מדורי תוכן

ראשי | מדריך המטפלים | ענבל ברוורמן - סדנאות רייקי בשרון

ענבל ברוורמן - סדנאות רייקי בשרון

כל המידע על ענבל ברוורמן - סדנאות רייקי בשרון. במאמר זה תקבלו את כל המידע שנחוץ על מנת לפנות לענבל ברוורמן - סדנאות רייקי בשרון. לנוחיותכם, בהמשך העמוד תמצאו את כל הדרכים ליצירת קשר איתי וכמובן כיצד ניתן להתייעץ עימי - אתם מוזמנים לפנות אלי באמצעות הטלפון או באמצעות טופס משוב.

ID: 622793574 EX: 463


שמי ענבל לאורה ברוורמן.
הנני מתקשרת, רייקי מאסטר, אשת מרפא הוליסטית, שמאנית, יועצת שמאנית, קוראת בקלפים, ועוד הרוח נטויה.

נכנסתי בשערי הקסם והמיסטיקה לפני כ-15 שנה, עקב צורך אישי.
קורס הרייקי שעברתי חולל עבורי פלאות, ראיתי כי טוב והמשכתי עד רמת מאסטר רייקי, ומאז– כבר כ-13 שנה – אני מטפלת ומלמדת רייקי  (שיטת אוסוי המסורתית) בכל הרמות, מילדים עד מאסטר.

יש לציין כי בכל העבודה הרוחנית שאני עושה, בין אם מטפלת ובין אם מלמדת, התדרים פתוחים והתקשור זורם אלי ודרכי בכל צעד, אכן זכות גדולה לעבוד כך.

במהלך השנים זכיתי לקבל מהיקום "כלים טיפוליים" שונים, התורמים רבות לאדם שאנו עובדים עבורו. אני אומרת "אנו" כי אלו אני וצוות עוזריי האנרגטיים ושאמנים.

אני יכולה לומר שאני עד היום נפעמת כל פעם מחדש מהתוצאות המשמעותיות שהאנרגיות מחוללות בשיתוף, ובשפה שלי – הרייקי והאנרגיות = עבודת קסם, השאמאניזם = עבודת ניסים.

אין זו עבודה זרה או עבודת אלילים, המקור לכל הינו אחד.
לא פעם נכנסים לפעולה גם סמלי היהדות והקבלה וכן מלאכי עליון אשר בוחרים לבוא לעיתים, כך שכל הכלים עמם אני זוכה לעבוד הינם שליחי היקום/ האל/ המקור העליון – תרגמו לשפה שלכם.

סידרת טיפולים משולבת כלים המתאימה לכל אחד למגוון בעיות/ חסימות בפיזי, מנטאלי, נפשי, אנרגטי.

הטיפולים מתבצעים בכפר סירקין.

◆◇◆  ◆◇◆ ◆◇◆  ◆◇◆
ליצירת קשר חייגו עכשיו בשיחת חינם: 072-2285906
◆◇◆  ◆◇◆ ◆◇◆  ◆◇◆

קישור לאזור האישי שלי באלטרנטיבלי

קישור לאתר שלי

נושאים קשורים: ענבל ברוורמן - סדנאות רייקי בשרון. מתקשרת, רייקי מאסטר, אשת מרפא הוליסטית, שמאנית, יועצת שמאנית, קוראת בקלפים ועוד טלפון, כתובת, המלצות, אתר, יעוץ, סדנאות - ענבל ברוורמן - סדנאות רייקי בשרון

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן

1569 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

תקשור, קבלה, קריאה בקלפים, טארוט, מדיטציות, מיגרנות, כאבי גב, סינוסיטיס, אלרגיות, קריאה בטארוט, סדנאות רייקי, שחר, רייקי, רייקי מאסטר, כאבי גב, שמאנית, רייקי מאסטר, אלרגיות, מיסטיקה, קבלה, ענבל ברוורמן, סדנאות רייקי בשרון, מרפא הוליסטית, שמאנזים

תן ציון למאמר זה

5.00