ראשי | רוחניות | דמיון מודרך | מדיטציה בדמיון מודרך - מדיטציית התחברות לאדמה

מדיטציה בדמיון מודרך - מדיטציית התחברות לאדמה

שתפו:
הגדל טקסט Decrease font Enlarge font
מדיטציה בדמיון מודרך  - מדיטציית התחברות לאדמה מדיטציה בדמיון מודרך - מדיטציית התחברות לאדמה
מרגישים שחסרה לכם אנרגיה לבצע את מטלות היום-יום ולהצליח בעבודה? מדיטציה זו תחזק אתכם בתוך כמה דקות...
לקבלת יעוץ אישי ומידע בנושא, התקשרו עכשיו: 072-2285801

מדיטציה ובמיוחד מדיטציה בדמיון מודרך הינה כלי עוצמתי במיוחד אשר ביכולתה לעזור למתרגלים אותה באופן קבוע. אחד מיתרונותיה הרבים של המדיטציה נעוץ בפשטות התרגול - בעצם כל אחד ואחת מאיתנו לחוות אותה- ללא מאמץ ו/או לימוד ארוך. מדיטציה הינה מצב מיוחד של הרפיה אך ריכוז שהוא מצב המפתח לכל התפתחות רוחנית, קבלת מסרים, קשר עם האני הפנימי, היכולת להשתמש בדמיון היוצר וכו'. איזון, רוגע וחשיבה חיובית הם המפתח.

מדיטציית התחברות לאדמה עוזרת לחיזוק היציבות, תחושת חוזק ובטחון. מדיטציה זו תאפשר תרגול ליציבה נכונה, הרגעה ושלווה.

במדיטציה אנו מביאים את זרם המחשבות והקליטה החושית עד לידי עצירה מוחלטת ובמקום זה יש ריכוז על דימוי מסוים, או מילת "מנטרה", שהינה מילה בעלת צליל סנסקריט הודי, או על רעיון מופשט כלשהו כמו האלוהות או הנשמה, או על הנשימה, או אפילו על תנועת הגוף במידה ומדובר על מדיטציה בתנועה.

המדיטציה הינה בעצם חלק מאימוני היוגה, כאשר אחד הסוגים שלה נעשה נפוץ מאד במערב

 והוא ידוע כמדיטציה הטרנסנדנטלית. האימון במדיטציה היוגית כולל 4 שלבים: השליטה בתשומת הלב- להיות מסוגל להסיט את תשומת הלב פנימה במקום לרשמים חיצוניים, ריכוז- להיות מסוגל להתרכז על דבר אחד, הרהור או הגות (contemplation)- מצב של מחשבה שאינה ממך כמו במצבים של טראנס, ההארה- מה שגם מכונה נירוונה, בה אין עוד מחשבה ומודעות אישיים אלא אתה חווה חווית אחדות מיסטית.

במחקרים מודרניים נתברר שמצב המדיטציה, גם בשלביה הראשוניים יותר מכניסים את גלי המוח לקצב גלים נמוך יותר שהוא מצב גלי אלפא או טטה האופיניים יותר למצבים של שינה, טראנס או היפנוזה, כלומר אדם יכול להגיע למצב כמו של גוף במנוחה מוחלטת אך להישאר לחלוטין ער, מצב בו יש יותר קשר עם תת-ההכרה.

לכן היום רופאים גם הם ממליצים על מדיטציה כאמצעי להרפיה ולהפחתת מתח, אך כפי שראינו, יש למדיטציה עוד יתרונות נוספים רבים בקשר של התפתחות עצמית ורוחנית

מדיטציית התחברות לאדמה: מדיטציה זו מאפשרת התמדוות עם אורך החיים המודרני, יכולת שליטה, הקלה, שחרור, הגברת הבטחון העצמי וחיזוק יכולת הריכוז.

תרגול מדיטציה זו מידי יום תעזור לנו להתחיל את השינוי בחיינו לעבר חיים מאושרים יותר, רגועים ובעיקר - נכונים יותר.

אז קחו כ- 10 דקות פסק זמן מהמרוץ היום-יומי ובואו ליהנות מחווייה קסומה אשר מונחית על ידי אורנה עמיר.

עוד באותו נושא:

דמיון מודרך, דמיון מודרך תרגילים, טיפול בדמיון מודרך, מדיטציה בדמיון מודרך, דמיון מודרך לילדים, דמיון מודרך ללידה, דמיון מודרך מטפלים, דמיון מודרך לשינה, דמיון מודרך להרגעה, דמיון מודרך מדיטציה, דמיון מודרך לימודים, מדיטציה בדמיון מודרך לפני השינה, מדיטציה בדמיון מודרך לרגיעה לריכוז ושלווה פנימית, מדיטציות בדמיון מודרך, מדיטציית התחברות לאדמה, מדיטציה עם קריסטלים, מדיטציה פלורנטין, מדיטציה סוף שבוע, מדיטציה סרטון, מדיטציה סדנאות, מדיטציה פרדס חנה כרכור, מדיטציה עפולה, מדיטציה 72 שמות, מדיטציה עם דמיון מודרך, מדיטציה עצמית, מדיטציה עולמית לשלום, מדיטציה עם נר, 7 מיתוסים על מדיטציה, מדיטציה עין דור, מדיטציה עם מוזיקה, מדיטציה עמוקה, מדיטציה עין כרם, מדיטציית 72 השמות, מדיטציה עמק הירדן, מדיטציה פרדס חנה, מדיטציה עב שמות, מדיטציה עם קערות טיבטיות, מדיטציה עמק חפר, מדיטציה עמק יזרעאל, מדיטציה סטרס
שתפו: