מדורי תוכן

ראשי | התאמת מזלות | מזל עקרב התאמת מזלות | מזל עקרב עם מזל דלי

מזל עקרב עם מזל דלי

התאמת מזלות אסטרולוגיה - התאמה אסטרולוגית מזל עקרב עם מזל דליהתאמת מזלות אסטרולוגיה - התאמה אסטרולוגית מזל עקרב עם מזל דלי
על פי האסטרולוגיה הקלאסית, דליים ועקרבים אינם מתאימים אחד לשני ובעיות רבות צפויות להיווצר בקשר ביניהם. בין היתר מכיוון שהעקרבים מתייחסים לקשר כרומנטי מאוד וברצינות בעוד שהדליים רואים בקשר הזדמנות להרחבת אופקים ולהוספת עוד חבר לרשימה הארוכה של מכריהם. 

העקרבים לא יוכלו לקבל את עצמאותם של הדליים בתוך הקשר או להבין את גישתם הקלילה של הדליים לקשר ביניהם ולאהבה בכלל. בהמשך הקשר נהיה עדים לכך שהעקרבים ישמרו בבטן רגשות תסכול מהמערכת וברגע שהם יתנו איזה רמז לחוסר שביעות רצונם מהקשר, הדליים, שאומרים את כל אשר על ליבם יתקפו אותם. 

העקרבים שתלטניים וקנאים ותכונות אלו יתנגשו עם הדליים החופשיים שאינם מוכנים שיקשרו אותם ו/או יגידו להם מה לעשות. 

אנו רואים את הקשר כקשר קשה שמצריך מאמץ גדול של שני הצדדים. כדי שהקשר בכל זאת יצליח, על העקרבים, להתחיל לא לשמור בבטן ולומר את כל אשר על ליבם ואילו על הדליים להיות מעט יותר מסורים ולתת למערכת היחסים את כל המצרכים להצלחתה ובמיוחד יותר זמן ותשומת לב. אם שניהם ישנו את אורחות חייהם אז המערכת יכולה להחזיק מעמד. 

סיכויי ההצלחה שלכם: % 58. 

מזל עקרב בזוגיות - התאמה עם מזלות נוספים
מזל דלי בזוגיות - התאמה עם מזלות נוספים
פרופיל אסטרולוגיה - מזל עקרב
פרופיל אסטרולוגיה - מזל דלי
עוד התאמת מזלות

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


1096 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

התאמת מזלות, מזל עקרב נקבה, מזל עקרב תכונות, מזל עקרב באהבה, מזל עקרב זכר, מזל עקרב אהבה, מספרי מזל עקרב, עקרב עם דלי, מזל עקרב עם מזל דלי, מזל דלי ומזל עקרב התאמה, מזל דלי ועקרב במיטה

תן ציון למאמר זה

0