מדורי תוכן

ראשי | התאמת מזלות | מזל קשת התאמת מזלות | מזל קשת עם מזל דגים

מזל קשת עם מזל דגים

התאמת מזלות אסטרולוגיה - התאמה אסטרולוגית מזל קשת עם מזל דגיםהתאמת מזלות אסטרולוגיה - התאמה אסטרולוגית מזל קשת עם מזל דגים
דגים וקשתים הם ניגודים הנמשכים אחד לשני אל תוך קשר קשה אשר מצריך אנרגיה רבה משני הצדדים כדי להתגבר על הבעיות שיצוצו בדרך. לאחר שתפוג ההתלהבות הראשונית העצומה, כצפוי ממערכות בין מזלות המזוהים עם יסודות האש והמים, גם כאן, הניגודים עלולים להפוך את הקשר לקשה מאוד ולפרידה כואבת, אך אל יאוש... קיים סיכוי שקשר זה יהיה טוב מאוד ולאורך זמן. 

הקשתים שמחפשים חבר לחיים יחלו להימשך אל המיסטיות של הקשר ביניהם וינסו להבין מדוע ולמה דווקא הם התחברו להם יחדיו, והדגים שמחפשים את המאהב החלומי ידאגו להסביר מדוע הם נבחרו מבין כל בני האדם. 

הדגים הרוחני ינסה לביית את הקשתים הקלילים ולפתוח צוהר לעולם של שניים בלבד ולא חיים בקומונה תמידית, אבל לא בטוח שהדבר יצלח משום שהקשתים הם אנשי חופש מטבעם וקשה להם להיות סגורים בבית אחד עם אדם אחד, הם חייבים חופש. 

כדי לא להיתקע בבוץ תובעני של חוסר מיצוי במערכת על הדגים לאפשר מעט חופש לקשתים אבל הם יכולים לדאוג לחופש משותף כדוגמת סדנאות בטבע, טיולים משותפים לארצות רוח כמו הודו ואז יוכלו לפתות את הקשתים לקשר רוחני והקשתים לא ירגישו כבולים וסגורים. 

סיכויי ההצלחה שלכם: % 72. 

מזל קשת בזוגיות - התאמה עם מזלות נוספים
מזל דגים בזוגיות - התאמה עם מזלות נוספים
פרופיל אסטרולוגיה - מזל קשת
פרופיל אסטרולוגיה - מזל דגים
עוד התאמת מזלות

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


2761 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

התאמת מזלות, מזל דגים ודגים, מזל קשת ומזל עקרב מתאימים, מזל קשת וסרטן, מזל קשת במיטה גבר, קשת עם טלה, מזל גדי עם קשת, קשת עם דגים, מזל קשת עם מזל דגים, מזל דגים וקשת, מזל דגים ומזל קשת התאמה

תן ציון למאמר זה

0