מדורי תוכן

ראשי | מדריך המטפלים | עדה גלילי -הרזיה קלה ללא דיאטה בירושלים. הרזייה דרך הראש.

עדה גלילי -הרזיה קלה ללא דיאטה בירושלים. הרזייה דרך הראש.

כל המידע על עדה גלילי -הרזיה קלה ללא דיאטה בירושלים. הרזייה דרך הראש.. במאמר זה תקבלו את כל המידע שנחוץ על מנת לפנות לעדה גלילי -הרזיה קלה ללא דיאטה בירושלים. הרזייה דרך הראש.. לנוחיותכם, בהמשך העמוד תמצאו את כל הדרכים ליצירת קשר איתי וכמובן כיצד ניתן להתייעץ עימי - אתם מוזמנים לפנות אלי באמצעות הטלפון או באמצעות טופס משוב.

ID:650962513 EX: 360 <!-- http://www.ada-nlp.co.il/ -->


שמי עדה גלילי - עוסקת בתהליכי שינוי והעצמה אישית, ברוח הפסיכולוגיה החיובית משלבת דמיון מודרך NLP  ושיטות נוספות.
התמחות בהפחתת משקל, הרזיה, תזונה נכונה ואורח חיים בריא.

- "לא יזיק לי לרדת 2-3 קילו"
- "אני אוהבת שוקולד, גלידות ועוגות. אני לא רוצה להתנזר מהם"
-"ניסיתי מס' דיאטות ושום דבר לא עזר.”
- "לפני הקיץ חייבת להוריד כמה קילו"

המשפטים מוכרים לך? צרי איתי קשר ונתחיל ביחד את התהליך של הרזייה ללא דיאטה.
תוכלי להוריד במשקל, לאכול, לחייך ולהיות בריאה יותר.

אני מומחית בהפחתת משקל, הרזיה, תזונה נכונה ואורח חיים בריא – הרזייה דרך הראש!
דמיון מודרך ו - NLP לא עוסקים בדיאטות כי הדיאטה לא מלמדת הקשבה לגוף ולחוכמתו.

איך זה קורה?
אני מלווה אנשים שכמהים לשינוי בחייהם ורוצים לרזות ללא דיאטה.
בעזרת דמיון מודרך ו- NLP אנו פועלים יחדיו על שינוי ה"תוכנה" של תת המודע, ועוזרים לגוף שלנו לשנות הרגלי אכילה והתמכרויות לאוכל ע"י טכניקות שונות ולא ע"י ספירת קלוריות. בעזרת דמיון מודרך ו- NLP יורדים במשקל ללא סבל ובקלות.

קצת מידע על אכילה והשמנה:
בשנים האחרונות הפכה ההשמנה למגיפה עולמית, בעלת השלכות בריאותיות, כלכליות וחברתיות. ובעקבות כך יצאו תוכניות רבות לירידה במשקל ומוצרים שונים להקל על המרזים, ובכל זאת העולם הולך ומשמין. אנשים רבים המשתמשים בדיאטות שונות מרזים ומשמינים לסרוגין, וזה גורם להם לתסכול רב ופגיעה בבריאות.

אכילה היא פעולה פיזית בסיסית להישרדות, המונעת מצורך קיומי פיסי. אך פעמים רבות מיטשטש הגבול בין התפקיד הפיסי של האוכל לבין תפקידים אחרים.
לאוכל יש לעיתים תפקידים רגשיים. לעיתים התפקידים כה עמוקים עד שהאדם מתקשה להתנתק מהתמיכה שהאוכל מעניק. האוכל משמש ככלי, כמו: הפחתת רגשות חרדה, הפגת שעמום, עייפות, הגנה, צורך באהבה, כעס, לחץ, בדידות, הנאה, קונפליקט, חוסר ביטחון ועוד. הרבה אנשים עם עודף משקל מתקשים להבחין בין רעב פיסי לבין רעב רגשי, היות והם מורגלים לאכול כתגובה לרגש העולה. והאוכל ממלא את הצורך של החסך בדרך האל מודע. מעין קביים רגשיים.
פעמים רבות האכילה והעיסוק בדיאטה משמשים מעין מסך ערפל שנועד להסיט את הפוקוס מהבעיה האמיתית שאיתה מתמודד האדם. דמיון מודרך ו- NLP מתמודדים ומסייעים בזיהוי הגורם לאכילה מופרזת ומטפלים בבעיה עצמה.

בנוסף, אני מטפלת ועוזרת במגוון תחומים כגון זוגיות, התמכרויות, התמודדות עם מחלות ממאירות כמו סרטן, קשיים במקום העבודה, טראומות, אלרגיות ,כעסים, פחד, לחץ, קנאה ועוד..

אני עובדת בשיטה המשלבת דמיון מודרך ו-NLP הפועלים על תכנות מחדש של המוח, על המחשבות, רגשות והתנהגויות שפוגעות באיכות חיינו.

אתם מוזמנים ליצור איתי קשר וביחד נתחיל את התהליך של צמיחה אישית, הרזייה דרך הראש ותגלו חיים מאושרים יותר.

הטיפולים מתבצעים בירושלים.

טלפונים לשאלות וקביעת מפגש:
072-2285924

לפרטים מלאים על עדה גלילי לחצו כאן.

לכתבה עליי במדור המומלצים

נושאים קשורים: עדה גלילי, טלפון, כתובת, המלצות, אתר, טיפול, יעוץ, מנחה בדמיון מודרך, NLP, העצמה אישית, זוגיות, התמכרויות, התמודדות עם מחלת הסרטן - עדה גלילי -הרזיה קלה ללא דיאטה בירושלים. הרזייה דרך הראש.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן

1606 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

העצמה אישית, טיפול באלרגיות, nlp, ירידה במשקל, טראומה, אלרגיות, טיפול בהתמכרויות, התמכרויות, טראומה, עדה גלילי, אלרגיות, זוגיות, מנחה בדמיון מודרך, שחרור רגשות, התמודדות עם מחלת הסרטן, קשיים בעבודה, דיאטה בירושלים, הרזיה בירושלים, טיפול באלרגיות בירושלים, הרזיה ללא קושי, טיפול בזוגיות, התמודדות עם מחלות ממאירות, קשיים במקום העבודה, לרדת במשקל ללא קושי, עדה גלילי, טיפול בשחרור רגשות בירושלים, טיפול בזוגיות בירושלים, טיפול בהתמכרויות בירושלים, התמודדות עם מחלות ממאירות בירושלים, טיפול בקשיים במקום העבודה, ירידה במשקל בירושלים

תן ציון למאמר זה

5.00