ראשי | משמעות השם | פירוש השם זיוה

פירוש השם זיוה

שתפו:
הגדל טקסט Decrease font Enlarge font
פירוש השם זיוה פירוש השם זיוה
השם שלנו הוא חשוב וקובע לא מעט ממהלך חיינו. לכן רבים מתייעצים עם רבנים, מקובלים ונמורולוגים לקבלת פירוש שמות לילדים, להבין מה משמעות השם שיבחר לילדהם. כמו כן, כאשר אנו מתבגרים, פעמים רבות גם אנו רוצים להבין ולדעת מה פרוש השם שלנו ומה הוא מסמל.
לקבלת יעוץ אישי ומידע בנושא, התקשרו עכשיו: 072-2285801

כאשר אנו רוצים להחליף או לשנות שם חשוב לדעת מה משמעות השם לפי הקבלה ומה פירוש השם שאנו מעוניינים להוסיף ו/או לשנות. בכתבה זו ריכזנו את כל המידע על משמעות השם, פירוש השם, מקור השמות על פי הקבלה, אסטרולוגיה, נומרולוגיה, טארוט, קריסטליםותורות מיסטיקה נוספות. 

פירוש/מקור השם: הטייה נקבית ללשון 'זיו'.

יסודות הטבע בשם:
 ז- אוויר   י-  אדמה  ו- אדמה  ה - אש.

גימטרייה קבלית: אות דומיננטית:  ז'.   ערך גימטרי: 7.

מספר נומרולוגי: 1.

קלף טארוט: מס' 6- הנאהבים  (the lovers).

משמעות אסטרולוגית: מזל תאומים.

צבע מקשר לכוכב: צהוב.

קריסטלים המחזקים את תכונות הכוכב: אגת, אפטייט, אקוורמין, סיטרין.

תכונות וכישורים:
 
ליסודות האש והמים השפעה חזקה על אישיות אדם זה שכן, בנוסף למופעו של יסוד האש בשם, גם המספר הנומרולוגי קשור ליסוד זה מאחר והוא מזוהה עם מזל אריה, בן למשפחת מזלות האש. בהשפעתם, אדם זה ניכר באישיותו הדינאמית, העצמאית ואף הדרמטית. 

אומץ, העזה, כריזמה, כושר החלטה וכוח רצון עשויים להיות מרכיבים מהותיים באופיו. הוא ניחן בביטחון עצמי רב ולא יהסס לכפות דעותיו על אחרים. יחד עם זאת, בהשפעת האוויר ומזל תאומים, יש לו נטייה טבעית לגשר ולפשר בין דעות מנוגדות ולאחד הפכים לשלם. 

לאדם זה מידה רבה של אינטליגנציה גבוהה, סקרנות עצומה, צורך בגירוי אינטלקטואלי ונטייה להסתתר מאחורי רעיונות מופשטים כדי להימנע מעימות עם המציאות. הגירוי האינטלקטואלי עשוי לגרום להתרחקות מהזולת. 

בהשפעת האות הדומיננטית, הוא מעמיק בתחום מסוים. זהו אדם הנע מהר, מועד לסבול מחוסר מנוחה וחוסר שקט. יעדיף שינויים ויסבול מקיבעון ושגרה. הדמויות בקלף כאילו קרועות בין השכל לרגש, מסמל התלבטות, צורך לבחור דרך או כיוון, הידרשות לקבלת החלטה במעמד של מצבים עם יותר מאפשרות אחת לביצוע. בפרשת דרכים יאלץ לאזור אומץ רב והקרבה על מנת לבחור על הכיוון והצעד הנכונים. נושא הבחירה מהותי בחייו, בחירה הכרוכה בוויתורים, התגברות על פיתויים. אלו מתגלים בחייו בהשראת האדמה בדמות של יצרים ותאוות אך בשל היותו קשוב גם לגופו ולצרכיו הפיסיים וגם לצרכיו הנובעים מנטייתו לעולם הרוח, הוא פועל ליצירת איזון ושילוב בין העולמות, בהווייתו. במגעיו עם הזולת נוטה להתנהג כילד, וכך גם נתפס. פחות אחראי ולא יציב מספיק. משתדל להיות בחברת אנשים ולשמח אותם כמו גם להרשימם.

לרכישת ספר השמות הענק.
מה אומר תאריך הלידה שלך?
לשיחת ייעוץ עם מיסטיקינים בכירים לחץ/י כאן
יש לך שאלה לטארוט? תשובה מיידית!
אסטרולוגיה
לקבלת אוסף הטיפים של פורטל אלטרנטיבלי בחינם לחץ/י כאן

עוד באותו נושא:

פירוש השם זיוה, מה פירוש השם זיוה, משמעות השם זיוה בקבלה, פירוש השם זיוה בקבלה, פירוש השם זיוה לפי הקבלה
שתפו: