מדורי תוכן

ראשי | מדריך המטפלים | רות אהרוני – ייעוץ אסטרולוגי, אימון אישי קצר מועד בשילוב NLP, מנחה סדנאות ומחברת ספרים לצמיחה אישית ורוחנית

רות אהרוני – ייעוץ אסטרולוגי, אימון אישי קצר מועד בשילוב NLP, מנחה סדנאות ומחברת ספרים לצמיחה אישית ורוחנית

כל המידע על רות אהרוני – ייעוץ אסטרולוגי, אימון אישי קצר מועד בשילוב NLP, מנחה סדנאות ומחברת ספרים לצמיחה אישית ורוחנית. במאמר זה תקבלו את כל המידע שנחוץ על מנת לפנות לרות אהרוני – ייעוץ אסטרולוגי, אימון אישי קצר מועד בשילוב NLP, מנחה סדנאות ומחברת ספרים לצמיחה אישית ורוחנית. לנוחיותכם, בהמשך העמוד תמצאו את כל הדרכים ליצירת קשר איתי וכמובן כיצד ניתן להתייעץ עימי - אתם מוזמנים לפנות אלי באמצעות הטלפון או באמצעות טופס משוב.

ID: 67878184 EX: 455 <!-- http://www.astro-coaching.co.il/ -->


לא משנה באיזה שלב במסע שלכם אתם נמצאים –
המסע שלכם יכול לפגוש את המסע שלי.
מסע הייעוד שלי נפרש בשלושה נתיבים משלימים:
ייעוץ  ~  טיפול ~  הדרכה
בכל אחד מהנתיבים אני מממשת את הייעוד שלי בעזרה לכם:

אני מומחית באימון אישי קצר מועד בשילוב NLP , באסטרו-קואצ'ינג ובנושאים נוספים מתחום העידן החדש. בארגז הכלים שאני מציעה לכם משולבים תחומים אחדים להתפתחות אישית ולמימוש עצמי, כמו:NLP קואצ'ינג, דמיון מודרך, ריברסינג, תקשור, שחזור גלגולים, תרפיית קו הזמן, אסטרולוגיה, אסטרו-טארוט ועוד.

לאחר ניסיון רב שנים בהנחיית אנשים להגשים את המטרות שלהם ולממש את עצמם, פיתחתי שיטה ייחודית "מעגלי העצמה להגשמה", שמשלבת את כל השיטות שאני עובדת איתם. שיטה משולבת זו מדייקת עבורכם את הדרך האישית שלכם ומאפשרת לכם לעשות שינוי משמעותי ואיכותי בחייכם ולהשיג תוצאות ארוכות טווח בזמן קצר.

החומר הרב שהצטבר אצלי בעקבות פגישות האימון האישי והסדנאות שהנחיתי ובקשות של מתאמנים ותלמידים שארכז את החומר, הניעו אותי לכתוב ספר כמעט בכל אחד מהנושאים שאני עוסקת בהם. ספרי ההדרכה שכתבתי והוצאתי לאור מיועדים לעבודה עצמית ומכילים ידע רב ומגוון. חלק מהספרים תורגמו לאנגלית ונמכרים באלפי עותקים גם ברחבי העולם.

בין ספריי:
"מעגלי העצמה להגשמת הייעוד"
"תקשור בעשרה שיעורים"
"יוגה לי ולך ולגיל הרך"
"אסטרולוגיה טארוט ועץ החיים"
 ועוד ...

טלפון:
072-2285419

קישור לאזור האישי שלי

נושאים קשורים: רות אהרוני, טלפון, כתובת, המלצות, אתר, טיפול, יעוץ, אימון אישי, התפתחות רוחנית, הגשמה עצמית, אסטרולוגיה, תקשור, מדיטציה, יוגה - רות אהרוני – ייעוץ אסטרולוגי, אימון אישי קצר מועד בשילוב NLP, מנחה סדנאות ומחברת ספרים לצמיחה אישית ורוחנית

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן

2123 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

תקשור, אימון אישי, קבלה, טארוט, התפתחות רוחנית, אסטרולוגיה, הגשמה עצמית, מדיטציה, קבלה, רות אהרוני

תן ציון למאמר זה

5.00