ראשי | אסטרולוגיה | תחזית אסטרולוגית חודשית | תחזית אסטרולוגית חודשית - אוקטובר

תחזית אסטרולוגית חודשית - אוקטובר

שתפו:
הגדל טקסט Decrease font Enlarge font
תחזית אסטרולוגית חודשית - אוקטובר תחזית אסטרולוגית חודשית - אוקטובר
תחזית אסטרולוגית חודשית לכל המזלות מבוססת על מפת כוכבים עדכנית וכוללת הורוסקופ חודשי למגוון תחומי החיים: אהבה, זוגיות, פרנסה, קריירה ועוד...

תחזית אסטרולוגית חודשית לחודש אוקטובר מבוססת על מפת כוכבים עדכנית. מיקום ותנועת הכוכבים בחודש זה:

כללי: בחודש הקרוב אנו צפויים לקבל אנרגיות מנוגדות. מצד אחד אנו מקבלים אנרגיות מעכבות מכוכב נפטון אך מנגד כוכב וונוס פותח לנו את הדלת להזדמנויות חדשות בתחום הזוגיות והקריירה. עלינו למצוא את היכולת הפנימית להתגבר על האתגרים שעומדים בפנינו ולנצל את ההזמנויות החדשות שהכוכבים פותחים לנו. כדי לדעת מהן ההזדמנויות של כל אחד ואחת ניתן להעזר בתחזית המצרופת כאן אך לקבלת מידע אישי יותר, מומלץ להעזר במפה אסטרולוגית אישית או בשפיסת קלפי טארוט

יש להדגיש, כי התחזית הינה חלקית בלבד ואינה באה להחליף את הייעוץ המקצועי המתבסס על נתונים אישיים.תחזית אסטרולוגית חודשית מזל טלה

במהלך החודש הקרוב אתם עלולים לחוות משבר ריגשי שקשור לאיבוד היכולת שלכם לשלוט בארועים שקורים סביבכם.

קשר רומנטי יחייב אתכם להתאמץ יותר אך המגבלות יקשו עליכם את הביצוע. אם תשקיעו ביצירתיות קיים סיכוי שתקטפו תוך זמן קצר את הפירות. לפנויים שבינכם: מסרים רומנטיים ששיגרתם וכבר שכחתם מקיומם, חוזרים אליכם עם מענה מפתיע. הפתעות צפויות לכם גם במצבים לפיהם אלת האהבה תופסת אתכם במקומות ובעיתויים הכי מוטרפים.

המצב הכספי לא הכי טוב וגם אין צפי לשיפור משמעותי. יש לכם לא מעט הוצאות לא צפויות . בעיה נוספת: מישהו בבית מנסה לקבל מיכם כספים על ידי מניפולציות רגשיות. הגיע הזמן לשים גבולות ברורים בעניין זה, ולהסביר שהמצב כרגע אינו מאפשר פזרנות.

קלף טארוט חודשי: מלכת הגביעים, המסר הוא – אנרגיות רומנטיות מציפות את מסלול חייכם: נראה כי הן מנסות להעניק לכם דבר-מה שאתם זקוקים לו. יש לך שאלה לטארוט? הכנס, בחר את הפריסה האישית שלך וקבל תשובה מיידית.

הורוסקופ יומי
מגזין הורוסקופ וטיפים לחיים טובים בחינם

תחזית אסטרולוגית חודשית מזל שור

זהו חודש מורכב מואד עבורכם – אתם אוהבים יציבות ושגרה, וכעת המצב היוצא מאיזון והוא עלול להציא אתכם מהשלווה הבסיסית שלכם. שימו לב לכך והשתדלו לא לפרוק את העצבים שלכם על כל מי שנמצא סביבכם... כי לא הכל רע.

מיקומו של כוכב חמה מסיט את האקשן החברתי אל הכיוון שלכם – זאת למרות שאתם חוששים ממפגשים המוניים. החודש תהיינה לכם לא מעט הזדמנויות להוכיח עד כמה אתם שווים. מדובר בעיקר בתחום העבודה והעסקים. שימו לב לפרטים הקטנים ביותר ושמרו לא ליפול בפח בגלל עודף בטחון עצמי.

בתחום הזוגי אתם נמצאים תחת השפעה טובה וצפויה התקדמות חיובית! המשיכו בדרך בה התחלתם: פחות דברי ביקורת ויותר שיתוף פעולה יובילו לרגיעה בתחום זה ואולי אף יווצרו הזדמנויות חדשות.

קלף טארוט חודשי: שלוש חרבות. המסר: אתם משביעים נחת את הסובבים אתכם, אך כלל לא בטוח שאתם עצמכם נהנים ממנו. יש לך שאלה לטארוט? הכנס, בחר את הפריסה האישית שלך וקבל תשובה מיידית.

עוד על מזל שור
הורוסקופ יומי
מגזין הורוסקופ וטיפים לחיים טובים בחינם


תחזית אסטרולוגית חודשית מזל תאומים

הבית השלישי שלכם, הבית החברתי, סופג בחודש הקרוב אנרגיות מנוגדות. דעות ועצות מוטעות עלולות לגרום לכם לבלבול ולנקיטת צעדים חפוזים שאחר כך תתחרטו עליהם.

מישהו שרוצה מאוד בטובתכם אך לא ממש יודע איך לעזור עלול להפנות אתכם לכיוונים לא נכונים שיעוררו מהלכים תוקפניים אצל בני המשפחה. הייעוץ שאתם זקוקים לו הוא מקצועי ויש לפנות לאדם המתאים כדי לקבל את המידע המדויק.

בתחום הכספים אתם מוצאים את עצמכם משלמים ביוקר עבור קלות הדעת שהייתה מנת חלקכם בעבר. תוכלו לגבור עליהם באמצעות רכישת השכלה בתחום שמעניין אתכם. אם שקלתם להחליף עיסוק או להוסיף עבודה, זה הזמן להתחיל לעשות צעדים מעשיים בכיוון זה.

קלף טארוט חודשי: שלושה גביעים. המסר: צפויות אנרגיות עליזות ותוססות, שמחות וחוגגות – אך הכל מתרחש ללא מסגרת וללא התחייבות. יש לך שאלה לטארוט? הכנס, בחר את הפריסה האישית שלך וקבל תשובה מיידית.

עוד על מזל תאומים
הורוסקופ יומי
מגזין הורוסקופ וטיפים לחיים טובים בחינם

תחזית אסטרולוגית חודשית מזל סרטן

בתחילת החודש צעד גדול בכיוון הנכון בתחום הקריירה מקדם אתכם מאוד. שימו לב: כדאי לחשוב פעמיים לפני שאתם חותמים על חוזה או כול מסמך אחר שמחייב אתכם לתקופה ארוכה.

ההחלטה שלקחתם לשפר את בריאותכם כבר מתחילה לתת סימנים בשטח ומוטב שתמשיכו באותו כיוון בהתמדה ובנחישות. טיפ: הסוד הוא התמדה! בתקופה זו הקסם האישי הבוקע מכם מבשר טובות לכל מי אשר לוטשים עיניהם אל עולם התקשורת, כמו גם אל נתיבי שיווק ומסחר. עסקי תיווך תפורים עליכם ויביאו עימם תשואה נכבדה. המזל ממתין לכם במקומות הדורשים לשון זריזה ומענה קליל.

באהבה: הנתיב הרומנטי עומד לשגשג בשלל גוונים ובמגוון אפשרויות, אך נראה כי הצד השני הוא זה אשר אוחז במושכות. אל תגלו רתיעה מפני מצבים לפיהם לא אתם הם אלה אשר נותנים את הטון.

קלף טארוט חודשי: מלכת החרבות. הקלף מייצג מצב חריג ומקורי. מנבא הצלחות בסיטואציות שלא מהעולם הזה. קלף נפלא. יש לך שאלה לטארוט? הכנס, בחר את הפריסה האישית שלך וקבל תשובה מיידית.

 תחזית אסטרולוגית חודשית מזל אריה

בתקופה זו כוכב שבתאי ממשיך להדגיש היבטים של רצינות ונטילת אחריות: זו תקופה טובה במיוחד לאלה מכם שאינם סומכים על המזל העיוור, ומתכננים בקפדנות את מהלכיהם. אתם מצטרפים אל גורמים רבי השפעה ועוזרים להם להגשים את שאיפותיהם. מתפתחים קשרי ידידות עם אנשים שהיו לכם עימם יחסים רשמיים למחצה: צפויים מצבים לפיהם הלוואות תהפוכנה למענקים.

בתחום הכספי אתם מתייצבים מול המציאות המורכבת ומתחילים להאמין ביכולתכם לעשות כסף. הכוכבים ממוטטים מחסומים רגשיים שהעיבו על תעוזתכם במישור הכלכלי. אתם הולכים ומשתחררים מתלות שפיתחתם כלפי נותני הטון ובעלי הארנק.

