מיסטיקה
הורוסקופ יומי
אסטרולוגיה שבועית
קבלה ותורת הנסתר
אסטרולוגיה
מיסטיקה
קריאה בטארוט אונליין
נומרולוגיה

רפואה משלימה
רפואה משלימה
תזונה ונטורופתיה
רפואה סינית
אורח חיים בריא
אינדקס צמחי מרפא
טיפולי רפואה משלימה
הגשמה עצמית והעצמה

רוחניות
מודעות עצמית
הגשמה עצמית והעצמה
אהבה רוחנית
אימון אישי רוחני
יוגה ומדיטציה
פירוש חלומות
קריסטלים ואבני חן

מחשבונים
כלים לחיים טובים
מחשבון נומרולוגיה
פירוש שמות
התאמת מזלות
טיפים לחשיבה חיובית
מחשבון קלוריות ודיאטה

מטפלים, מאמנים ויעוץ רוחני
כל המטפלים בישראל
מאמנים אישיים מומלצים
מטפלים מומלצים
מיסטיקנים מומלצים
קידום יועצים ומטפלים


 
 
 
 
ברוכים הבאים לאתר של
יהודית גרסיאן
 
מי אני קורסים וסדנאות הרצאות יעוץ אישי כתבות סיפורים ותמונות יצירת קשר

 

חדש! טארוכ'ל - קלפים - יהודית גרסיאן

סנטגרה

סנטגרה - מקצוע העתיד

קורס מקיף למטפלים
שיטת הריפוי המוכרת למדי בשם "רייקי" נמצאת על כדור הארץ מזה אלפי שנים, ומקורה המתועד הראשון נמצא בטיבט. האנושות התחברה אל הרייקי מחדש באמצע המאה ה- 18, כאשר ד"ר אוסוי קבל את סמלי הרייקי על ההר הקדוש KURUMAYAMA, לאחר 21 ימי צום בהם עשה מדיטציה והתפלל לקבל את ההארה.
ביום ה- 21 כדור אור פגע במצחו של ד"ר אוסוי, ותוך עירפול החושים, הוא ראה בועות צבעוניות רבות - כ- 300 במספר. בהמשך, הבועות הצבעוניות הפכו לבועות אור לבן בוהק, שבמרכזן הבחין ד"ר אוסוי בסמלי הרייקי. ד"ר אוסוי מסר לממשיכיו ולכל חניכי הרייקי את 4 הסמלים המוכרים. לאחרונה, שיטת הרייקי אינה סודית יותר והיא נחלתם של מטפלים רבים. מה קרה ליתר הסמלים אותם ראה ד"ר אוסוי בתוך הבועות ?
כאשר האנושות מוכנה לקראתם, מתקבלים סמלים נוספים בתיקשור על-ידי המטפלים המחויבים לטפל בזולתם מתוך אהבה עמוקה ותחושת של אחדות ברמת המודעות הקולקטיבית. כך נולדו שיטות טיפול הממשיכות את הרייקי – מקור שמותיהן השונים הוא במטפלים שהתחברו לשיטה ולסמלים החדשים.
לדוגמא: KATHLYN MILNER - הביאה אלינו את שיטת ה- REIKI TERA MAI ™
- PATRICK ZEIGLERאת שיטת ה- SKHM
WILLIAM RAND - קיבל את מתנת ה- ™ KARUNA REIKIומטפלים נפלאים נוספים.
השימוש ברוב הסמלים מותנה בחניכה על-ידי מאסטר שהוסמך לבצע את הטקס הזה ואשר יפתח בפני תלמידיו את הערוצים דרכם תזרום אנרגיה מרפאה ונעלה, אנרגיה של אור. קור ה- SENTEGRA עושה אינטגרציה בין הרייקי המסורתי לבין הסמלים הנוספים, מרכז מידע לגבי טיפולים ספציפיים, מעביר למטפלים ידע עתיק וקדוש של הילינג בצורת טכניקות, סמלים ומידע להעצמת ויעילות הטיפול, מדיטציות להעצמה אישית למטפלים, הבנת הרקע הפסיכולוגי של מחלות, שימוש בהיגדים מתאימים (AFFIRMATIONS), שילוב עזרים נוספים בטיפולים כגון קריסטלים ואביזרים שונים, הגנות וטיהור למטפלים ולמטופלים, גישות נכונות לטיפול, אתיקה של יחסי מטפל – מטופל... ועוד.
הקורס מלווה בכ- 300 דפים מודפסים באיכות גבוהה.
מטפלים אלה מתחייבים לעבודה של אור, לעזור לזולתם בלב שלם, בגישה של כבוד, ענווה, מסירות ואהבה.
אין כל ערך למידע ולהתחברות לשיטות הריפוי של ה- SENTEGRA, אם אלו יימצאו בידיהם של אנשים שאינם ראויים להשתמש בהן, אך אין בכך גם כל סכנה לגרימת נזק כלשהו.
בעתיד, כאשר כל האנושות תגיע אל האור, תתאחד ותתחייב לאמת, אנרגיית הריפוי תהיה זמינה לכל אדם, גם ללא טקסי חניכה או קורסים למיניהם. בינתיים, קיים צורך רב באנשי אור, המתחייבים לעזור לזולתם בתקופה זו בה בני האדם בפרט והפלנטה שלנו בכלל סובלים ממצוקות רבות.
באיחולי אור ואהבה,
יהודית
קורס ה- SENTEGRA הוא בן 3 שלבים. תנאי להשתתפות הנו הכשרה למטפל רייקי בדרגה II לפחות. (ניתן לקבל הכשרה לרייקי שלבים ן + ןן במסגרת מכינה לקורס, כמו גם חניכה לדרגת רייקי מאסטר)
יהודית גרסיאן החלה את דרכה בתחום הרוחני לפני כ- 20 שנה. התעניינה ורכשה ידע בתחומים רבים, אך התמקדה בייעוץ והדרכה בתחומי הכירולוגיה (קריאה בכף היד), מודעות באמצעות קלפי טארוט וסדנאות רייקי. הרקע של יהודית הנו במדעים מדויקים, ניסיון אשר תרם לגישה ולבניית הקורסים בצורה שיטתית ומובנית. הקורסים מתקיימים בביתה, באווירה מפנקת ובלווי יחס אישי לכל תלמיד/ה. כל הקורסים מלווים בחומר מודפס באיכות גבוהה. יהודית שקדה על התכנים המקיפים של תורת הרייקי המסורתי ושילובם בשיטות טיפול ועזרים נוספים - על מנת למצוא ולהנחיל לאחרים את השיטה הטובה ביותר.
קורס ה- SENTEGRA נולד משילוב חומרים רבים ומתוך הצורך להעביר מידע עשיר וייחודי זה למטפלים ולמטפלים בעתיד.

יצירת קשר

לדף הבית

 

 

 

 


 


 


מי אנחנו   תנאי שימוש ותקנון האתר  פרסמו באתר   צור קשר

בקרו גם ב: אתר רפואת שיניים  Goodee.co.il - אתר נשים אתר קוסטמיקה וטיפוח