מדורי תוכן

ראשי | התאמת מזלות | מזל אריה התאמת מזלות | מזל אריה עם מזל גדי

מזל אריה עם מזל גדי

התאמת מזלות אסטרולוגיה - התאמה אסטרולוגית מזל אריה עם מזל גדיהתאמת מזלות אסטרולוגיה - התאמה אסטרולוגית מזל אריה עם מזל גדי
לגדיים ואריות יהיה קשה ביחד... האריות הם רומנטיקנים מוחצנים חסרי מעצורים מטבעם ואילו הגדיים מעשיים וזהירים, אבל אל דאגה, האסטרולוגיה צופה כי הם יכולים להיות זוג מוצלח ואיכותי. 

האריות שאוהבים ליהנות מהחיים לא ימצאו את הפרטנר המושלם לבילויים שלהם, הגדיים זהירים, מחושבים ואינם מובלים בקלות לנהנתנות לשמה. 

שניהם יאהבו את יחסי המין אבל האריות שאוהבים גיוונים יקשו (גם במיטה) על הגדיים השמרניים. 

כל אחד בתחושותיו הפנימיים ירגיש לא מסופק. האריות יחשבו שהגדיים מקמצים בהפגנת רגשותיהם והגדיים ירגיש שהאריות מובילים אותם למקומות שאינם רוצים להיות בהם, ללא התייעצות והחלטה מוקדמת על המטרות והיעדים. 

שניהם מעוניינים בשליטה, הגדיים רוצים לשלוט בתהליכים ואילו האריות בביצוע וכאן בדיוק טמון הסוד להצלחת הקשר. אם הגדיים יתכננו מראש ויתנו לאריות לבצע אז כולם יהיו מרוצים והקשר יצליח מאוד היות ולשניהם תכונות אופי מצויינות ויכולות גבוהות. 

סיכויי ההצלחה שלכם: % 72. 

מזל אריה בזוגיות - התאמה עם מזלות נוספים
מזל גדי בזוגיות - התאמה עם מזלות נוספים
פרופיל אסטרולוגיה - מזל אריה
פרופיל אסטרולוגיה - מזל גדי
עוד התאמת מזלות

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


2252 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

התאמת מזלות, מזל גדי אהבה, מזל גדי זכר, מזל גדי תאריכים, אריה עם גדי, מזל אריה עם מזל גדי, התאמת מזלות גדי אריה, מזל אריה ומזל תאומים, מזל גדי ומזל אריה התאמה, מזל גדי גבר, מזל גדי גבר תכונות

תן ציון למאמר זה

0