מיטל אלבז לביא

שתפו:
הגדל טקסט Decrease font Enlarge font
מיטל אלבז לביא מיטל אלבז לביא
כתבה על מיטל לביא אלבז מפתח תקווה, דור רביעי למשפחת מיסטיקנים, עוסקת בייעוץ, הדרכה רוחנית והעצמה אישית במסגרת טיפולים פרטניים ובסדנאות קבוצתיות. היא מתקשרת, מסירה עין רעה וכישופים, עוסקת בהילינג יהודי, מתפללת למלאכים וקוראת בספרי הקודש, מלווה את מטופליה במסע אישי רוחני ומדריכה אותם להשתחרר מחסימות ולהתחבר לשפע, הצלחה ואהבה.
לקבלת יעוץ אישי ממיטל אלבז לביא התקשרו בכל שעה: 072-2285480

מיטל אלבז לביא - להשתחרר ממחסומים. מיטל לביא אלבז מפתח תקווה, דור רביעי למשפחת מיסטיקנים, עוסקת בייעוץ, הדרכה רוחנית והעצמה אישית במסגרת טיפולים פרטניים ובסדנאות קבוצתיות. היא מתקשרת, מסירה עין רעה וכישופים, עוסקת בהילינג יהודי, מתפללת למלאכים וקוראת בספרי הקודש, מלווה את מטופליה במסע אישי רוחני ומדריכה אותם להשתחרר מחסימות ולהתחבר לשפע, הצלחה ואהבה.

"הרבה אנשים מתלוננים על אי הצלחה בעסק או בעבודה וכמובן גם בחיים האישיים - בזוגיות ובמשפחה. על ידי תקשור אני יכולה למצוא את מקור הבעיה ולשחרר את האדם מהאנרגיות השליליות שמנהלות אותו בחייו, מעלה את המודעות וההבנה שלו להתנהלות לא נכונה ולדפוסי חשיבה הרסניים. אני מנטרלת תחושות שליליות כמו למשל רגשות אשמה או מחשבות: אני לא ראוי ו... לא מגיע לי... ומחזירה לאדם את שמחת החיים וההגשמה, תוך כדי הדרכה פשוטה איך לעשות זאת". 

איך זה מתבצע?
"גם בשיחת טלפון, וגם במפגשים אישיים ובסדנאות. כאשר אני מדברת עם האיש או פוגשת אותו, אני מקבלת מסרים ומידע רחב על חייו ויודעת מה מגביל וחוסם אותו. כך אני יכולה להסביר לו/ה מה צריך לעשות, איך לשנות את המצב ואיך להגיע למצבים של הצלחה".

למי מתאים הטיפול שלך?
"המטופלים שלי הם אנשים בני כל הגילאים, החל מבני נוער שיש להם בעיות חברתיות או קושי בלימודים ועד לאנשים מבוגרים ובעלי משפחות. יש הרבה אנשים שסוחבים טראומות מהעבר וצריכים עזרה כדי להשתחרר מהן, יש כאלה שסובלים מבעיות קשב וריכוז ויש כאלה שצריכים לשנות הרגלים ולחשוב באופן שונה מהעבר... רבים מאתנו תקועים בסיטואציות שגוזלות את כוחותינו הפנימיים ומתסכלות אותנו, לעיתים בלי שנהיה מודעים להן.. ."

איך את יכולה לעזור?
"על ידי תקשור, שימוש בעופרת, הילינג יהודי, תפילות וקינסיולוגיה, אני יכולה לעזור ולשנות את נתיב החיים של המטופלים שלי, לסייע להם לרכוש הרגלים חדשים וצורת חשיבה חיובית שמאפשרת להם להתקדם בחיים".

איך התחיל הכול?
מגיל צעיר מאוד (גן ילדים) הייתה מיטל ילדה מיוחדת ושונה מילדים אחרים. במקום לשחק עם בובות כמו כל הבנות, היא הייתה עסוקה ב'שיחות עם אלוהים' והתעניינה בנושאים שברומו של עולם.

"אצלנו במשפחה, המיסטיקה היא חלק בלתי נפרד מהחיים. סבי וסבתי עסקו בייעוץ וריפוי בצמחי מרפא ובשיחות וגם אימא שלי עוסקת בריפוי טבעי רוחני. כנראה שאהבת האדם והיכולת המיוחדת עברו מדור לדור והגיעו גם אליי... בגיל ארבע 'אימצה' אותי, למזלי, עוזרת גננת, שהבינה אותי ואת הצרכים שלי... הייתי ילדה סקרנית ששאלה אין סוף שאלות... היא ואימא שלי לימדו אותי לקרוא בגיל ארבע. כך נפתח לפני עולם שלם של ידע. התחלתי לקרוא ספרים ו'בלעתי' את תוכנם בסקרנות הולכת וגוברת. בגיל צעיר מאוד הייתה לי היכולת לצפות אירועים עתידיים ולא היססתי להגיד את מה שראיתי. בגיל 12 כבר הייתי עמוק בתוך עולם המיסטיקה והשתעשעתי בגימטריה ונומרולוגיה. פעמים רבות הייתי בורחת משיעורים בבית הספר והולכת לחנות ספרים סמוכה - שם הייתי מבלה שעות בקריאה... היה לי מזל גדול ותמיד נקלעתי למצבים בהם היה מישהו שאפשר ועזר לי להתקדם: בעלת חנות הספרים סיפקה לי ספרות בנושאים רוחניים ושם גם למדתי לראשונה, בצורה מעמיקה יותר את תחום המיסטיקה מבחינה תיאורטית ופרקטית כאחד. הייתי סקרנית מאוד וכך באופן עצמאי, לקחתי על עצמי ללמוד קריאה בקלפים, אסטרולוגיה ועוד. החדר שלי בבית הורי הפך מהר מאוד ל'חדר יעוץ וטיפול' וחברות מבית הספר, היו באות להתייעץ איתי בכל נושא, ברמה יומיומית. הצלחתי להדריכן ולתת להן תשובות בכל נושא שנשאלתי. בגיל 18 פרסמתי מודעה קטנה בעיתון מקומי והתחלתי לעבוד כ'מגדת עתידות' לציבור הרחב. הייתה לי הצלחה רבה ואנשים מכל האזור זרמו אליי. למרות גילי הצעיר היו לי יכולות גבוהות שהוכיחו את עצמן שוב ושוב".

איך המשכת להתפתח בחיים ובעיסוקך?
"נשאתי וילדתי שתי בנות. למרות המסלול ה'רגיל' רבים ראו בי 'עוף מוזר' ובהתחלה לא קיבלתי יותר מידי פרגון ועידוד מהסביבה. בשלב מסוים 'נכנעתי' והפכתי להיות עקרת בית 'רגילה'. התקופה הזאת הייתה קשה במיוחד, גם כי לא הגשמתי את עצמי בתחום שהיה ברור לי שהוא היעוד שלי וגם כי המצב הכלכלי שלנו כמשפחה הלך והתדרדר. המשכורת היחידה של בעלי לא הספיקה והמתח שנוצר בעקבות זה פגע בנו גם כזוג וגם כהורים. כאשר הגענו לנקודת שפל, הבנתי שאני לא במסלול הנכון ולכן החלטתי לחזור לעבודתי כמיסטיקאית. תוך זמן קצר הברכה והשפע – חזרו ובגדול. הבנתי שאני צריכה להגשים את עצמי באמצעות הכישורים שניתנו לי על מנת לעזור לאנשים. מנקודה זאת ואילך מגיע אליי כל מה שצריך... סימן נוסף לכיוון הנכון שעלי לקחת בחיים התרחש בלידת בתי השנייה. חוויתי חוויה מיוחדת במינה ו'קיבלתי מתנה נוספת- יכולת תקשור'. בשלב זה, לא היה ברור לי איך לחזור לעבודה, איך לבנות את עצמי מחדש ובאיזה כלים לבחור. באותו זמן חזרתי ללמוד אצל מורה רוחנית אותה פגשתי מספר שנים קודם לכן. היא הייתה בין האנשים היחידים שעודדה והדריכה אותי איך לבנות מחדש את העסק שלי כאישה עצמאית מתוך אותנטיות ועוצמה פנימית. הגדרתי את עצמי מחדש בתור יועצת רוחנית ומתקשרת והתחלתי למקד את עבודתי בתחום הייעוץ וההכוונה. אנשים שהגיעו אליי קיבלו תשובות על שאלות חשובות ועל מצבם בחיים. כיום אני עוסקת בהדרכה, העצמה וליווי אנשים בתהליכי שינוי חיוביים, כולל התנהלות בחיי היום יום כדי לעלות על דרך חדשה שתניב תוצאות רצויות יותר".

סגירת מעגל והגשמת יעוד

איפה למדת את השיטות בהן את משתמשת?
"למדתי ב'מדי-טבע' - בית ספר בפתח תקווה שפתח בפני שער ללימוד מסודר בתחום הקינסיולוגיה. כך החלו הדברים להסתדר לאט לאט, 'שלום בית' חזר על כנו והכול הפך להיות רגוע וזורם. התחלתי לכתוב מאמרים לאינטרנט בהם יכולתי לבטא את מחשבותיי, הגישה שלי לחיים והידע שלי. בעקבות המאמרים הגיעו אליי הרבה מאוד אנשים באופן פרטי וגם התחלתי לעבוד ב'קו המומחים'. בהמשך הצטרפתי לקהילת 'סביבה תומכת' בתל אביב, שם הדריכו אותי איך להקים את העסק שלי בצורה מקצועית. כיום, אני גם מדריכה אנשים במסע שלהם להקמת עסק פרטי".

איך מתקיים תקשור אצלך?
"בזמן תקשור, אבחון בתווי הפנים והקול המידע מתקבל אצלי באופן טבעי וישיר דרך מבט בתווי פניו של האדם העומד מולי או מתוך משמע קולו.
מתקבל מידע  לגבי צמתים בחיי משפחה, זוגיות, יחסי הורים ילדים, בחיי חברה, פרנסה, עסקים, עבודה, לימודים, בחירת מקצוע, בחירת מקום מגורים, חסימות פחדים מחסומים תכונות אופי כישורים ויכולות תפיסות השקפת עולם דרכי פעולה שלו ושל הסובבים אותו.

בדיקת עין הרע ואנרגיות שליליות.
בעקבות המידע שמגיע בתקשור בנוגע לצרכיו של האדם לומד האדם לזמן לעצמו את הזימון למציאת זוגיות ופרנסה.  
השליחות שלי לכוון, להדריך, לייעץ ולטפל חזקה מכל ומתעצמת מיום ליום. האושר והסיפוק שממלאים אותי עם כל הכוונה וטיפול של אדם בסלילת דרכו להגשמת ייעודו מרגשים ומעצימים אותי ונותנים לי תחושה של אושר כאילו בניתי עולם".

למי אני עוזרת?
"אני עוזרת לכל איש ואישה שמצויים במצבים של פרשת דרכים, בלבול, חוסר יציבות מבחינת זוגיות פרנסה לימודים חיי משפחה וחברה, אנשים שיש להם בעיות רגשיות, נשים שחוו טראומות עם אלימות פיזית ואו מינית ובעיות רגשיות וכל אדם שזקוק להדרכה, הכוונה וייעוץ בתחומי החיים והגשמת ייעוד חייו מוזמן לפנות אליי.בהמון אהבה ומתוך מקום של טוהר בטחון וכנות אשמח להיפגש איתכם בפגישה אישית ומרתקת בתחומי החיים".

מיטל אלבז לביא, מדריכה רוחנית ומתקשרת, היא אחת מאותן נשים נדירות, נטולות אגו ומלאות תום, טוהר ואהבת האדם. אם יש לכם בעיה- עכשיו גם יש לכם כתובת! מיטל מתחברת לאדם שמגיע אליה ורואה את הכול (גם בשיחת טלפון). היא יודעת גם להסיר עין רעה במידת הצורך (על ידי עופרת), מבצעת הילינג יהודי, ומייעצת לכיוון של דרך נכונה יותר בחיים שתאפשר הצלחה, שגשוג והגשמה.

מבצע: יעוץ רוחני טלפוני מיידי בעלות של 170 ש"ח למשך 15 דקות. ניתן לשוחח גם חצי שעה או שעה בטלפון ואפשר להפגש ליעוץ רוחני בתקשור בפגישה אישית בפתח תקוה.
עכשיו אני מחכה על הקו תוכלו לשאול כל שאלה שמטרידה אתכם אז למה להיות מוטרדים לבד? צלצלו עכשיו ותשחררו את המועקה ע"י קבלת תשובה מיידית ועניינית.

◆◇◆  ◆◇◆ ◆◇◆  ◆◇◆
ליצירת קשר ופרטים מלאים חייגו עכשיו: 072-2285480 / 052-2584232
◆◇◆  ◆◇◆ ◆◇◆  ◆◇◆

לאזור האישי שלי באלטרנטיבלי

מידע נוסף על מיטל אלבז לביא

משפטים לחיזוק רוחני משפטי חשיבה חיובית

שתפו:

עוד באותו נושא:

מיטל אלבז לביא, מיטל אלבז לביא טלפון, מיטל אלבז לביא כתובת, מיטל אלבז לביא המלצות, מיטל אלבז לביא יעוץ, מיטל אלבז לביא טיפול, מיטל אלבז לביא אתר, מיטל אלבז לביא תגובות
שתפו: