ראשי | הורוסקופ יומי | הורוסקופ יומי 8.1

הורוסקופ יומי 8.1

שתפו:
הגדל טקסט Decrease font Enlarge font
הורוסקופ יומי 8.1 הורוסקופ יומי 8.1
איך היום שלכם יהיה ומה צופים הכוכבים למזל האסטרולוגי שלכם
לתחזית אישית ממיסטיקניות מומלצות חייגו: 03-6145910

מצורפת תמצית תחזית אסטרולוגית יומית להיום. הורוסוקופ יומי זה הוכן על ידי מיסטיקנים ואסטרולוגים מומלצים במיוחד עבור גולשי אלטרנטיבלי. בתחזית אסטרולוגית יומית תוכלו לקרוא הכל על המזל שלכם ומה צופים הכוכבים.

אתם מודעים לעובדה שאתם צריכים לזוז קצת מהעמדות הנוקשות שלכם ולשנות הרגלים מזיקים אבל מאוד לא מתחשק לכם. אין ספק שהגיעה שעת השין ופשוט אי אפשר להמשיך כמו קודם. זמן לשינוי. גלו ערנות כדי לא ליפול במלכודות אפשריות. בכל מה שקשור לרומנטיקה ולאהבה, מומלץ להירגע. היום זה לא היום. הניסיונות לא יצליחו. הרקיע מבשר על הארה פתאומית שתבליח מתוך האפלה ותעניק לכם מסר ממוזל ומבורך.

יום שונה מהרגיל. אתם במצב רוח של נתינה והתנדבות. ההתנהגות שלכם גורמת לכם להתנהג בצורה אחרת ממה שרגילים לראות אתכם בסביבה ואתם מקבלים המון פרגון והערכה. תחושת אופטימיות מציפה את הלב. יופי של הרגשה. הפתיחות והסקרנות בשיאן. אל תבזבזו יום נדיר. אם תצאו לבלות בערב, צפויה לכם הצלחה והנאה. הרקיע רומז על צורך בהתחדשות תוך כדי סילוק הפחדים מפני השינוי הצפוי.

נראה שמתח ולחץ משפיעים עליכם לרעה ואתם מוכרחים, אבל ממש, לקחת פסק זמן. יום מתאים לעשות בדיוק את זה בלי להתחשבן עם אחרים גם בלי להתחשב במה ש'מוכרחים' לעשות. הכל יכול לחכות. אל תנסו להפעיל אחרים לעשות את המוטל עליכם. זה הזמן להשקיע בנתיב ההגשמה והמימוש העצמי, גם אם הדברים באים על חשבון הנתיב הרומנטי. מישהו מחליט להתחרות בכם רק בשביל הכיף שבדבר. למרות גישתו הקלילה, נראה שתצטרכו להשקיע הרבה אנרגיה בסיפור הזה.

אתם מרגישם היום במיטבכם. סוף סוף התמונה מתבהרת ואתם יודעים בדיוק מה אתם רוצים. מה שגומר לכם בדרך כלל על מצבורי האנרגיה, היא הנטייה שלכם להתלבט, לעיתים הרבה מעבר לרצוי. הרגשה משופרת גם בתחום מערכות יחסים ורומנטיקה. הצלחה מפתיעה עם בני המין השני, תורמת גם היא לשיפור מצב הרוח. אדם שאתם סומכים על שיקול דעתו, מוסר לכם חוות דעת הקשורה באדם אחר. כדאי שתסמכו על שיפוטו ולא על מראה עיניכם.

אתם מחפשים פיצוי מהיר תמורת המאמצים שלכם בתחום הרומנטיקה וכך מוצאים את עצמכם בסיטואציות מוזרות למדי. לפני שאתם 'קופצים לבריכה', כדאי לוודא שהמיקום שלכם מדויק ומכוון למים העמוקים. אחרת אתם עלולים להיפגע. כדאי שתשמרו על עצמכם מפני אכזבות שהייתם יכולים לחסוך אילו נקטתם במינימום של אמצעי זהירות. במקביל, אתם מפרגנים לעצמכם הנאה שנמנעתם ממנה זמן רב. נראה שהאנרגיות הקוסמיות משגרות אליכם את הפרטנר המתאים.


