ראשי | התאמת מזלות | מזל קשת התאמת מזלות | התאמה אסטרולוגית מזל קשת עם מזל עקרב

התאמה אסטרולוגית מזל קשת עם מזל עקרב

שתפו:
הגדל טקסט Decrease font Enlarge font
לשיחת יעוץ אישית עם מיסטיקנים מומלצים, לחצו כאן: 03-6145910

מזל קשת עם מזל עקרב: התאמת מזלות אסטרולוגיה - התאמה אסטרולוגית מזל קשת עם מזל עקרב

קשת ועקרב אינם מסתדרים זה עם זה כפי שהאסטרולוגיה מייחסת למזלות המיוחסים ליסודות מנוגדים כמו מים ואש. בתחילת הקשר, הם ימשכו אחד לשני אבל בהמשך הקשר סביר להניח כי חילוקי דעות והבדלי האופי ביניהם יהפכו את הקשר לקשה לשני הצדדים. 

לאחר תקופת הסתגלות של שני הצדדים העקרבים ינסו לשלוט במערכת היחסים אך הקשתים חסרי המנוחה וקלי הדעת לא יהיו מעוניינים להיות כינור שני במערכת אלא במרכזה (לפחות כלפי חוץ). הקשתים ירצו לקבוע את סוגי הבילוי שלהם, גם החברתי וגם האישי וכבר אז יחלו בעיות לצוץ ולהפריע לקשר.

העקרב ידרשו ביטחון ותשומת לב מתמדת מצד הקשתים, שהם, בניגוד לעקרבים רואים קשרים זוגיים כבלתי מחייבים ומהססים להכניס לתוך מערכת יחסים את כל רגשותיהם. 

לאחר אכזבות מעטות יחל כל צד בחיפוש אלטרנטיבות קרובות והקשר יפסק. 

סיכויי ההצלחה שלכם: % 38

מזל קשת בזוגיות - התאמה עם מזלות נוספים
מזל עקרב בזוגיות
 - התאמה עם מזלות נוספים
פרופיל אסטרולוגיה - מזל קשת
פרופיל אסטרולוגיה - מזל עקרב
עוד התאמת מזלות

עוד באותו נושא:

מזל עקרב, מזל קשת, התאמה זוגית לפי שמות, התאמה זוגית לפי תאריכי לידה, התאמה זוגית לפי הקבלה, התאמה זוגית לפי מזלות, מזל קשת נקבה, מזל קשת במיטה, מזל קשת זכר, מזל קשת תאריכים, מזל קשת הורוסקופ, מזל קשת תכונות, מזל קשת גבר, מזל קשת זוגיות, בת מזל קשת, מזל עקרב נקבה, מזל עקרב גבר, מזל עקרב במיטה, מזל עקרב תאריכים, מזל עקרב תכונות, מזל עקרב היום, מזל עקרב הורוסקופ, בת מזל עקרב, מזל עקרב זוגיות, התאמה אסטרולוגית, התאמת מזלות זוגיות, התאמת מזלות במיטה, התאמת מזלות לפי תאריך, התאמת זוגיות לפי מזלות
שתפו: