ראשי | התאמת מזלות | מזל טלה התאמת מזלות | התאמה אסטרולוגית מזל טלה עם מזל מאזניים

התאמה אסטרולוגית מזל טלה עם מזל מאזניים

שתפו:
הגדל טקסט Decrease font Enlarge font
לשיחת יעוץ אישית עם מיסטיקנים מומלצים, לחצו כאן: 03-6145910

מזל טלה עם מזל מאזניים: התאמת מזלות אסטרולוגיה - התאמה אסטרולוגית מזל טלה עם מזל מאזניים

מאזניים וטלה הם מזלות הפכים הנמשכים ומשלימים אחד את השני, בתחילת הקשר היחסים ביניהם מאופיינים ע"י משיכה עזה שתאופיין במיניות חושנית חזקה ובהמצאות כל היום ביחד בלי להפרד לשניה, אפילו בתור בסופר הם יתחבקו ויתנשקו לעיני כל הסביבה (שכמובן תקנא בזוג היונים המזדווגים). הם יאהבו את המבטים כל כך עד שהם יכלו להתמכר לתחושה שמביטים באהבתם העזה. 

בכל התחומים, בתחילת הקשר, הם יספקו אחד לשני את מה שחסר לו ויצרו קשר איכותי מאוד. 

בני מזל טלה האגרסיביים יגרו את הפוטנציאל המיני של המאזניים. בשלב מסוים, אנו יכולים לומר כי חיי האהבה שלהם עשויים להיות לא קונבנציונליים. 

למרות מה אמרנו קודם, בין ילידי מזל טלה והמאזניים לא הכל יהיה ורוד. מאזניים אוהבים שלווה, שקט והרמוניה לעומת בני מזל טלה שאוהבים הרפתקאות וחדשנות.

כל עוד לא יצוצו בעיות ביניהם הקשר יהי מצויין. הבעיות יתחילו כאשר יחלו ויכוחים וקשיים. כאן נראה הבדלי גישות של בני מזל טלה שתמיד יגידו - יהיה טוב - ואילו המאזניים ידרשו לשקול את האפשרויות 

כאשר יהיו חילוקי דעות ביניהם סביר להניח שבני מזל טלה יחפשו מישהו אחר שיעריך ויעריץ אותם מחוץ לקשר. 

קשר זה יכול להצליח כחברות אך לטווח ארוך אינו מומלץ 

סיכויי ההצלחה שלכם: % 57

מזל טלה בזוגיות - התאמה עם מזלות נוספים
מזל מאזניים בזוגיות - התאמה עם מזלות נוספים
פרופיל אסטרולוגיה - מזל טלה
פרופיל אסטרולוגיה - מזל מאזניים
עוד התאמת מזלות

עוד באותו נושא:

מזל טלה, מזל מאזניים, התאמה זוגית לפי שמות, התאמה זוגית לפי תאריכי לידה, התאמה זוגית לפי הקבלה, התאמה זוגית לפי מזלות, מזל מאזניים נקבה, מזל מאזניים במיטה, מזל מאזניים תאריכים, מזל מאזניים היום, מזל מאזניים תחזית יומית, מזל מאזניים הורוסקופ, מזל מאזניים זוגיות, מזל מאזניים תכונות, בת מזל מאזניים, מזל טלה גבר, מזל טלה נקבה, מזל טלה אישה, מזל טלה תאריכים, מזל טלה במיטה, איך לכבוש את מזל טלה, מזל טלה אהבה, מזל טלה תכונות, בת מזל טלה, התאמה אסטרולוגית, התאמת מזלות זוגיות, התאמת מזלות במיטה, התאמת מזלות לפי תאריך, התאמת זוגיות לפי מזלות
שתפו: