מדורי תוכן

ראשי | מדריך המטפלים | דורית יעקובי - מתקשרת בקדימה

דורית יעקובי - מתקשרת בקדימה

כל המידע על דורית יעקובי - מתקשרת בקדימה. במאמר זה תקבלו את כל המידע שנחוץ על מנת לפנות לדורית יעקובי - מתקשרת בקדימה. לנוחיותכם, בהמשך העמוד תמצאו את כל הדרכים ליצירת קשר איתי וכמובן כיצד ניתן להתייעץ עימי - אתם מוזמנים לפנות אלי באמצעות הטלפון או באמצעות טופס משוב.

ID: 6001357508 EX: 156 <!-- http://www.dorit-jacoby.co.il/ -->


דורית יעקובי - יועצת אישית ומנחת סדנאות וקבוצות למודעות רוחנית, תקשור, העצמה והתפתחות אישית, אסטרולוגית, נומרולוגית ומתקשרת.

יעוץ אישי ובינאישי בכל תחומי החיים: מודעות, התפתחות אישית (ארצית ורוחנית), העצמה עצמית, הורים וילדים, זוגיות, הכוונה מקצועית ועוד.

באפשרותך להירשם לפגישת הכרות ללא תשלום לייעוץ אישי. 

אני מאמינה בכול לבי שביכולתו של האדם לברוא את המציאות שלו בעצמו. זאת למדתי מ-32 שנות עיסוקי באסטרולוגיה ומחיבור למדריכים הרוחניים, אשר פתחו בפני עולמות רבים ומגוונים, סייעו לפתח שיטה מיוחדת (אותה אני מלמדת), להרחבת המודעות ולימדו אותי שבמהותנו אנו יצורים רוחניים במסע אנושי".

הטיפולים שלי מיועדים לאלה המפחדים לראות מעבר לחושים הפיסיים, להתחבר לכוחות ולעוצמות שלהם ולפעול מתוכם, לגלות אצל כל אדם את המורכבות שלו ולפתח את היכולת לתקשר עם האינטואיציה הפנימית שלו, הלכה למעשה ומשלבת מגוון כלים שלמדתי ופיתחתי, לגלוי הכישורים הפיסיים והרוחניים שניחנו בהם, לשפר מערכות יחסים עם עצמם והסובב, לגלות מהו היעוד הנכון עבורם.

מנחת סדנאות וקבוצות למודעות רוחנית, תקשור, העצמה והתפתחות אישית, מדיטציות, דמיון מודרך, כתיבה מדיטטיבית.
הסדנאות והקורסים מקצועיים ונותנים לכל משתתף את מירב הכלים להצלחה.
לפרטים נוספים על הסדנאות/קורסים/ייעוצים מוזמנים לפנות אליי טלפונית או בקישורים.

בעלת וותק וניסיון מעל 30 שנה בתחום.

טלפון:
072-2285531

לכתבה עליי במדור המומלצים לחצו כאן

לאזור האישי שלי באלטרנטיבלי לחצו כאן

נושאים קשורים: דורית יעקובי, טלפון, כתובת, המלצות, אתר, טיפול, יעוץ, מנחת קבוצות, מתקשרת, אסטרולוגית התנהגותית, נומרולוגית, התפתחות אישית - דורית יעקובי - מתקשרת בקדימה

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן

2184 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

נומרולוגית, מתקשרת, התפתחות אישית, העצמה עצמית, סדנת מודעות עצמית, נומרולוגית, סדנת תקשור, מנחת קבוצות, דורית יעקובי, אסטרולוגית התנהגותית, הכוונה לחיים, הנחיית קבוצות למודעות רוחנית ותקשור, ייעוץ אישי דרך אסטרולוגיה, נומרולוגיה ותקשור, תקשור בקדימה, מתקשרת בקדימה, ייעוץ רוחני בקדימה, אסטרולוגית בקדימה, נומרולוגית בקדימה, ייעוץ מקצועי לחיים, יועצת אישית בקדימה, דמיון מודרך בקדימה, מיסטיקה בקדימה

תן ציון למאמר זה

5.00