ראשי | מיסטיקה | עולם הנסתר | רגע לפני שנרדמים.. זה הזמן הטוב ביותר.

רגע לפני שנרדמים.. זה הזמן הטוב ביותר.

שתפו:
הגדל טקסט Decrease font Enlarge font
רגע לפני שנרדמים.. זה הזמן הטוב ביותר. רגע לפני שנרדמים.. זה הזמן הטוב ביותר.
החלום מאפשר לאדם להבין מחשבות, תהליכים, אירועים, מערכות יחסים ומאפשר הצצה להווה לעבר ולעתיד.
לקבלת יעוץ אישי ומידע בנושא, התקשרו עכשיו: 072-2285801

מהו החלום?
החלום מוקרן כסרט על מסך מוחנו, שמורכב מסמלים ומסרים. הסמלים מייצגים רבדים שונים של המציאות ושל עולמו הפנימי של האדם.

החלום מאפשר לאדם להבין מחשבות, תהליכים, אירועים, מערכות יחסים ומאפשר הצצה להווה לעבר ולעתיד. הוא מאפשר לקבל מסר שיש לו משמעות גדולה דרך הבנתו, כעזרה לאדם בחיי היום יום, לתקן מהלכים ועוזר בקבלת החלטות עתידיות.

כשאנו נרדמים, קצב גלי המוח מואט מגלי ביתא של מצב ערות, אל גלי אלפא של רגיעה (כמו במדיטציה) וממשיך אל גלי תיטא (שבהם אפשר להיכנס להיפנוזה) ואז כשהמוח עובר לגלי דלתא הוא מעביר מסרים אל תת-המודע ואנו קולטים אותם דרך החלום.

החלום מעלה מידע מהלא מודע, מהסיטואציות אותם עברנו במהלך היום, החודש, השנה, השנים וגם מחיים קודמים. חלומות לעיתים מלווים תהליך התפתחותי שהתחלנו, התמודדות עם פחדים, אתגרים, אנשים שמפעילים אצל החולם תגובות שבמודע הוא לא יכול להתמודד.

מאות מחשבות עוברות לנו בראש במשך היום והזמן, המוח לא יכול לעבד את כולם והוא שולח אותן למוח התת-מודע ובשעת הצורך כאילו בפקודה, יוצאות המחשבות (דרך הנשמה שלנו) לשיטוט במחוזות הזמן.

בעת החלימה אנו נמצאים במציאות מקבילה, אך אחרת, הנשמה שלנו עושה מסע אסטרלי, החושים שלנו עובדים, אנו רואים ושומעים מריחים, טועמים, בוכים, צועקים וכל זאת מתרחש כשאנו לא בהכרה. אנו נמצאים כאן וחלק מתודעתנו מרחף למציאות אחרת וחווה שם סיפור.

שפת החלום
היות והנשמה שלנו, עוברת למציאות מקבילה יש שם שפה אחרת. אין הגיון בשפת החלום, מה שבחיי היום יום מפורש על פי הכללים הידועים והתניות חברתיות בחלום מפורשים המסרים אחרת.

אם ניקח כדוגמה חלום על אדם קרוב לנו, שאנו חולמים אותו מת, הרי הפרוש הוא שיחיה חיים ארוכים או שנכונו לו התפתחויות חדשות בחייו.

חלום ידוע על שיניים שנופלות – סופה של תקופה ותחילתה של תקופה חדשה.

בחלום אנו מעבירים באופן לא מודע את תבניות היחסים שלנו ותבניות החשיבה שלנו ושם בונים את מה שאנו קולטים בציפיות, ובאופן שאנו רואים את הדברים במימד המציאות. במצב חלימה אנו יכולים להרשות לעצמנו להוריד את האוטומט ולהשתחרר אל רצף של סיפור לעיתים לא מובן, חסר קשר והגיון לדמויות ולמציאות.

שפת החלום אומרת שכל אדם שמופיע בסרט שלנו, אם מוכר או לא מוכר מיצג חלק (על פי תפקידו) של האישיות שלנו. את הפרוש נעשה על פי תשאול עצמי מהי הדמות ומהי מזכירה לנו ואומרת עלינו.

הלוגיקה של החלום שונה מהמציאות. מה שקלטנו במודע עובר שינויי ועיבויי מוחי שמאפשר לנו לראות את הסיטואציות אחרת.

מה שחשוב זה איפה אני נמצא בחלום ולאן הוא הוביל אותי .

הסמלים בחלום מפורשים דרך המחשבה, דרך האינטואיציה, דרך החושים ודרך ההרגשה.

אם אני חולמת על מכונית שנתקעת בדרך – השכל אומר שמשהו גרם לכך שהמכונית תעצר, שפת החלום מפרשת אינטואיטיבית ואומרת מכונית זה כלי, מבנה, שמעביר אותי ממקום למקום, והמסר שמועבר שאני לא נעה בדרך באופן זורם, אני לא מגיעה לאן שאני רוצה.

אם ניקח את נושא המים – שהם מייצגים רגשות בחלום. איפה אני נמצא בחלום- בתוך המים? על ספינה? מתחת למים? טובע? צף? מים עד הצוואר?.

החלום אם כך מבשר רבות על פי סמליו והוא מהווה גם איזון לגוף ולנפש.

עוד באותו נושא:

חני יזרעאלי נוי, תת מודע, מדיטציה, היפנוזה, חלומות, חלום, גלי אלפא וגלי בטא, גלי מוח ביתא, גלי תטא במוח, גלי דלתא, חלום על שיניים נופלות, חלום על שיניים נופלות לפי הקבלה, חלום על שיניים נופלות לפי היהדות, משמעות חלום על שיניים נופלות, חלום על אדם חי שמת בחלום, גלי תטא
שתפו: