ראשי | התאמת מזלות | מזל סרטן התאמת מזלות | התאמה אסטרולוגית מזל סרטן עם מזל בתולה

התאמה אסטרולוגית מזל סרטן עם מזל בתולה

שתפו:
הגדל טקסט Decrease font Enlarge font
לשיחת יעוץ אישית עם מיסטיקנים מומלצים, לחצו כאן: 03-6145910

מזל סרטן עם מזל בתולה: התאמת מזלות אסטרולוגיה - התאמה אסטרולוגית מזל סרטן עם מזל בתולה

בתולות וסרטנים שונים מבחינת האופי אך דווקא השוני ביניהם הוא זה שמאחד ומפרה את היחסים ביניהם, כפי שצפוי ממזלות מים ואדמה וכפי שאנו רואים את היחסים בטבע בין יסודות המים והאדמה. 

מהסרטנים נצפה לרגשנות עד דמעות בעוד הבתולות רואות הכל בעין אנליטית וקרה, לבתולה לוקח זמן להתחמם ולהכנס לאווירה הנכונה אבל הסרטנים יודעים היטב את העבודה... ויהנו לעשות אותה רק כדי לראות את קרירות המחשבה מתחלפת לתשוקה חושנית...

הרומן ביניהם יכול להיהפך למערכת יחסים מיושבת, נינוחה ומלאה בחיבה והערכה אחד כלפי השני רק אם ילמדו להסתדר אחד עם חסרונותיו של השני ולחפות עליהם במעלותיהם הם.

הבתולות שתמיד מציבות מטרות ברורות ויעדים להשגה ידעו לנווט היטב עם הסרטנים השואפים לביטחון כלכלי. הם מייצבים ומבינים אחד את השני, בתולות מהכוון ההגיון והמחשבה וסרטנים מכיוון הרגש. 

הסרטנים התלותיים משהו יקבלו את מה שביקשו מבתולות האוהבות לגונן ולתת מעצמן וכך יווצר מצב בו כל צד ישאף למילוי מלא של רצונות וצרכי האחר. 

לסיכום: אנו צפויים לראות כאן מערכת יחסים ארוכת טווח בה הקשר יבנה לאט לאט אבל בטוח, גם חתונה בקשר מסוג זה תגיע... 

סיכויי ההצלחה שלכם: % 88.

מזל סרטן בזוגיות - התאמה עם מזלות נוספים
מזל בתולה בזוגיות - התאמה עם מזלות נוספים
פרופיל אסטרולוגיה - מזל סרטן
פרופיל אסטרולוגיה - מזל בתולה
עוד התאמת מזלות

עוד באותו נושא:

מזל סרטן, מזל בתולה, התאמה זוגית לפי שמות, התאמה זוגית לפי תאריכי לידה, התאמה זוגית לפי הקבלה, התאמה זוגית לפי מזלות, מזל סרטן גבר, מזל סרטן נקבה, מזל סרטן תאריכים, מזל סרטן במיטה, מזל סרטן היום, מזל סרטן הורוסקופ, מזל סרטן אישה, מזל סרטן זוגיות, בת מזל סרטן, התאמה אסטרולוגית, התאמת מזלות זוגיות, התאמת מזלות במיטה, התאמת מזלות לפי תאריך, התאמת זוגיות לפי מזלות, אסטרולוגיה בתולה
שתפו: