפשים חבר לחיים יחלו להימשך אל המיסטיות של הקשר ביניהם וינסו להבין מדוע ולמה דווקא הם התחברו להם יחדיו, והדגים שמחפשים את המאהב החלומי ידאגו להסביר מדוע הם נבחרו מבין כל בני האדם.

הדגים הרוחני ינסה לביית את הקשתים הקלילים ולפתוח צוהר לעולם של שניים בלבד ולא חיים בקומונה תמידית, אבל לא בטוח שהדבר יצלח משום שהקשתים הם אנשי חופש מטבעם וקשה להם להיות סגורים בבית אחד עם אדם אחד, הם חייבים חופש. 

כדי לא להיתקע בבוץ תובעני של חוסר מיצוי במערכת על הדגים לאפשר מעט חופש לקשתים אבל הם יכולים לדאוג לחופש משותף כדוגמת סדנאות בטבע, טיולים משותפים לארצות רוח כמו הודו ואז יוכלו לפתות את הקשתים לקשר רוחני והקשתים לא ירגישו כבולים וסגורים. 

סיכויי ההצלחה שלכם: % 72

מזל דגים בזוגיות - התאמה עם מזלות נוספים
מזל קשת בזוגיות
 - התאמה עם מזלות נוספים
פרופיל אסטרולוגיה - מזל דגים
פרופיל אסטרולוגיה - מזל קשת
עוד התאמת מזלות

עוד באותו נושא:

מזל קשת, מזל דגים, התאמה זוגית לפי שמות, התאמה זוגית לפי תאריכי לידה, התאמה זוגית לפי הקבלה, התאמה זוגית לפי מזלות, מזל דגים נקבה, מזל דגים זכר, מזל דגים במיטה, מזל דגים תאריכים, מזל דגים הורוסקופ, מזל דגים תכונות, מזל דגים גבר, בת מזל דגים, מזל קשת נקבה, מזל קשת במיטה, מזל קשת זכר, מזל קשת תאריכים, מזל קשת הורוסקופ, מזל קשת תכונות, מזל קשת גבר, מזל קשת זוגיות, בת מזל קשת, התאמה אסטרולוגית, התאמת מזלות זוגיות, מזל דגים היום, התאמת מזלות במיטה, התאמת מזלות לפי תאריך, התאמת זוגיות לפי מזלות
שתפו: