מדורי תוכן

ראשי | התאמת מזלות | מזל אריה התאמת מזלות | מזל אריה עם מזל דגים

מזל אריה עם מזל דגים

התאמת מזלות אסטרולוגיה - התאמה אסטרולוגית מזל אריה עם מזל דגיםהתאמת מזלות אסטרולוגיה - התאמה אסטרולוגית מזל אריה עם מזל דגים
דגים ואריה מזוהים עם יסודות האש והמים וככאלה הם שונים מאוד אחד מהשני. האריות ראוותניים ושתלטנים בעוד שהדגים רוחניים, מיסטיים ולעיתים מנותקים מהמציאות וגולשים בריחוק רוחני אל עבר מחשבות אנרגטיות ומיסטיות. 

בתחילת הקשר הם מעניינים אחד את השני בגלל השוני הגדול ביניהן. השוני העמוק ביניהם עלול לגרום בסופו של דבר להיפרדותם אלא אם שני הצדדים ילמדו להבין את האחר לעומק ואת המניעים להתנהגות השונה, אז הם יכולים להיות זוג מגניב שמצחיק כל הזמן, למי שרואה ואוהב תוכניות טלויזיה הדוגמאות רבות (דרמה וגרג, אלן ורובין ועוד...). 

האריות שזקוקים לבני/בנות זוג מריעים ולהיות במרכז העניינים יקבלו זאת מעט מהדגים שנחבאים אל הכלים ומעדיפים חיים שקטים ומוגנים. 

נקודת האור במערכת זוגית זו היא דווקא האהבה הטהורה ששניהם כמהים לה וזקוקים לה כאוויר לנשימה ושניהם יודעים להעניק אותה. למרות שהאריות ירגישו תמיד מוותרים המצב האמיתי יהיה שהדגים הם אלה שמכניסים מימד רוחני ואוהב למערכת היחסים. 

ריגושים, ויכוחים ומריבות יהיו מנת חלקם של זוגות אלה, אבל אם ילמדו לעשות את הוויכוחים שלהם בלי לרדת מתחת לחגורה אז בסוף המריבה הם ירדפו אחד אחרי השני לחדר המיטות לסקס מטורף. 

סיכויי ההצלחה שלכם: % 71. 

מזל אריה בזוגיות - התאמה עם מזלות נוספים
מזל דגים בזוגיות - התאמה עם מזלות נוספים
פרופיל אסטרולוגיה - מזל אריה
פרופיל אסטרולוגיה - מזל דגים
עוד התאמת מזלות

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


990 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

התאמת מזלות, מזל אריה בזוגיות, מזל אריה ומזל שור, התאמה זוגית לנשים מזל אריה, מזל אריה ודגים במיטה, מזל אריה ומזל דלי, אריה ועקרב התאמה, אריה עם דגים, מזל אריה עם מזל דגים, מזל דגים ומזל אריה, מזל אריה עם מאזניים

תן ציון למאמר זה

0