מדורי תוכן

ראשי | מדריך המטפלים | אלה ישראלי - נומרולוגית בנתניה

אלה ישראלי - נומרולוגית בנתניה

כל המידע על אלה ישראלי - נומרולוגית בנתניה. במאמר זה תקבלו את כל המידע שנחוץ על מנת לפנות לאלה ישראלי - נומרולוגית בנתניה. לנוחיותכם, בהמשך העמוד תמצאו את כל הדרכים ליצירת קשר איתי וכמובן כיצד ניתן להתייעץ עימי - אתם מוזמנים לפנות אלי באמצעות הטלפון או באמצעות טופס משוב.

ID: 6017286360 EX: 314


אלה ישראלי- נומרולוגית, מיסטיקנית ומטפלת אלטרנטיבית, יועצת בכירה עם ניסיון חיים עשיר וידע מיסטי מדהים.

בנוסף לנומרולוגיה, אלה ישראלי מייעצת בעזרת שיחזור גלגולים ובתיקשור בשילוב נומרולוגיה.
כמו כן. היא גם מטפלת בדמיון מודרך ו-NLP ומגשרת.

אלה מייעצת ומטפלת במגוון נושאים - אהבה וזוגיות, קשרים, פרידות, התאמה זוגית, בריאות, קריירה ועבודה, עתידות, כספים ופרנסה, דיכאון, ילדים, הסרת עין הרע, מגנוט מזל טוב ועוד.

אלה מסבירה שע"פ הנומרולוגיה, לפי שם ותאריך לידה מדויקים ניתן לדעת המון דברים על אופי האדם וגורלו - מידע חשוב לעתיד שלנו.

התקשור מאפשר לנו להתחבר עם העולמות הגבוהים ולקבל מהם מסרים, דבר שבשילוב הנומרולוגיה מאפשר לקבל תמונה יותר טובה של העתיד הצפוי לנו ומאפשר להתכונן אליו ולהכין עצמנו לבאות. 

שיחזור גלגולים, דמיון מודרך ו- NLP הן שיטות טיפול העוזרות לנו להתמודד דרך התת מודע והמודע בבעיות הקשורות לנפש שלנו. היכולת שלנו לרתום את הדמיון לטובתנו, מאפשרת לנו לעשות שינויים משמעותיים בחיינו, לפתח ולפתוח את הצדדים היצירתיים שבנו, להתחבר אל השאיפות והחזון שלנו, ולהגשים את החלומות והמטרות שלנו בחיים.

אלה ממליצה לא לשמור דברים בבטן. ספרו לה את כל מה שיש לכם על הלב והיא תשמח לעזור לכם לפתור כל בעיה.

לכל מטופל הטיפולים מותאמים אישית.

הטיפולים מתבצעים בנתניה.

טלפון:
072-2285489

קישור לאזור האישי שלי

קישור לכתבה עליי במדור המומלצים

נושאים קשורים: אלה ישראלי, טלפון, כתובת, המלצות, אתר, טיפול, יעוץ, נומרולוגית בנתניה, נומרולוגיה, שיחזור גלגולים, תיקשור, NLP - אלה ישראלי - נומרולוגית בנתניה

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן

1523 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

דמיון מודרך, נומרולוגיה, פרידות, nlp, דיכאון, תיקשור, שיחזור גלגולים, בריאות, התאמה זוגית, הסרת עין הרע, אהבה וזוגיות, הסרת עין הרע, נומרולוגיה, מיסטיקה, אלה ישראלי, נומרולוגית בנתניה

תן ציון למאמר זה

5.00