מדורי תוכן

ראשי | מדריך המטפלים | ענת כרמל קגן - אימון אישי בירושלים ובמרכז

ענת כרמל קגן - אימון אישי בירושלים ובמרכז

כל המידע על ענת כרמל קגן - אימון אישי בירושלים ובמרכז. במאמר זה תקבלו את כל המידע שנחוץ על מנת לפנות לענת כרמל קגן - אימון אישי בירושלים ובמרכז. לנוחיותכם, בהמשך העמוד תמצאו את כל הדרכים ליצירת קשר איתי וכמובן כיצד ניתן להתייעץ עימי - אתם מוזמנים לפנות אלי באמצעות הטלפון או באמצעות טופס משוב.

ID: 6014071831 EX: 13


ענת כרמל קגן - אימון אישי והכוונה לחיים למיצוי הפוטנציאל האישי.

ענת כרמל קגן - מאמנת אישית המלווה תהליכי למידה להכרה עצמית ומקדישה יחס אישי ומסור לכל מתאמן עד להשגת היעדים והמטרות.

כאשר אנחנו מתלבטים, חוששים, עומדים בפני שינוי או מעוניינים בשינוי, כאשר אנחנו מרגישים תקועים, אובדי עצות או מיואשים, זהו הרגע שבו אנחנו חייבים לתת לעצמנו הזדמנות אמיתית. שינוי לרוב אינו קורה מעצמו. האימון מבטיח מסגרת עבודה תומכת ויצירתית שהיא גם מוגדרת ומגובשת ומונעת הליכה לאיבוד בסבך הזמן והתכניות.

על פי השקפת העולם המקצועית שלי,המתאמן שלי ואני - צוות. אני מחוייבת למתאמן ומסייעת לה/לו להתחייב לתהליך האימון. שיתוף הפעולה בינינו הוא הדלק המניע את המתאמן לגיבוש מטרותיו ולגילוי יכולותיו שיביאו להגשמת חזונו ושאיפותיו. יחד אנחנו לומדים לגלות מחדש את מה שאבד וליצור את מה שהיה חסר.

אני מזמינה אתכם למסע מאתגר ומלא חדווה!

מדריכה ומאמנת לשינויים חברתיים בין-אישיים לשיפור איכות החיים, לקידום בתחום הקריירה, התמודדות בנושאי זוגיות ומשפחה. מלווה תהליכי למידה להכרה עצמית, העצמה אישית למימוש הפוטנציאל האישי והמקצועי. מקדישה יחס אישי ומסור לכל מתאמן עד להשגת היעדים והמטרות.

ענת קגן בעלת תואר ראשון בפיזיותרפיה, תואר שני בלימודי המזרח הרחוק.
בוגרת מכללת "הדסה" לאימון וייעוץ אישי coaching , ניסיון באימון במצבי מצוקה.

הפגישות מתקיימות באזור ירושלים והמרכז.

טלפון:
072-2285826

קישור לאזור האישי שלי

נושאים קשורים: ענת כרמל מגן, טלפון, כתובת, המלצות, אתר, טיפול, יעוץ, ייעוץ ואבחון, מודעות עצמית, גוף נפש, coaching אימון אישי ותקשורת מקרבת - ענת כרמל קגן - אימון אישי בירושלים ובמרכז

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן

2145 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

אימון אישי, גוף נפש, תקשורת מקרבת, גופ נפש, coaching, ייעוץ ואבחון, מאמנת אישית, אימון אישי בירושלים, אמון אישי, ענת כרמל מגן, אימון אישי, ענת כרמל קגן, ענת קגן

תן ציון למאמר זה

0