מדורי תוכן

ראשי | התאמת מזלות | מזל אריה התאמת מזלות | מזל אריה עם מזל דלי

מזל אריה עם מזל דלי

התאמת מזלות אסטרולוגיה - התאמה אסטרולוגית מזל אריה עם מזל דליהתאמת מזלות אסטרולוגיה - התאמה אסטרולוגית מזל אריה עם מזל דלי
דלי ואריה נמצאים זה מול זה בגלגל המזלות ויש הטוענים כי הפכים יכולים להיות זוג מוצלח, לעיתים כן, אבל במקרה הזה כלל לא בטוח. הניגודים ואופיים הבסיסי לא יוכלו להשאר ביחד לאורך זמן. אומנם, בתחילת הקשר תהיה משיכה גופנית חזקה ביניהם אבל נטייתם של הדליים לביקורת ולניתוח תהיה פגיעה אנושה באגו של האריות. 

האריה לא ישבעו נחת מהבדידות של הדליים וכאשר יתקלו בחומת רגשות, הם פשוט ילכו לחפש מישהו אחר שיעריץ אותם ויחזיר להם חום ואהבה. 

במיטה הם דווקא יכולים להיות זוג משלים... הגישה המנסה והמחדשת כל העת של הגדיים כלפי הסקס תהיה חדשנית לאריות והם ישתפו פעולה עם הניסויים והתאוותנות של הגדיים. 

חיי החברה שלהם יהיו ערים ומלאים בגלל ששניהם טיפוסים חברותיים האוהבים להכיר אנשים חדשים אבל כאשר האריות ילכו להציב עצמם במרכז הבמה, הדליים ילכו אחורה ויחפשו איך לברוח מאור הזרקורים. 

הבעיה הגדולה במערכת היחסים היא בתחום המנהיגות. הדליים לא יהיו מוכנים להיות הנתינים הנאמנים של האריות המלכים הגאוותנים, דבר זה יביא את הרומן לסוף דרכו. 

סיכויי ההצלחה שלכם: % 56. 

מזל אריה בזוגיות - התאמה עם מזלות נוספים
מזל דלי בזוגיות - התאמה עם מזלות נוספים
פרופיל אסטרולוגיה - מזל אריה
פרופיל אסטרולוגיה - מזל דלי
עוד התאמת מזלות

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


1641 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

התאמת מזלות, מזל דלי גבר, מזל דלי נקבה, מזל דלי באהבה, מזל דלי שבועי, מזל דלי שבועי, מזל דלי תכונות, מזל אריה ומזל דלי, אריה עם דלי, מזל אריה עם מזל דלי, מזל אריה ומזל דלי במיטה, מזל דלי וקשת

תן ציון למאמר זה

0