ראשי | התאמת מזלות | מזל קשת התאמת מזלות | התאמה אסטרולוגית מזל קשת עם מזל שור

התאמה אסטרולוגית מזל קשת עם מזל שור

שתפו:
הגדל טקסט Decrease font Enlarge font
לשיחת יעוץ אישית עם מיסטיקנים מומלצים, לחצו כאן: 03-6145910

מזל קשת עם מזל שור: התאמת מזלות אסטרולוגיה - התאמה אסטרולוגית מזל קשת עם מזל שור

קשתים ושוורים אינם מסתדרים אחד עם השני למעט קשר מיני חזק. השוורים נמשכים למיניות המפותחת וחסרת המעצורים של הקשתים ולקלילות בה הם לוקחים את החיים. 

למעט יחסי המין החמים שלהם האסטרולוגיה צופה בעיות רבות בקשר ביניהם. השוורים מעדיפים יציבות וקשה מאוד להסתדר עם חוסר הנאמנות של הקשתים וחוסר היציבות שלהם בעוד שהקשתים לא מסתדרים עם הקינאה והרכושנות המאפיינת את השוורים.

הקשר יכול להישמר כל עוד השוורים יצליחו לייצב את הקשתים אך לא בטוח שהם יצליחו בכך. הקשתים, מן הסתם, יצליחו להשתחרר מאחיזתו היות והם לא מוכנים לקבל פקודות מאף אחד. 

בני מזלות אלו יכולים לשמור על רומן סוער אך לא יחזיקו יחדיו לאורך זמן. 

סיכויי ההצלחה שלכם: % 38

מזל קשת בזוגיות - התאמה עם מזלות נוספים
מזל שור בזוגיות
 - התאמה עם מזלות נוספים
פרופיל אסטרולוגיה - מזל קשת
פרופיל אסטרולוגיה - מזל שור
עוד התאמת מזלות

עוד באותו נושא:

מזל שור, מזל קשת, התאמה זוגית לפי שמות, התאמה זוגית לפי תאריכי לידה, התאמה זוגית לפי הקבלה, התאמה זוגית לפי מזלות, מזל קשת נקבה, מזל קשת במיטה, מזל קשת זכר, מזל קשת תאריכים, מזל קשת הורוסקופ, מזל קשת תכונות, מזל קשת גבר, מזל קשת זוגיות, בת מזל קשת, מזל שור היום, מזל שור נקבה, מזל שור גבר, מזל שור תאריכים, מזל שור במיטה, מזל שור מחר, מזל שור מאפיינים, בת מזל שור, התאמה אסטרולוגית, התאמת מזלות זוגיות, מזל שור הורוסקופ, התאמת מזלות במיטה, התאמת מזלות לפי תאריך, התאמת זוגיות לפי מזלות
שתפו: