מדורי תוכן

ראשי | מדריך המטפלים | דב גרגור - נומרולוג בצפון

דב גרגור - נומרולוג בצפון

כל המידע על דב גרגור - נומרולוג בצפון. במאמר זה תקבלו את כל המידע שנחוץ על מנת לפנות לדב גרגור - נומרולוג בצפון. לנוחיותכם, בהמשך העמוד תמצאו את כל הדרכים ליצירת קשר איתי וכמובן כיצד ניתן להתייעץ עימי - אתם מוזמנים לפנות אלי באמצעות הטלפון או באמצעות טופס משוב.

ID: 6053023958 EX: 206 <!-- http://www.gregor.co.il/ https://www.facebook.com/gregordov -->


דב גרגור, יליד 1954, היה איש חיל האוויר במשך 27 שנים. במהלך כל שנות הקריירה הצבאית שלו מצא את עצמו אבן שואבת לאנשים בסביבתו שחיפשו ייעוץ והכוונה בדילמות ובמצבים סבוכים. החוש הנדיר לאנשים, להבנתם וראייתם המלאה, התגלה לימים ככישרון יוצא דופן של תקשור.

לאחר שירות הקבע, גילה גרגור את הנומרולוגיה: תורת המספרים. החיבור בין כלי האבחון הנומרולוגיים לבין יכולות התיקשור המדויקות הפך את גרגור במהרה לאחד הנומרולוגים העסוקים והמוכרים בארץ.

החיבור בין תקשור לבין ניתוח נומרולוגי מקיף ומקצועי, מביא ללקוחותיו הרבים של גרגור יכולות של אבחון, ייעוץ והכוונה בתחומים שונים – מהתחום האישי, דרך התחום הזוגי, וכלה בתחום העסקי והמקצועי. כיום, דב גרגור עוסק בייעוץ נומרולוגי אישי (חד פעמי או כתהליך מתמשך) בקליניקה במרפאות OR בהרצלייה ובגבעת עדה שבצפון.

בנוסף, דב גרגור מרצה בפני קהלים שונים, ביניהם: צה"ל, חברת החשמל, הסתדרות העובדים, אגודת האקדמאים ועוד.

אני מאמין כי הדרך לחזות את העתיד – היא ליצור אותו.
הייעוד שלי הוא לכוון ולהנחות אנשים לממש את ייעודם. אני רואה בעבודתי שליחות ונתינה.

הטיפולים מתבצעים בגבעת עדה.

טלפון:
072-2285915

קישור לאזור האישי שלי

נושאים קשורים: דב גרגור, טלפון, כתובת, המלצות, אתר, טיפול, יעוץ, נומרולוג בצפון, ייעוץ והכוונה, תקשור, נומרולוגיה, תורת המספרים, תיקשור, ניתוח נומרולוגי - דב גרגור - נומרולוג בצפון

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן

1469 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

נומרולוגיה, תקשור, תורת המספרים, ניתוח נומרולוגי, תיקשור, אבחון, ייעוץ והכוונה, דב גרגור, נומרולוגיה, תקשור, נומרולוג בצפון, התחום האישי, התחום הזוגי, ייעוץ נומרולוגי אישי

תן ציון למאמר זה

5.00