מדורי תוכן

ראשי | התאמת מזלות | מזל גדי התאמת מזלות | מזל גדי עם מזל קשת

מזל גדי עם מזל קשת

התאמת מזלות אסטרולוגיה - התאמה אסטרולוגית מזל גדי עם מזל קשתהתאמת מזלות אסטרולוגיה - התאמה אסטרולוגית מזל גדי עם מזל קשת
כמו שכנים בבית דירות (הם שכנים בגלגל המזלות), הם נמשכים אחד לשני אבל ממש לא בטוח שהשכנות עושה להם טוב. לגדיים וקשתים קשה להסתדר אחד עם השני לאורך זמן. הגדיים דורשים מהרטנרים שלהם שייקחו ברצינות את הרומן אבל הקשתים קלי הדעת אינם בנויים לעשות כך וגם כאשר לשניהם קיימות שאיפות גבוהות - לכל אחד מהם יש גישה שונה כיצד לעשות את הדברים ומתי.

בין ההבדלים העיקריים ביניהם נציין לדוגמא: הגדיים שואפים לטפס ולהגיע אל ראש ההר ולכבוש אותו ואילו הקשתים הקלילים שואפים לעוף אל על, אל מעל להר- ללא לקיחה בחשבון את הסיכונים ואז הגדיים הזהירים לא יוכלו לשתף פעולה עם שאיפותיהם של הקשתים. 

הגדיים מגבילים, מתבודדים וידועים במזגם הקודר משהו... הקשתים הם חברותיים, אוהבים לקחת סיכונים ומאוד פתוחים לרעיונות חדשים וכמו שאנו רואים יש הבדלים מהותיים ביניהם. 

המלצתנו לכם: נסו להשאר שכנים טובים, ידידים נפלאים ושימרו על קשר לא מחייב בינכם. 

סיכויי ההצלחה שלכם: % 41.

מזל גדי בזוגיות - התאמה עם מזלות נוספים
מזל קשת בזוגיות - התאמה עם מזלות נוספים
פרופיל אסטרולוגיה - מזל גדי
פרופיל אסטרולוגיה - מזל קשת
עוד התאמת מזלות

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


1217 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

התאמת מזלות, מזל גדי אהבה, מזל גדי במיטה, מזל גדי זכר, מזל גדי תאריכים, מזל גדי גבר, מזל גדי גבר תכונות, מזל גדי ומזל קשת התאמה, התאמת מזלות גדי וקשת, גדי עם קשת, מזל גדי עם מזל קשת

תן ציון למאמר זה

0