הכוח המניע אתכם היום נובע ממקום חיצוני. אתם מלאים ברעיונות שמישהו אחר נותן, עדיף לחזור לצורת החשיבה המקורית שלכם ולהיות שלמים עם החלטות. יש לכם מה ללמוד בקטע של שלווה ורוגע. מצאו דרכים להירגע בין אם מדובר על מסגרת קבוצתית או הדרכה אישית. הפנימו את הרעיון אשר לפיו הרגע בו נעשה אדם מודע לשגיאותיו ומחליט לפנות אל דרך חדשה, דומה במידה רבה לחציית נהר סוער וגועש.

התחום שמעסיק אתכם בימים אלה, הוא הבית. שימו לב לפרטים הקטנים ונצלו את הטעם הטוב שיש לכם כדי ליצור אווירה אסתטית, נעימה ואופטימאלית מבחינה אנרגטית. למרות שאתם עמוסים עד מעל הראש, כדאי להקדיש זמן למה שבדרך כלל אינכם מתפנים אליו. קחו בקלילות המתאימה את כל מה שקורה. בסך הכול המצב שלכם היום- מעולה. הפנימו את הרעיון אשר לפיו אדם נאור פועל על פי הצו העליון ובכך הוא נמנע משגיאות, וגם הקרובים לו ייהנו מן הברכה.

אתם תכליתיים מאוד. טוב לקחת את העניינים לידיים ולברר אחת ולתמיד היכן אתם עומדים. האנרגיות שלכם מכווננות לנושאים רגשיים אך יתכן שאתם מנסים להחיות משהו שנפל וקרס מזמן. בדקו האם ניתן להתגבר על המכשולים. במידה וכן- בנו תוכנית פעולה. במידה ולא- צאו לדרך חדשה. הפנימו את הרעיון אשר לפיו אדם נאור נוהג ביושר ובאצילות, ומזלו הטוב נובע מהתנהגותו הנינוחה.

תחום התעניינות חדש פותח מעגל חברתי גדול בפניכם. נראה כי מה שהייתם זקוקים לו הוא לגלות את הכיוון הנכון לפעילות חברתית ופשוט להתלהב ולהיסחף. אתם מכירים אנשים בעלי עניין דומה, ורוח הלחימה שלכם מקבלת צביון חדש ומרענן. קשר אישי עם מישהו מהעבר מתחדש וגורם לכם להתחיל לתכנן תוכניות רומנטיות. מוטב לא להגזים בציפיות לפני בדיקה משמעותית.

בראש מעייניכם עומדת כרגע ההתפתחות האישית שלכם. חוץ מזה, לא מעניין אתכם יותר מידי ואתם קצת מזניחים את הסביבה. אתם מרגישים שמתרחש שינוי בגישה שלכם לחיים בכלל ולמשפחה בפרט. אירועים שפעם היו מרגיזים אתכם, משאירים אתכם אדישים למדי. אין מה לומר, זה שיפור משמעותי ועליכם להמשיך בכיוון זה בלי לחשוש. יהיו מי שלא יאהבו את העצמאות שאתם מפגינים לאחרונה. מצד שני, צפויים לזרום גלים של חיבה מצד אלה שעוררתם הד בליבם.

למרות הפעילות והאנרגיה הרבה שאתם משקיעים בתחום הרומנטי, יש עדיין לא מעט עיכובים שמונעים מכם להגיע להגשמה. יחד עם כל אלה אתם מצליחים לשמור על מורל גבוה ולא להתאכזב יותר מידי, גם כאשר התנאים אינם מושלמים מבחינתכם. התחושות מעורבות. תנו לעצמכם עוד קצת זמן ובינתיים תיהנו מההווה. אם החלטתם לקחת שותפים לחייכם, זה עדיין לא אומר שאתם צריכים לוותר על חופש הפעולה שלכם ועל ייחודיותכם.

יום טוב לכול מה שקשור ליצירה. אתם מרגישים את הכישרון פורץ מכול עבר. יש אפשרות ליישם רעיונות עליהם אתם שוקדים כבר הרבה זמן. זה עיתוי מתאים להרשים אנשים מבחינה אישית ומקצועית. כדאי להתארגן מראש לקראת היכרות חדשה בעלת פוטנציאל רומנטי. ההישגים יתחילו לזרום אליכם החל מן הרגע בו תרככו את עמדתכם ותתחברו עם הפן העדין באישיותכם.

עוד באותו נושא:

מזל טלה, מזל שור, מזל תאומים, מזל סרטן, מזל אריה, מזל בתולה, מזל מאזניים, מזל עקרב, מזל קשת, מזל גדי, מזל דלי, מזל דגים, אסטרולוגיה, תחזית אסטרולוגית יומית, תחזית מזלות
שתפו: