ראשי | התאמת מזלות | מזל סרטן התאמת מזלות | התאמה אסטרולוגית מזל סרטן עם מזל גדי

התאמה אסטרולוגית מזל סרטן עם מזל גדי

שתפו:
הגדל טקסט Decrease font Enlarge font
לשיחת יעוץ אישית עם מיסטיקנים מומלצים, לחצו כאן: 03-6145910

מזל סרטן עם מזל גדי: התאמת מזלות אסטרולוגיה - התאמה אסטרולוגית מזל סרטן עם מזל גדי

גדי וסרטן הפכים במקומותיהם בגלגל המזלות וכן גם באופיים, מה שמראה לנו כי קיים סיכוי מעל לסביר כי הפכים משלימים יוכלו לחיות באושר זמן רב. הם נמשכים אחד לשני מבחינה גופנית ואם יצליחו להתגבר על הבעיות הנובעות מאופיים המנוגד, הם יהיו צוות מנצח כאשר כל צד ישלים את חסרונותיו של האחר. 

בעיות ביניהם יהיו כאשר הגדיים בעלי הנטיה לקריירה לא יוכלו לתת לסרטנים את מלוא תשומת הלב שהסרטנים זקוקים לו, לכן מומלץ לסרטנים לקחת את תשומת הלב ולא לחכות שהיא תגיע למשל: צאו לארוחה רומנטית בסוף יום העבודה, התקשרו באמצע היום ואימרו כמה אתם מתגעגעים, כך תוציאו מהם את רגשותיהם החבויים (שלא יגיעו אליכם אם לא תגרמו להם).

הסרטנים ביישניים, רגישים ודורשי חיבה בעוד שהגדיים נוקשים קלפי חוץ, מתנשאים ושתלטניים ואל תגידו שלא אמרנו לכם, סרטנים, קחו מעט יוזמה לידיים, זה יוציא את כל הטוב שיש לגדיים לתת לכם, והם יתנו ובגדול... 

זהו קשר שמצריך טיפול מתמיד לבל ידעך אבל, אם שני הצדדים יהיו מוכנים להשקיע בו מעט, הם יכולים להיות הזוג המושלם שיחיו ביחד זמן ארוך. 

סיכויי ההצלחה שלכם: % 76.

מזל סרטן בזוגיות - התאמה עם מזלות נוספים
מזל גדי בזוגיות - התאמה עם מזלות נוספים
פרופיל אסטרולוגיה - מזל סרטן
פרופיל אסטרולוגיה - מזל גדי
עוד התאמת מזלות

עוד באותו נושא:

מזל סרטן, מזל גדי, התאמה זוגית לפי שמות, התאמה זוגית לפי תאריכי לידה, התאמה זוגית לפי הקבלה, התאמה זוגית לפי מזלות, מזל גדי גבר, מזל גדי נקבה, מזל גדי היום, מזל גדי תאריכים, מזל גדי תכונות, מזל גדי יומי, מזל גדי הורוסקופ, מזל גדי אישה, בת מזל גדי, מזל סרטן גבר, מזל סרטן נקבה, מזל סרטן תאריכים, מזל סרטן במיטה, מזל סרטן היום, מזל סרטן הורוסקופ, מזל סרטן אישה, מזל סרטן זוגיות, בת מזל סרטן, התאמה אסטרולוגית, התאמת מזלות זוגיות, התאמת מזלות במיטה, התאמת מזלות לפי תאריך, התאמת זוגיות לפי מזלות
שתפו: