מדורי תוכן

ראשי | מדריך המטפלים | גלית נתן - נומרולוגית בגבעתיים

גלית נתן - נומרולוגית בגבעתיים

כל המידע על גלית נתן - נומרולוגית בגבעתיים. במאמר זה תקבלו את כל המידע שנחוץ על מנת לפנות לגלית נתן - נומרולוגית בגבעתיים. לנוחיותכם, בהמשך העמוד תמצאו את כל הדרכים ליצירת קשר איתי וכמובן כיצד ניתן להתייעץ עימי - אתם מוזמנים לפנות אלי באמצעות הטלפון או באמצעות טופס משוב.

ID: 6022937791 EX: 418


גלית נתן - נומרולוגית מומחית ומגשרת שעושה זאת בדרך המיוחדת שלה, בייעוץ אישי, הרצאות, סדנאות וקורסים. גלית השתתפה כנומרולוגית מומחית בתכנית הטלוויזיה "זמן מיסטיקה".

המפה הנומרולוגית שגלית מכינה, כוללת את תאריך הלידה העברי והלועזי וכן לוקחת בחשבון את הגיל ואת התקופה בחיים של כל מתייעץ ספציפי. כל שנה תשיעית מתחלפת האנרגיה שלנו ולכן חשוב גם לדעת באיזה שנה אישית אנו נמצאים. כמו כן, היא בודקת את צירופי מגן דוד של האדם. דרך תאריך הלידה העברי, ניתן לברר את התדר איתו נולד האדם ובאמצעות תרגום האותיות לגימטרייה ניתן לנבא את מהלך חייו. שם האדם, הוא מעין צופן ולכן בחירת שם לילד או לילדה הוא מהלך חשוב שיש לתת עליו את הדעת כי הוא יהיה בעל משקל רב בחייו.

"בעזרת השם" הוא ביטוי שממחיש בנוסף למשמעותו הרגילה, כי שם האדם קובע האם יגשים את הפוטנציאל המיטבי שנולד איתו או יתנגש בו. גלית מייעצת ומעודדת הורים צעירים לתת שם מיטבי לרך הנולד כדי שיוכל לחיות מתוך עוצמה ולהתקדם בחיים.

גלית מסבירה בעזרת הנומרולוגיה ניתן לקבל כלים מעשיים לחיים, אפשר להבין ולהגיע לתובנות, להתייעץ מתי זה עיתוי מתאים לעבור דירה או להחליף עבודה, להיכנס לזוגיות או להתחיל בשותפות חדשה. כאמור, ישנם גילאים משמעותיים שבשילוב עם שנה אישית מסוימת, יכולים להיות הזמן הנכון לפתיחת דף חדש ויש כאלה –שלא. במקרה כזה גלית ממליצה להמתין לזמן הנכון עם האנרגיות והעוצמה הנכונה הגלומה בו.

גלית עובדת גם עם אנשים באמצעות הנומרולוגיה על נושא של העצמה אישית. 

למתייעצים -מטופלים וזה פשוט עובד.

לפרטים נוספים ושיחה אישית לחצו כאן!
או התקשרו: 072-2285437

נושאים קשורים: גלית נתן, טלפון, כתובת, המלצות, אתר, טיפול, יעוץ, נומרולוגיה, זוגיות, מיסטיקה, גלית הנומרולוגית, העצמה אישית, זוגיות, פרנסה, קריירה - גלית נתן - נומרולוגית בגבעתיים

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן

1887 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

נומרולוגיה, העצמה אישית, קריירה, זוגיות, מיסטיקה, פרנסה, גלית הנומרולוגית

תן ציון למאמר זה

0