באהבה: בניגוד לכל כללי ההיגיון, אתם מצליחים להזניק את מצבכם הרומנטי ללא כל השקעה מצידכם. נראה כי אלת המזל משתפת פעולה עם אלת האהבה, מה שאומר שקטעים עסיסיים נופלים עליכם מן השמיים.

קלף טארוט חודשי: אביר הגביעים. מייצג שפע עצום של תוכניות רומנטיות, אך מאיץ בכם להוציא את הדברים מן הכוח אל הפועל. תובע יותר מעשים ופחות דיבורים. יש לך שאלה לטארוט? הכנס, בחר את הפריסה האישית שלך וקבל תשובה מיידית.

חזית אסטרולוגית חודשית מזל בתולה

החודש הקרוב הוא משמעותי ביותר עבורכם. הברכה תבוא לשכון במעונכם ברגע בו תחליטו להתייצב בראש הפירמידה הקרייריסטית. נועדתם להנהיג ולהוביל, מה שמזמין את המזל אל משרות הדורשות יכולת ארגון ותכנון. התהילה מצפה לכם מעברה השני של הדלת, אך כדי להתבסם בה תצטרכו להסתייע בכישוריכם הדרמטיים, כמו גם בהופעה ייצוגית.

בכל הקשור לתחום הפיננסי - אתם שואפים לעשות כסף באמצעות דמיונכם העשיר והיצירתיות שלכם, אך כאן גם טמון המכשול, בצורת הולכת שולל עצמית. שימו לב, בחירה שגויה של שותפים, עלולה להיות בעוכריכם. אם תתנערו מכל אלה ותסגלו לעצמכם ראייה ריאליסטית ומפוכחת, תוכלו לשפר את מצב חשבון הבנק שלכם. אל תקשיבו ליועצים שמונעים בכוחם של אינטרסים אישיים.

באהבה: צפויות הצעות רומנטיות שלא מן העולם הזה. כוכב אוראנוס ממטיר עליכם שפע של חיזורים שנוחתים עליכם במפתיע. ייתכנו, אפילו, מצבים לפיהם הרוח הטובה תופסת אתכם לא מוכנים לקראתה. גם יחסים ממוסדים שהחלו לדשדש ולהתעפש, צפויים לעלות על דרך המלך.

קלף טארוט חודשי: שתי מטבעות. מייצג מצב אשר לפיו אתם מתלבטים בין שתי אפשרויות מבלי לקבל החלטה כלשהי. ייתכן שהזמן משחק לטובתכם. יש לך שאלה לטארוט? הכנס, בחר את הפריסה האישית שלך וקבל תשובה מיידית.תחזית אסטרולוגית חודשית מזל מאזניים

אתם אוהבים איזון בחיים, וכאשר הוא מופר אתם נכנסים למתחים וחרדות. בתקופה זו אופי חשיבתכם ההגיוני והמעשי, בצירוף קפדנותכם ונטייתכם לשלמות [פרפקציוניזם] מעניקים לכם את ברכת הדרך בכל תחום קרייריסטי אשר מבוסס על עובדות, נתונים ומספרים. התכונה שהתברכתם בה היא יעילות והיא תשיג עבורכם הצלחה באפיקים העוסקים בריפוי וברפואה חלופית, כמו גם בעסקי תזונה ודיאטה.

כוכב חמה תורם לכם גישה אופטימית כלפי השקעות שבעבר לא ממש הצליחו להמריא. אתם בשלים עתה לשקול את הדברים מבעד לפילטרים נועזים יותר, תוך נטילת סיכונים גדולים מבעבר. לפתע אתם קולטים כי גודל הסיכוי, הינו כגודל הסיכון.

באהבה: נראה כי העבר ממשיך לרדוף אחריכם, מה שאומר שמישהו צץ מתוך ענני ההיסטוריה שלכם, ומזכיר לכם נשכחות. האקסים המיתולוגיים שלכם חוזרים לככב במרכז הבמה. מטבע הדברים נראה כי צפויות לכם פרשיות שהשתיקה יפה להן.

