מיסטיקה
הורוסקופ יומי
אסטרולוגיה שבועית
קבלה ותורת הנסתר
אסטרולוגיה
מיסטיקה
קריאה בטארוט אונליין
נומרולוגיה

רפואה משלימה
רפואה משלימה
תזונה ונטורופתיה
רפואה סינית
אורח חיים בריא
אינדקס צמחי מרפא
טיפולי רפואה משלימה
הגשמה עצמית והעצמה

רוחניות
מודעות עצמית
הגשמה עצמית והעצמה
אהבה רוחנית
אימון אישי רוחני
יוגה ומדיטציה
פירוש חלומות
קריסטלים ואבני חן

מחשבונים
כלים לחיים טובים
מחשבון נומרולוגיה
פירוש שמות
התאמת מזלות
טיפים לחשיבה חיובית
מחשבון קלוריות ודיאטה

מטפלים, מאמנים ויעוץ רוחני
כל המטפלים בישראל
מאמנים אישיים מומלצים
מטפלים מומלצים
מיסטיקנים מומלצים
קידום יועצים ומטפלים


 
 
 

 
ברוכים הבאים לאתר של
יהודית גרסיאן
 
מי אני קורסים וסדנאות הרצאות יעוץ אישי כתבות סיפורים ותמונות יצירת קשר

 

חדש! טארוכ'ל - קלפים - יהודית גרסיאן

כירולוגיה - קריאה בכף היד

הכירולוגיה – הקריאה בכף היד – מאפשרת למאבחן לזהות את אופיו של בעל כף היד במובן של כישורים, כשרונות ומגבלות כמו גם את מעשיו בעבר ואת הצפוי להתרחש בעתידו.
גילוי האישיות:
קיימות תורות ושיטות רבות – מדעיות ורוחניות - לגילוי מאפייני האישיות, לחיזוי התנהגות צפויה בנסיבות כלשהן. השיטות המקובלות כמדע מבוססות על מבחנים, מילוי שאלונים, "מעבדות אנושיות" , נתונים סטטיסטיים ועוד.
בשיטות הלא-מדעיות מאבחנים את האישיות של האדם בדרכים מגוונות : אסטרולוגיה, נומרולוגיה, מבנה הפנים והגולגולת, שפת הגוף, איריס העין – שכחתי משהו ?
על מנת לקבל מידע על אישיותו של האדם בכל אחת מן השיטות הנ"ל – עלינו לקבל מידע מוקדם כלשהו או להשתמש באמצעי עזר, למשל תאריך ושעת הלידה באסטרולוגיה, תאריך הלידה והשם בנומרולוגיה, התבוננות ממושכת ומביכה בפניו או עיניו של המאובחן !
כל אדם עלול – במודע או לא – למסור מידע לא מדויק לגבי נתונים אלה: קיימת אפשרות להסוות מידע על-ידי שינוי תאריך או שם, לבוש, העמדות פנים ואפילו ניתוח פלסטי. לעומת כל אלה, הידיים נמצאות במצבן הטבעי – ללא הסוואה וללא איפור, זמינות וחשופות. הידיים "מספרות" את הסיפור האמיתי, את מבנה האישיות הבסיסית של האדם, את האופי כפי שהוא מתבטא בזמן ההסתכלות בהן, האנרגיות העומדות לרשותו ואת הדרכים בהן צועד האדם לאורך חייו – כל זאת ללא ידיעתו !!
תארו לעצמכם מצב של המתנה בטור כלשהו, ישיבת עבודה מייגעת, נסיעה בתחבורה ציבורית או מפגש אקראי עם אדם שמעורר את סקרנותנו. הכלי הנפלא , המדוייק והדיסקרטי הזה – כף היד – נמצא שם, לרשותנו, מוכן למסור את כל המידע האדיר הזה תוך זמן קצר ביותר.
כלי זיהוי מיוחד וזמין זה – הקריאה בכף היד - יכול לעזור לך רבות – אם את/ה איש מכירות או השיווק, עובד סוציאלי , מורה, פקיד בנק, רופא , פסיכולוג וכל עיסוק בו יש מגע עם אנשים חדשים בכל המסגרות של החיים.
עבר, הווה ועתיד
משחר האנושות ועד התקופה שלנו, האדם מחפש דרכים לגלות את הנסתר סביבו ואת עתידו. זהו צורך קיומו של כל אדם, מבחינת הביטחון האישי, ההתמודדות עם שינויים, ההתגברות על פחדים, ועוד...
כיצד זה עובד ?
הבעת פניו של אדם מבטאת לרוב את רגשותיו, את מחשבותיו ואף את חוויות העבר בהן התנסה. אך רובנו למדנו להסתיר את ההבעה האמיתית המשקפת את הפנים, וזאת מהסיבה הפשוטה : הישרדות !!
אנחנו משתדלים להסתגל לחברה בה אנחנו נמצאים, למצוא חן , ראשית בעיני ההורים ויתר בני המשפחה, בהמשך למצוא חן בעיני החברים, הממונים או הקולגות לעבודה. כך, כל אדם מסגל לעצמו "מסכה" שאמורה לבטא כלפי חוץ את מה שלובש המסכה מעוניין לשדר. האישיות המשודרת מסיבה מודעת או לא, בעלת ביטויים מודעים ולא מודעים כאחד, היא ה- PERSONA .
ה- PERSONA לפי YOUNG היא הדמות , הרושם, אותם מבקש האדם להציג מול זולתו . המידע לגבי האישיות מתקבל מצורת כף היד, הגמישות, התנועה, המידות ועוד. חלק זה מקריאה בכף היד מכונה כירומנטיה.
לעומת הפנים עוטי המסכות, הידיים לעולם לא ישקרו ! הן נמצאות חשופות, במצבן הטבעי, ואינן מסוות את האמת. לכן חוכמת היד נקראת גם "לשון היד".
האצבעות הן סוג של אנטנות , דרכן אנו קולטים את הגירויים החיצוניים, ועל-ידי כך, מבינים את העולם מסביב. האצבעות הן ראי של התגובה לסביבה ולגירויים. אם כף היד עצמה מלמדת על האנרגיות הזורמות מפנים האישיות החוצה, האצבעות מלמדות על זרימה הפוכה: של האנרגיות מן החוץ פנימה והתגובה על זרימה זו. לכן, האצבעות הן אלה שנותנות את העיצוב הסופי של האישיות. עיצוב זה מושפע קודם כל מהתורשה, אבל גם מהגורמים הסביבתיים וסך כל ההתרחשויות והחוויות בחיים.האצבעות הן התמונה של היחס בין האגו שלנו לבין העולם, הזולת, צורת התרגום של הדחפים לפעולה.
הקווים הם הראי של הלך המחשבות – היכן משקיעים את האנרגיה שלנו, כמה אנרגיה עומדת לרשותנו ואיך מבצעים דברים. חלק זה מהקריאה בכף היד מכונה כירולוגיה.
אפשר להשוות את הקווים לכבישים בהם אנו נוסעים : במסלולי החיים - כמו בכביש יש חוקי תנועה, הכוונה מגבוה אך גם בחירה חופשית לגבי כיוון הנסיעה. הכל כתוב – הכבישים והצמתים, אך הרשות נתונה לבחור לאן נסובב את ההגה.
יעוץ באמצעות קריאה בכף היד:
בפגישה למטרת יעוץ, מאבחנים את כל נתוני כף היד כדי להכיר את בעליו. כאן מעודדים כישורים וכשרונות ומייעצים לגבי התמודדות עם מגבלות . לאחר מכן מכינים הדפס של כף היד, בו אפשר לראות את נתיבי החיים, בכל תחומי החיים, בעבר, הווה ועתיד.
קורס לימוד הקריאה בכף היד:
קורס כף היד מתקיים בביתי, בקרית אתא, בקבוצות קטנות ובאווירה נעימה ומפנקת. משך הקורס כחצי שנה, 24 מפגשים שבועיים בני 3 שעות.
קורס זה – כמו כל הקורסים בהדרכתי – מלווה בחומר מודפס ומאוייר באיכות גבוהה.

לגבי מועדים ומחירים, נא ליצור קשר.
 

יצירת קשר

לדף הבית

 

 

 

 

 


 


 


מי אנחנו   תנאי שימוש ותקנון האתר  פרסמו באתר   צור קשר

בקרו גם ב: אתר רפואת שיניים  Goodee.co.il - אתר נשים אתר קוסטמיקה וטיפוח