מיסטיקה
הורוסקופ יומי
אסטרולוגיה שבועית
קבלה ותורת הנסתר
אסטרולוגיה
מיסטיקה
קריאה בטארוט אונליין
נומרולוגיה

רפואה משלימה
רפואה משלימה
תזונה ונטורופתיה
רפואה סינית
אורח חיים בריא
אינדקס צמחי מרפא
טיפולי רפואה משלימה
הגשמה עצמית והעצמה

רוחניות
מודעות עצמית
הגשמה עצמית והעצמה
אהבה רוחנית
אימון אישי רוחני
יוגה ומדיטציה
פירוש חלומות
קריסטלים ואבני חן

מחשבונים
כלים לחיים טובים
מחשבון נומרולוגיה
פירוש שמות
התאמת מזלות
טיפים לחשיבה חיובית
מחשבון קלוריות ודיאטה

מטפלים, מאמנים ויעוץ רוחני
כל המטפלים בישראל
מאמנים אישיים מומלצים
מטפלים מומלצים
מיסטיקנים מומלצים
קידום יועצים ומטפלים


ביו אנרגיה

על ליויה
ההילה מכתבי תודה
רייקי הסדנאות
יצירת קשר

מיוחד !!! ניתן להעזר בכל בעיה בתיקשור טלפוני. בתאום מראש - לפרטים לחץ/צי כאן

 

 

 

ליויה רוזנצוויג - פרופיל מקצועי

ליויה רונצוויג מאסטר ברייקי, הילרית, מדיום ויועצת רוחנית תעזור לך להשתחרר מכל מיני כאבים ומצוקות אישיות ומצוקות אישיות בעזרת כוחות מסתוריים שאותם רכשה בילדותה. הביוגרפיה המוקדמת של ליויה בישרה פיתוח רגישות מיוחדת לסבלו של הזולת. ליויה רוזנצוויג היא למעשה מוסד שלם ומשוכלל של איש אחד הנותן תשובות לבעיות רבות ומצוקות של חיי יום יום שלנו עם עצמנו ושלנו עם הסובב אותנו.

ליויה רוזנצוויג מאשקלון היא מדיום שמאבחנת דרך העין וכפות הרגליים למטרות רפואה מונעת עם שילוב של צמחי מרפא. "לא כל אחד יכול להתמודד עם מצוקות של אחרים ולסייע להם, אני מתרגמת את זה לנתינה".

הנתינה עושה לי טוב. כמו תמיכה והדרכה לעיוורים שאני מוצאת בזה סיפוק גדול, בעצם הנתינה יש כבר הקלה. די לי במבט תודה של מטופל, בחיוך של אושר.

ליויה , שהיא בת להורים ניצולי שואה מספרת על עובדות מדהימות: "להיות מדיום זה לא תענוג גדול" היא מסבירה "תארו לעצמכם שאני חשה שהולך להיות דבר נורא כמו פיגוע, או שאני מקבלת תמונה של נעדר ואני רואה אותו בעיני רוחי מוטל ללא רוח חיים בתוך איזה ואדי, כשההורים מחכים לשמוע מה עלה בגורלו, זה קשה מאוד".

ליויה רואה בעבודתה המקצועית שליחות רוחנית ומנהיגות אוניברסלית, לכל אלה שלא מצאו מענה ברפואה הקונבנציונלית ופנו לרפואה האלטרנטיבית "אין כמעט בעיה שאני לא מסוגלת לפתור". בכ - תשעים אחוז מהמקרים המטופלים על ידה יש החלמה מלאה. בעיות כמו :

.כאבי גב

.פריצת דיסק

.מיגרנות

.סחרחורות

.עייפות וחולשה

.בעיות גניקולוגיות וטחורים

.פריון

.לחץ דם גבוהה

.אסטמה

מכאובים שונים ותחושות מועקה המופיעות בתקופות של מתחים ומצוקות נפשיות.3

יש לה הצלחות גם בטיפול בילדים עם תסמונת דאון, ילדים היפר - אקטיביים, דלקות פרקים, טוניס שרירים גבוה, הצטננויות חוזרות ובעיות כרוניות אחרות.
באמצעות הידיים שלה היא חשה את מה שעובר על המטופל, למשל כשליויה מעבירה את ידה על גבו של המטופל ושם נמצאת הבעיה היא מייד מרגישה שהגב שלה מציק לה... " לפעמים המטופל מגלה לי מה הבעיה, אך העובדה שלא נמצאה לו תרופה, מצביעה על כך שהבעיה שלו נובעת מבעיה אחרת שהרפואה הקונבנציונלית טרם איתרה.
ליויה מספרת לנו על הרבה מקרים של הצלחה מתוכם בחרנו לספר על מקרה של בחור בן עשרים וארבע שסבל מבעיה קשה במעיים. הוא היה על סף ייאוש ואמר שהרופאים לא מצליחים לרפא אותו. ליויה איתרה מייד שהבחור עבר טראומה גופנית בילדותו. ברגע שאמרה לו את זה היה המום, ופרץ מייד בבכי, "התחלנו לטפל בבעיה תוך זה שאנו חוזרים לאירוע ולטראומה, הוא הגיע למסקנה שהוא לא היה אשם ואז נרפא לחלוטין".
רוזנצוויג הינה  גם מאסטר ברייקי - שהינו מקצוע ריפוי טבעי במגע יד באנרגיית החיים האוניברסלית. מגע הרייקי פרושו לשדר אנרגיית ריפוי ואהבה לעצמנו ולזולתנו. אנרגיית החיים האוניברסלית אותה ניתן להקרין לעצמנו או לזולתנו.  באמצעות "תיאום רייקי" למטרות של ריפוי טבעי.
במקורה הרייקי היא שיטה עתיקה הנהוגה במזרח לריפוי טבעי, שנתגלתה מחדש במאה התשע - עשרה והיום היא נפוצה במערב. בסיס הרייקי הוא הידע (הקיים בתרבויות רבות) שאנרגיה בלתי נראית זורמת בגופם של כל היצורים החיים. קיומה של "אנרגיית חיים" זו, אומתה לאחרונה ע"י המדע, יותר ויותר רופאים מכירים בחשיבותה, ליצירת תהליכים פסיכולוגיים חשובים לריפוי טבעי. תכונות הריפוי של הרייקי גורמת למטופלים השפעה מטיבה גם ברמה הנפשית וניתן להעזר בה בכל סוגי המיחושים והמחלות. ליויה רוזנצוויג אינה שומרת את כל הידע ומתת האלוהים שנתברכה בו לעצמה בלבד, היא מעבירה סדנאות והרצאות לציבור הרחב, לקבוצות וארגונים בהילינג, רפלקסולוגיה, פיתוח יכולת להתחבר אל מהות אבני החן והקריסטלים, מדיטציה וחשיבה חיובית ופיתוח האינטואיציה הפנימית שמסייעת לנו לתקשר ולכוון אנשים הזקוקים לכך.
אני מעוניינת שהמטופל יחלים מהר ככל האפשר, אין לי שום מטרה שיפתח בי תלות !!!. אומרת ליויה.

 

 

קורסים וסדנאות

.רייקי

.הילינג

.רפלקסולוגיה

.אבני חן - קריסטלים

.מדיטציה וחשיבה חיובית

.תקשור

התפתחות רוחנית ופתיחת העין השלישית.3

ביו-אנרגיה

סדנת הילות ומשמעות הצבעים

נרות הופי

מוקסה

 

 

ק

התיקשור/ריפוי מרחוק מתאים להתאמה זוגית, דילמות ופרשיות דרכים, שפע והצלחה בעסקים, קריירה, פתיחת עסק, קניה ומכירת בית/רכב ועוד...

השרות בתשלום סמלי

 

מכתבי תודה מלקוחות

 נא ללחוץ על המכתב להגדלה מלאה

.

 


 

ליויה רוזנצוויג
רייקי מאסטר
08-6713106
054-4743914

livia18@walla.co.il

 


 

לתחילת האתר האישי

 


 


 


מי אנחנו   תנאי שימוש ותקנון האתר  פרסמו באתר   צור קשר

בקרו גם ב: אתר רפואת שיניים  Goodee.co.il - אתר נשים אתר קוסטמיקה וטיפוח