ראשי | מיסטיקה | קריסטלים | קריסטלים לדרך חדשה

קריסטלים לדרך חדשה

שתפו:
הגדל טקסט Decrease font Enlarge font
קריסטלים לדרך חדשה קריסטלים לדרך חדשה
אין כמו פתיחת שנה חדשה להתנקות ולהתחדשות פנימית. גם לקריסטלים יש מה להציע בכדי לפצוח בתהליך.
לקבלת יעוץ אישי ומידע בנושא, התקשרו עכשיו: 072-2285801

סוף שנה ופתיחת שנה חדשה שימשו כבר בזמנים קדומים כסמל לרצון וליכולת האדם לסגור פרקים בחייו ולהתחיל פרקים חדשים וטובים יותר, כאשר העבר נשאר מאחור. בעבר הרחוק הטקסים הרוחניים בדתות רבות ואף ביהדות היו טקסים רבי משתתפים תוך כניסה למצב מודעות גבוה ואף למצבי אקסטזה.

היכולת לעשות זאת תלויה רבות בנו עצמנו, אך נוכל להעזר בקריסטלים אנרגטיים טבעיים אשר בהם, כידוע, קיימת אנרגיה מוכחת לשיפור היכולת לשים את הדברים הפחות טובים מאחורינו ולצבור כוחות להתחיל דרך חדשה.

הטבע הקסום העניק לנו את הקריסטלים כדי שנוכל להשתמש בהם לעזרה והכוונה הנכונה לנו ולאחרים, לכן כבר מראשית התרבות ההיסטורית הקריסטלים קיבלו מקום חשוב בחיי היום יום שלנו.

עכשיו ניתן להשיג את כל סוגי הקריסטלים למזלות ולפי תכונות בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי: https://wshop.co.il
קריסטלים לפי מזלות
תכשיטים אנרגטיים
ערכות מתנה

יעוץ חינם לפני רכישה מהמומחים של אלטרנטיבלי

קריסטלים המתאימים לתהליכי התחדשות:

דיוטפז:
הדיופטז היא אבן הקשורה לצ'אקרת הלב, היא מאזנת ומחזקת אזור זה. היא מטהרת את האזור ועוזרת בכוון של מודעות גבוהה יותר וגלגולים קודמים, יכולת התמודדות עם בעיות עבר והסתכלות לעבור העתיד כולל חיזוק תחושות אופטימיות.

הטורמלין הסגול:
הטורמלין הסגולה מסייעת באיזון אלקטרומגנטי של הגוף וצבעה המיוחד מעורר את כל מרכזי האנרגיה. אבן הטורמלין מגבירה יכולת טלפטית ומודעות, מרגיעה עצבים ומסייעת בהסרת לחץ תוך הגברת הריכוז והתמקדות. מחזקת את יכולת קבלת ההחלטות, מחדדת את המוח ומאפשרת מציאת פתרונות יצירתיים למצבים קשים וסבוכים.

קריסופראס:
האבן המיוחדת הזו תלמד את הנעזרים בה לסלוח בייתר קלות ותצמצם גישה ביקורתית. הצבע הירוק המדהים של אבן הקריסופראס מעניק למביטים בה רוגע ושלווה, תחושת קבלה עצמית וקבלת האחר.

סיטרין צהוב:
הסיטרין מוכרת כאבן השפע, מחזקת יצירתיות, פיתוח אינטואיציה ואינטלקט. כמו כן הסיטרין מעלה בטחון עצמי ושאיפה, מעניקה תחושת אופטימיות ומרחיקה כעסים.

השימוש בקריסטלים

טיפול בעזרת השריית האבן במים:
טיפול בעזרת השריית האבן במים ולאחר מספר שעות שתיית המים, לדוגמא: אבן הסיטרין. הסיטרין מעניקה לנו את אחת האנרגיות הטובות ביותר. היא עוזרת ומחזקת את תחושת הבטחון העצמי ומביאה אותה לרמות הגבוהות ביותר. מגבירה את האושר הפנימי ואת אהבת הסביבה. לאבן יכולת צמצום קמטים וסיוע לבעיות עור שונות, לכן מומלץ להשרות את האבן במים ולאחר מכן לשטוף את הפנים במים שהושרו עם הסיטרין. הערה: יש לשטוף את האבן לפני השרייתה במים.

במדיטציה:
אחיזת האבן בזמן מדיטציה, אחיזת אבן מגבירה את היכולת להגיע לריכוז ומודעות ברמה גבוהה. את האבן יש להתאים לפעילות אותה רוצים להשיג.

בזמן שינה:
שינה או הנחת האבן מתחת לכרית היא שיטת טיפול נפוצה וניתן למצוא אנשים שישנו עם אבן ביד, כאשר הייתה בעיה, האבן נשארה ביד כל הלילה. כאשר הבעיה נפתרה או חל שיפור, היד נרפתה והאבן צנחה לתוך המיטה.

במהלך היום:
החזקת האבן בכיס המכנס או החולצה כאבן גולמית או כתליון על הצוואר. כמות גדולה של אנשים מסתובבים עם הקריסטל שלהם על גופם. בדרך זו אנו מבטיחים כי האנרגיות הטובות שבקריסטלים יועברו במהלך שעות רבות של היממה.

סיכום
חכמים נוהגים לומר: "הגורל ידוע מראש והרשות נתונה" כלומר, גם כאשר הגורל נקבע עבורנו מראש (מבין אין סוף גורלות), נותרת הרשות בידנו לקבוע את יעודינו בחיים ואת דרכנו בחיים על ידי מעשינו. אנו יכולים לשנות אם נבחר לעשות זאת. העזרות בקריסטלים היא אחת הדרכים הטובות והמומלצות להתחיל בכך.

ב ה צ ל ח ה !

עוד באותו נושא:

שנה חדשה, מדיטציה, רוחניות, אנרגיה, אנרגיות, צאקרת הלב, קריסטל, קריסטלים, גלגולים קודמים, מיסטיקה, טורמלין סגול, אבני חן, אבן טורמלין סגולות, טורמלין, מיכאל אור יהב, אבן טורמלים, דיוטפז, אבן קריסופראס, סיטרין צהוב
שתפו: