מדורי תוכן

ראשי | הורוסקופ נשים | הורוסקופ שבועי - מזל מאזניים

הורוסקופ שבועי - מזל מאזניים

הורוסקופ שבועי - מזל מאזניים הורוסקופ שבועי - מזל מאזנייםהורוסקופ שבועי: 22.03.2015 - 15.03.2015

כוכבים ומזלות: הספיראלה הקוסמית משלבת ביניכן לבין האנרגיות של הירח וכוכב נפטון ומחוללת תנודות נומרולוגיות שלוקחות אתכן אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 2 ו – 7.

ראשון עד שלישי: אתן מוצאות מקורות כוח פנימיים כדי לקדם את עצמכן. התחושה במקום העבודה משתנה מן הקצה אל הקצה הודות לעובדה שהגישה שלכן שונה. פתאום כולם מבינים שיש לכן אופציות נוספות. כל העניין הזה יכול לשמש עבורכן תרגיל מחשבתי מאתגר לגבי ההבנה שיש לכן זכות בחירה בכל מצב. גם האמצעים הכספיים העומדים לרשותכן גדולים מכפי שאתן משערות. ייתכן כי אינכן מודעות לכל.

רביעי עד שבת: אתן מגיבות באופן אמוציונאלי ורגשני על כל דבר שקורה לכן בתחום הרומנטי. כשהמצב טוב והעניינים מסתדרים אתן מרחפות וכל שאר הבעיות פשוט מתגמדות. תשאירו קצת כוחות וזמן להתמודד עם ענייני היומיום. חשוב גם לשקוד על פיתוח קשרים חברתיים אישיים מחוץ למסגרת הזוגית. לא בכל יום תמצאו אנשים המוכנים לשגר אליכן חיזוקים נון-סטופ. אל תיקחו את זה אישי.

רוח ונפש: בקריאה בקלפי טארוט שהתקיימה עבורכן, עלה בגורלכן קלף ששמו: "הירח" - הקלף מייצג מצבים רגשיים סוערים שאין למעלה מהם, עד כדי "הליכה על חבל דק". לפעמים הוא רומז על מצב נפשי הדורש תשומת לב.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


3045 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

מזלות, מזל מאזניים, תחזית אסטרולוגית שבועית, הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, אסטרולוגיה מזלות, תחזית אהבה, יחסים, הגשמה עצמית, זוגיות

תן ציון למאמר זה

0