ראשי | רוחניות | אהבה רוחנית | מי המציא את החוקים של הדייטים?

מי המציא את החוקים של הדייטים?

שתפו:
הגדל טקסט Decrease font Enlarge font
מי המציא את החוקים של הדייטים? מי המציא את החוקים של הדייטים?
מי לדעתך יצר וכתב את החוקים האלה של הדייטים? של מה מותר ומה אסור לעשות בדייט ראשון? את כל האיך להיות ואיפה ומתי ומה נכון ומה לא.
לקבלת יעוץ אישי ומידע בנושא, התקשרו עכשיו: 072-2285801

מי לדעתך יצר וכתב את החוקים האלה של הדייטים? של ההיכרויות? של מה מותר ומה אסור לעשות בדייט ראשון? את כל האיך להיות ואיפה ומתי ומה נכון ומה לא. 

החברה שלנו כולה יצרה סוג של פאנטום לא נראה – ההוכחה הטובה ביותר היא שהמוני בני אדם חיים לפי הקודים והחוקים האלה. ולא, כנראה שהחוקים האלה לא באמת עובדים מצוין. 

כל זמן שכחברה, המוני בני אדם לא מצליחים להגשים, לממש ולמצוא אהבה אמיתית וטובה משמעו של דבר שמשהו בתפיסה ובדעה הכללית, בהלך המחשבה החברתי, לא מצליח לענות על השאלה הגדולה – מהי הדרך הכי נכונה, הכי אמיתית והכי טובה, מרגשת וקלה למצוא אהבה?

במה את בוחרת להאמין? 
אם למשל, את חושבת שאת נקשרת מהר מידי. אם את חושבת שזו תכונה שלא באמת טובה בך. מה שאת גורמת הוא לעצמך להיות חלשה הרבה יותר ממה שאת. הבעיה בכל הסיפור הזה, היא שאת באמת מאמינה בזה. 

במקום להרגיש שיש בך משהו אחר ושונה, ולהבין מה זה, את מנסה להעלים חלק מדהים אמיתי ויפה שלך, מנסה לשלוט במה שקשור לדבר הכי טבעי וקל שיש בך. 
למה? כי מישהו שלא באמת, יודע כלום על הכוח העצום והמדהים שיש באהבה אמר, או כתב על זה פעם מזמן, איפה שהוא.

מי באמת רוצה לחיות עם אדם מרוחק וקר? מי רוצה שיגידו לו שהאדם שהוא נורא רוצה להיות איתו היום בערב, לא יכול כי הוא עסוק- כי זה החוק - כי אסור - כי זה מעיד על תלות?

להיות בתוך הכוח של האהבה
לרצות להיות ליד מי שאתה נמשך אליו, יוצר משהו באוויר, עדין, מרגש ומסעיר כמו קסמים. זה יכול לקרות לך, אפילו אחרי דייט אחד. זה להיות בתוך הכוח של האהבה, של האושר, של השמחה. לעבור לצד של הטוב של מה שיש. לחיות בצד המלא, בצד של האמת. (וזה בסדר, אפשר ללמוד את זה, להיות שם זה קל וזורם, אני מבטיחה לך).

ללמוד איך לעבור מהצד של האין אהבה, של המחסור ושל הריק. לצד השני של החיים שלך. החלק בך שבוחר באהבה ולא מרגיש שהוא צריך לעשות דברים שמונעים מפחד. אם תקשרי מהר מידי, יכול להיות, שהוא ירגיש מחנק? אם את פוחדת מזה, מה את עושה? את עושה הפוך מאהבה, מנסה לשלוט בעצמך, לשים גבולות. להיזכר בכל הפגיעות שנפגעת עד היום, מתרחקת... מאיזה מקום את פועלת? מביטחון והרגשה טובה של אהבה או מפחד שהיא תיעלם לך?

הכוח של האהבה, נובע גם ממך – שייך בעיקר לך. היכולת לאהוב קיימת בך כל הזמן. מה שאנחנו עושים כאן זה לתת לך ידע, להבין עוד, להתנסות ולהרגיש שאת יכולה ואת פורצת את הגבולות והמחסומים של הלב והחיים שלך.

עוד באותו נושא:

אהבה, רוחניות, מעיין דגן, זוגיות, אהבה רוחנית, זוגיות אהבה רוחנית, מחסומים רגשיים, מה זה אהבה רוחנית, אהבה אמיתית, דייטים, דייט, דייט ראשון, טיפים לדייט ראשון, מה ללבוש לדייט ראשון, חוקי דייטים, חוקי דייט ראשון, שחרור מחסומים רגשיים
שתפו: