מדורי תוכן

ראשי | מדריך המטפלים | דליה רמפל - תיקשור במודיעין

דליה רמפל - תיקשור במודיעין

כל המידע על דליה רמפל - תיקשור במודיעין. במאמר זה תקבלו את כל המידע שנחוץ על מנת לפנות לדליה רמפל - תיקשור במודיעין. לנוחיותכם, בהמשך העמוד תמצאו את כל הדרכים ליצירת קשר איתי וכמובן כיצד ניתן להתייעץ עימי - אתם מוזמנים לפנות אלי באמצעות הטלפון או באמצעות טופס משוב.

ID: 659255935 EX: 32


דליה רמפל ממודיעין היא מתקשרת, מטפלת הוליסטית רב תחומית, מנחת קבוצות למטפלים ולאנשים מן השורה שמחפשים את הרבדים העמוקים של הבנת הנשמה ומלווה תהליכי ריפוי וחיבור ללב. 

דליה מפתחת את שיטת "איזון השלם" דרך ארבעת הגופים חיבור לילד הפנימי וחיבור ללב. זהו חיבור עמוק והקשבה לתחושות העמוקות בחיינו בכול מה שקשור לאהבה, שפע, זוגיות וקריירה.

הגישה אליה התוודעתי ואותה פיתחתי היא מרתקת בעיני ומעודדת צמיחה וריפוי ברבדים הקרמתים העמוקים ביותר שלנו (משמע: ריפוי הילד הפנימי וחיבור לשדה המאוחד). החסמים אשר יצרנו במרוצת חיינו מעכבים אותנו מלבטא את 'העצמי האמיתי' שלנו ומונעים מאיתנו את החיבור לתכליתנו הגבוהה בחיים אלה.

כאשר המטופל הולך ומעמיק בתהליך הריפוי הוא נוגע ברובד העדין ביותר - זיכרון חווית הפרידה מהאם, מאלוהים ומהאחדות של היקום אליו אנו שייכים. התהליך מנקה ופותח את מרכז האנרגיות של הלב וארבעת הגופים והרבדים שלנו ומחבר אותנו אל החלק שבנו שנמצא בקשר ישיר עם האלוהות והבריאה ומייצג את שדה התודעה המאוחד. התהליך מאפשר שחרור טראומות וחוויה של אהבה ושפע.

בין היתר לומדים בסדנא: ריפוי הילד הפנימי, הכרות עם שבעת הגופים, צ'אקרות מאוחדות, חיבור עם העצמי הגבוה, התעוררות גופי האור, התעוררות ואיחוד סלילי ה- DNA, ריפוי גנים ומחלות, חניכות וטקסים מתוך 'מפתחות חנוך' ועוד...

המפגשים מתקיימים במודיעין בקבוצות קטנות בשעות הבוקר והערב.

ליצירת קשר חייגו:
072-2285546

קישור לאזור האישי שלי

נושאים קשורים: דליה רמפל, טלפון, כתובת, המלצות, אתר, טיפול, יעוץ, מודעות עצמית, מימוש עצמי, סדנאות ומדיטציה, תיקשור, טיפול הוליסטי - דליה רמפל - תיקשור במודיעין

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן

1713 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

צאקרות, שפע, תודעה, תיקשור, טיפול הוליסטי, קריירה, מימוש עצמי, טיפול הוליסטי, דליה רמפל, זוגיות, סדנאות ומדיטציה, מצוקות רגשיות, כאב רגשי, שמחת חיים, צאקרות מאוחדות

תן ציון למאמר זה

5.00