מדורי תוכן

ראשי | מדריך המטפלים | יצחק הקבליסט - מיסטיקן באשדוד

יצחק הקבליסט - מיסטיקן באשדוד

כל המידע על יצחק הקבליסט - מיסטיקן באשדוד. במאמר זה תקבלו את כל המידע שנחוץ על מנת לפנות ליצחק הקבליסט - מיסטיקן באשדוד. לנוחיותכם, בהמשך העמוד תמצאו את כל הדרכים ליצירת קשר איתי וכמובן כיצד ניתן להתייעץ עימי - אתם מוזמנים לפנות אלי באמצעות הטלפון או באמצעות טופס משוב.יצחק שחר - עושה הנפלאות, עוזר בזיווג ומחזיר אהבות.

יצחק הקבליסט, עוזר בזיווג, ומחזיר אהבות.

יצחק מסביר:"אני עושה פתיחה באסטרולוגיה, נומרולוגיה, וקלפי טארוט. בפתיחה ניתן לבדוק את העבר שלך, רגשותיו של הבן זוג וחיזוי עתידי לשנים הקרובות".

החזרת אהבות, החזרת אהבה - מצב בו רוצים להחזיר בן זוג איתו הייתם בקשר.

הצלחה במבחנים וקבלה לעבודה - במידה ויש לכם עבודה שאתם רוצים להתקבל אליה, מבחן ללימודים שאותו אתם רוצים לעבור או טסט, אנסה לעזור במגוון כלים.

תקשור - מצב בו ניתן לדבר עם אדם כאשר ישן ולשאול אותו שאלות של "כן" ו "לא" אותו אדם אשר לו עושים את התקשור, חולם ששואלים אותו את השאלות ועונה עליהן, כאשר מתעורר אין הוא זוכר כלל שחלם ששואלים אותו שאלות ושוכח הכול, אין כל חשש שידע שעשו עליו תקשור.

רק אדם שבטוח ביכולותיו במידה רבה מאוד, יסכים לתת שירות מתוך הסכמה שתשלמו לו, על סמך הצלחה בלבד. אחד כזה הוא יצחק שחר, עושה נפלאות, מחזיר אהבות, מסיר כישופים ועין רעה ומדריך רוחני לכל מי שמרגיש שהלך לאיבוד בחיים....

יצחק עבד שנים רבות בתחום ההיי- טק, אך בגיל עשרים ותשע הרגיש שהגיעה השעה לשנות את חייו. "תמיד הייתי בקטע של לעזור לאנשים סביבי ותמיד אמרו לי שאני חייב להפוך את זה למקצוע. כשהגיע הזמן הנכון עבורי, החלטתי לעשות את המהפך. החלפתי את צג המחשב בקריירה לטובת בני אדם הזקוקים לעזרתי וכיום אני מרגיש אני מגשים את עצמי ואת הייעוד האמיתי שלי".

יצחק מאמין שכל אדם צריך לחיות, לעבוד ולפעול בצורה הוגנת, במיוחד כאשר מדובר בתחום הרוחני. "לאף מטפל אין מאה אחוזי הצלחה. לכן, אני מעדיף לעבוד בשיטה של 'שלם רק אם תהיה מרוצה'. אני לא מחייב את המטופלים שלי למספר קבוע של טיפולים ומעניק חודש אחד ניסיון. מי שרואה תוצאות, ממשיך איתי, כמה שצריך. כאשר מפסיקים את הליווי והייעוץ שלי, המצב נשאר סטטי ולא חוזר לעולם להיות מה שהיה בעבר. אני מדמה את הטיפולים שלי לנסיעה במכונית. אתה יכול לעצור ולהיות במקום החדש בו אתה נמצא, אם אתה מרגיש שהתקדמת מספיק. למען הסר ספק – לא חשוב מה יקרה, לא תחזור לנקודת המוצא שלך.
העבודה שלי מתבססת על חוכמת חיים והיגיון, פתיחת מזל וסילוק אנרגיות שליליות. למדתי לעומק מספר תחומים רוחניים, במקומות שונים וגם מתוך התנסות עצמית. אני ממליץ לאנשים לרכוש ידע בעצמם, ממקורות שונים, הנמצאים כיום (גם חינם) וגם בהישג יד של כל אחד ואחת. הטיפולים שלי מתבססים על נומרולוגיה, קבלה, קלפי טארוט, פירוש חלומות ועוד. אני עוסק בהסרת כישופים, סיוע בהצלחה בבחינות, החזרת אהבות ועוד.

הטיפול שאני עושה מבוסס על אנרגיות חיוביות בלבד. אני לא רוצה ולא יכול, למשל, להביא לאישה את אהוב ליבה, אם הוא נשוי. אני לא עוסק במגיה שחורה של לכפות על אנשים בכוח, לעשות פעולות בגלל השפעה חיצונית. אני יכול לעזור, למשל, במקרים של זוג שנפרד לאחרונה, ושניתן עדין 'להציל' את המצב. מה שאני עושה זה לגרום לבן/ת הזוג להיזכר בצדדים החיוביים של הצד השני, ומתוך כך להגדיל את הסיכוי שהקשר יחודש. ברוב המקרים, אני מצליח! במקרה וזה לא קורה, אני יכול לעשות טיפול 'שיכחה' כדי לנטרל את האובססיה ולשחרר את האדם מכבלי אהבה בלתי מושגת. בכל מקרה של 'אי הצלחה'- לא משלמים, כי הרי כל אחד מקבל חודש אחד ניסיון חינם".

הטיפולים מתבצעים בירושלים.

לפרטים נוספים על יצחק הקבליסט לחצו כאן

לפרטים נוספים ושיחה אישית לחצו כאן!

נושאים קשורים: יצחק, קלפי טארוט, קבלה, תקשור, אסטרולוגיה, נומרולוגיה - יצחק הקבליסט - מיסטיקן באשדוד

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן

1745 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

נומרולוגיה, תקשור, קבלה, אסטרולוגיה, נומרולוגיה, יצחק שחר, יצחק

תן ציון למאמר זה

0