קלף טארוט חודשי: קלף הירח. מייצג מצב אשר לפיו אתם עלולים ליפול קורבן לחרדותיכם. הקלף מציע לכם להתנער מפחדים שאין להם שום קשר עם המציאות. יש לך שאלה לטארוט? הכנס, בחר את הפריסה האישית שלך וקבל תשובה מיידית
עוד על מזל מאזניים
הורוסקופ יומי
מגזין הורוסקופ וטיפים לחיים טובים בחינם

תחזית אסטרולוגית חודשית מזל עקרב

היכולת שלכם להמציא את עצמיכם מחדש עוזרת לכם להתמודד עם מצבים מורכבים רבים שתיתקלו בהם במהלך החודש הקרוב.

החל מהשבוע השני של החודש אתם מתחזקים והקסם הממגנט הבוקע מכם, מושך אליכם פרשיות בעלות גוונים חושניים. אם לא תעשו חשבון לכל אותם יועצים מתחסדים וצדקניים, צפוי לכם חודש רומנטי סוער מאין כמוהו. מאוויים כמוסים מוצאים פרצות ומטפסים אליכם מתוך אפלת הלא-מודע. אתם מרגישים שסוף-סוף אתם מתחברים עם האני הפנימי שלכם, ומעניקים דרור לכל אשר הדחקתם.

עולם המיסטיקה מעניק את ברכתו לאלה מביניכם המבקשים לשלב במסלול הקריירה שלהם את האינטואיציה החריפה שניחנתם בה. מזל וברכה מצפים למי אשר רואים את עצמם מעניקים ייעוץ האפיקים כגון אסטרולוגיה, טארוט, נומרולוגיה ותקשור. אתם עומדים לקצור הצלחות גם במקצועות טיפוליים, בעיקר באלה העוסקים בנפש הזולת או בקריסטלים וצמחי מרפא.

קלף טארוט חודשי: אס המטבעות. מייצג התחלות המבוססות על שיקולים הגיוניים, תכליתיים, מעשיים, חומריים וגשמיים. יש לך שאלה לטארוט? הכנס, בחר את הפריסה האישית שלך וקבל תשובה מיידית.

עוד על מזל עקרב
הורוסקופ יומי
מגזין הורוסקופ וטיפים לחיים טובים בחינם
יש לך שאלה למיסטיקנים? לחץ כאן


תחזית אסטרולוגית חודשית מזל קשת

החודש הקרוב מביא עימו אנרגיות מנוגדות אל גזרת מזלכם. הדבר יבוא לידי ביטוי ניגודיות בחיים שלכם ומעבר בין הרגשה אופטימית לפסימית בנושאים רבים.

הכוכבים מעצימים את יכולתכם להוציא את תוכניותיכם הפיננסיות מן הכוח אל הפועל, בעיקר בתחומים בהם רכשתם ניסיון כלשהו. תהיה זו טעות להשקיע באפיקים אשר בהם אתם מוגדרים טירונים. הכוכבים מגבירים את עוצמתכם הכלכלית לפעול סולו [ביחידות], ויש בזה יותר מאשר אזהרה להימנע משותפויות חדשות. בנוגע לשותפויות ישנות, יש להיצמד אליהן. אל תיקחו סיכונים מעבר לדרוש ולמתבקש.

באהבה אתם מפרגנים לעצמכם את כל אשר נמנעתם ממנו בעבר. קשרים רומנטיים שחששתם לרקום בגלל חשש מפגיעה, מתבררים דווקא כמוצלחים. בחודש הקרוב הכוכבים מעניקים רוח גבית לספינת האהבה שלכם, אך שימו לב: תדמיתכם החדשה מעצבנת את מי שאינם מוכנים לפרגן.

קלף טארוט חודשי: שבע חרבות. מייצג מהלכים מתוחכמים ומניפולטיביים. נפלא עבור פעולות שאינן מתחסדות או שמרניות. יש לך שאלה לטארוט? הכנס, בחר את הפריסה האישית שלך וקבל תשובה מיידית.

עוד על מזל קשת
הורוסקופ יומי
מגזין הורוסקופ וטיפים לחיים טובים בחינם
יש לך שאלה למיסטיקנים? לחץ כאן

תחזית אסטרולוגית חודשית מזל גדי

התחום הכספי נמצא במוקד החודש ועליכם לשים לב לכך. עלולה לצוץ נטייה להשתחרר מאחריות ולבצע פעולות מבלי לשלם את המחיר.

אתם עלולים להיסחף אחרי סיפורי ניסים ונפלאות של טיפוס רברבן. מנגד, חוש הצדק המפותח שניחתם בו, סולל לכם דרך ממוזלת אל עולם החוק והמשפט. צפוי מזל גדול לאלה מכם המייצגים אחרים. נפשכם שואפת החופש והדרור, לוקחת אתכם אל נתיבים הדורשים יכולת יצירתית.

נקודות האור שלכם החודש נמצאות בתחומי האהבה והחברה. בתחומים אלה אתם חווים הצלחה. אתם מתחילים לשים לב ולהבין שככל שנתיב האהבה יהיה רווי באנרגיות חוגגות, כך יש בדברים משום חוויה מתקנת לאכזבות העבר.

קלף טארוט חודשי: קלף יום הדין. מייצג התפכחות מאשליות. נפלא עבור אנשים המתעוררים לאחר תקופה של הונאה עצמית. יש לך שאלה לטארוט? הכנס, בחר את הפריסה האישית שלך וקבל תשובה מיידית.

עוד על מזל גדי
הורוסקופ יומי
מגזין הורוסקופ וטיפים לחיים טובים בחינם

תחזית אסטרולוגית חודשית מזל דלי

בחודש הקרוב כוכב נפטון שולח אליכם אנרגיות מערכבות ואתם מנסים להיות רחוק "מאור הזרקורים" ככל שניתן, ולטפל בבעיות הרבות שקיימות בחייכם.

נוצר צורך להציף אל פני השטח את כל אותן השקעות מדשדשות שסירבו להמריא בחודשים האחרונים. זה הזמן להתמקד בחובות שלא טופלו מתוך תקווה כי הדברים יסתדרו מאליהם. הכוכבים מצפים מכם לגלות אחריות וקובעים כי אם כך תנהגו, אתם עשויים לסיים את החודש כשאתם מחוזקים ונחושים.

החל מהשבוע השני של החודש אתם מתחזקים והאנרגיות שלכם באות לביטוי. החשיבה המקורית שהתברכתם בה, תעניק לכם שנה מפוארת והישגית בכל תחום אשר תותירו בו גוון אישי. יכולת ההמצאה שנולדתם עימה, תביא לכם מזל וכסף בנתיבים בהם תגשימו רעיונות שאחרים אף לא העזו לחלום עליהם.

קלף טארוט חודשי: קלף ששת הגביעים. מייצג הצלחות עם צעירים במשפחה, כמו גם הצלחה במפגשים עם אנשים מהעבר. יש לך שאלה לטארוט? הכנס, בחר את הפריסה האישית שלך וקבל תשובה מיידית.

עוד על מזל דלי
הורוסקופ יומי
מגזין הורוסקופ וטיפים לחיים טובים בחינם


תחזית אסטרולוגית חודשית מזל דגים

החודש הקרוב מאתגר מאוד עבורכם. אתם אוהבים לטייל במרחבים הפתוחים ולכן אתם מגיבים בצורה קשה כאשר הדבר אינו אפשרי. הכוכבים שולחים לכםן מסר: עליכם לטפל בכל מה שתלוי בכם, להפסיק לעסוק בדברים הטפלים ולהתחיל לטפל בעיקר.

בתחום העבודה, אתם חושבים על שינוי... הברכה תשיג אתכם ברגע בו תתחברו עם הפן האמנותי שמקנן בכם. גם אם תחום עיסוקכם כרוך בעבודה שגרתית ואפורה, הוא יעניק לכם מזל גדול אם תשכילו לצקת לתוכו את הייחודיות שמבדילה אתכם מאחרים. אלה מכם העוסקים בתכשיטנות ובמכירות עשויים להצליח בצורה מרשימה בחודש הקרוב.

באהבה: קופידון יקפוץ לביקור ברגע בו תפסיקו להתפלש במשקעים שהדחקתם, ותתחילו להגשים את אשר מופיע בחלומותיכם. הבוסתן הרומנטי יעניק לכם את אשר תאמינו כי אתם ראויים לו. צפויות בשורות טובות לכל מי שרווקותו נמאסה עליו.

קלף טארוט חודשי: קלף טארוט חודשי: שמונה מטות. הקלף מייצג מהלכים מהירים וחפוזים אך בשום אופן אינו רומז כי הם שגויים. יש לך שאלה לטארוט? הכנס, בחר את הפריסה האישית שלך וקבל תשובה מיידית.

עוד על מזל דגים
הורוסקופ יומי
מגזין הורוסקופ וטיפים לחיים טובים בחינם

עוד באותו נושא:

אסטרולוגיה לצעירים, תחזית אסטרולוגית חודשית, תחזית אסטרולוגית, הורוסקופ, הורוסקופ חודשי, תחזית חודשית, הורוסקופ אוקטובר
שתפו: