ראשי | משמעות השם | פירוש השם שירי

פירוש השם שירי

שתפו:
הגדל טקסט Decrease font Enlarge font
פירוש השם שירי פירוש השם שירי
השם שלנו הוא חשוב וקובע לא מעט ממהלך חיינו. לכן רבים מתייעצים עם רבנים, מקובלים ונמורולוגים לקבלת פירוש שמות לילדים, להבין מה משמעות השם שיבחר לילדהם. כמו כן, כאשר אנו מתבגרים, פעמים רבות גם אנו רוצים להבין ולדעת מה פרוש השם שלנו ומה הוא מסמל.
לקבלת יעוץ אישי ומידע בנושא, התקשרו עכשיו: 072-2285801

כאשר אנו רוצים להחליף או לשנות שם חשוב לדעת מה משמעות השם לפי הקבלה ומה פירוש השם שאנו מעוניינים להוסיף ו/או לשנות. בכתבה זו ריכזנו את כל המידע על משמעות השם, פירוש השם, מקור השמות על פי הקבלה, אסטרולוגיה, נומרולוגיה, טארוט, קריסטליםותורות מיסטיקה נוספות. 

פירוש/מקור השם: השיר שלי.

יסודות הטבע בשם: ש- אש י- אדמה ר- אוויר י- אדמה.

גימטרייה קבלית: אות דומיננטית: י'  ערך גימטרי: 10.

מספר נומרולוגי: 7.

קלף טארוט: מס' 9- נזיר (the hermit).

משמעות אסטרולוגית: מזל בתולה.

צבע מקשר לכוכב: כתום זהב.

קריסטלים המחזקים את תכונות הכוכב: אמטיסט, גארנט, אובסידיאן, סנופלקס, טופז כחול, ספינל סגולה.

תכונות וכישורים:

שתיים מאותיות השם קשורות ליסוד האדמה. גם מזל בתולה נשלט ע"י יסוד האדמה. בהשפעת יסוד זה והמזל, אדם זה מעשי מאוד, שקול, מחושב, מבכר את שכיות החמדה של החיים, חומרי וחומרני, אוהב קביעות, הולך לאט ובטוח. מתכונותיו הבולטות הן יציבות, קביעות והתמדה. יסוד האוויר הגבוה הוא רוחני מאוד ושואף ללמוד ולהבין לעומק את המהות הרוחנית של העולם כולו. השפעתו ממתנת את נטיית אדם זה לחומר ומאפשרת לו חשיבה לוגית, חקרנית ומעמיקה. הבעיה היא שהוא מבין רק מהויות רוחניות לוגיות (מכיוון שאוויר הוא יסוד לוגי) ולכן הוא מנסה להכניס את המהות הרוחנית של העולם לתוך יסודות לוגיים כגון פילוסופיות אקדמאיות שונות.

אדם זה חווה קושי להתמודד עם מהויות רוחניות שלא ניתן להסביר או להבין אותם לוגית, ולרוב הנטייה שלו היא לבטל או להתעלם מהן, מכאן, ראייתו והבנתו הן חלקיות בלבד ויש לו נטייה ללכת בדרכים שגויות. אדם זה בורך בחשיבה קולחת, תקשורתיות משובחת ואנרגיה יצירתית.

בהשפעת יסוד האש והאות ש' הראשונה בשם, אדם זה יהיה יצרי וחושני, חם מזג, מתלהב וזקוק לפעולה רבה. יש בו מן העקשנות והמרדנות, ישירות ואינטואיטיביות, חוסר מנוחה ובלבול כמו לא יודע מה הוא רוצה מעצמו. הקלף מלמד כי הבנת האמת אינה תלויה באמצעים נוספים מלבד האדם עצמו, חכמתו נובעת מבדידות והתבודדות ממושכת. הבעיה היא שלעיתים על מנת להגיע להבנה העמוקה הזו הוא נזקק לשקט והתבודדות. גם בהשפעת המס' הנומרולוגי אדם זה אינו איש של זרקורים ומעדיף את השקט והפרטיות. הוא בעל נטייה מובהקת לחיי החומר ולחומרניות אך יסוד האוויר בשם, ממתן במעט נטייה זו ומעורר בו את הסקרנות לחקירת תחומי הרוח.

האות י' מסמלת הארה רוחנית והתקרבות רוחנית. בחיבור עם יסוד האוויר ועם הקלף, לפעמים עקב השאיפה להגיע להארה פנימית יש נטייה להתבודדות באופן קבוע ואז התוצאה הרת אסון מפני שהאדם חווה קושי להשתלב בחברה והידע וההארה אליהם הגיע הולכים לאיבוד. באדם זה מפעמת השאיפה לשלמות וזו מדרבנת אותו להישאר תמיד סובלני ומתבונן. מוטב להיזהר מהביקורתיות הטבועה בו.

לרכישת ספר השמות הענק.
מה אומר תאריך הלידה שלך?
לשיחת ייעוץ עם מיסטיקינים בכירים לחץ/י כאן
יש לך שאלה לטארוט? תשובה מיידית!
אסטרולוגיה
לקבלת אוסף הטיפים של פורטל אלטרנטיבלי בחינם לחץ/י כאן

עוד באותו נושא:

עדיין אין נושאים קשורים למאמר זה
שתפו: