ראשי | התאמת מזלות | מזל דגים התאמת מזלות | התאמה אסטרולוגית מזל דגים עם מזל שור

התאמה אסטרולוגית מזל דגים עם מזל שור

שתפו:
הגדל טקסט Decrease font Enlarge font
לשיחת יעוץ אישית עם מיסטיקנים מומלצים, לחצו כאן: 03-6145910

מזל דגים עם מזל שור: התאמת מזלות אסטרולוגיה - התאמה אסטרולוגית מזל דגים עם מזל שור

דגים ושוורים, שני מזלות מנוגדים שעשויים להשלים זה את זה וכמו תמיד כאשר נתקלים בזוגיות המורכבת מיסודות מים ואדמה קיימת יכולת ליצירת זוגיות מופלאה המבוססת על הפרייה הדדית וחיפוי של הצדדים אחד על חסרונותיו של השני. דגים שאוהב לנסות ולשחות במים לא יצליח להבין את הגישה החומרנית של שור לחיים. 

לעומת זאת, הצורך בשייכות של השוורים יספק לדגים את העוגן שהם צריכים ומונע ממנו להיסחף בים הפנטזיות שלו. 

השוורים, המשקיעים והאוהבים לעבוד יתנו דוגמא טובה לדגים העצלן ויעזרו ליציבות ולקביעות של הדגים השובבים שאינם אוהבים התחייבויות לטווח ארוך. בנוסף השוורים המציאותיים, המעשיים יהיו האוזן הקשבת של הדגים בעלי מצבי הרוח המשתנים.

באהבה, השוורים מאוד נאמנים והדגים מאוד מעריצים את הפרטנרים שלהם. כך נהיה עדים למערכת יחסים בה הדגים יעזור לשוורים לצאת מעט מן השגרה, דבר שיעזור מאוד למערכת בטווח הארוך. 

מבחינה מינית, הדגים מאוד חושניים והשוורים מלא תשוקה פיזית, כך שהם מאוד יתאימו מאוד במיטה וישלימו אחד את הפנטזיות המיניות של האחר... 

סיכויי ההצלחה שלכם: % 91

מזל דגים בזוגיות - התאמה עם מזלות נוספים
מזל שור בזוגיות
 - התאמה עם מזלות נוספים
פרופיל אסטרולוגיה - מזל דגים
פרופיל אסטרולוגיה - מזל שור
עוד התאמת מזלות

עוד באותו נושא:

מזל שור, מזל דגים, התאמה זוגית לפי שמות, התאמה זוגית לפי תאריכי לידה, התאמה זוגית לפי הקבלה, התאמה זוגית לפי מזלות, מזל דגים נקבה, מזל דגים זכר, מזל דגים במיטה, מזל דגים תאריכים, מזל דגים הורוסקופ, מזל דגים תכונות, מזל דגים גבר, בת מזל דגים, מזל שור היום, מזל שור נקבה, מזל שור גבר, מזל שור תאריכים, מזל שור במיטה, מזל שור מחר, מזל שור מאפיינים, בת מזל שור, התאמה אסטרולוגית, התאמת מזלות זוגיות, מזל שור הורוסקופ, מזל דגים היום, התאמת מזלות במיטה, התאמת מזלות לפי תאריך, התאמת זוגיות לפי מזלות
שתפו: