מדורי תוכן

ראשי | מדריך המטפלים | בת שבע דור - מאמנת אישית ומדריכה רוחנית בירושלים

בת שבע דור - מאמנת אישית ומדריכה רוחנית בירושלים

כל המידע על בת שבע דור - מאמנת אישית ומדריכה רוחנית בירושלים. במאמר זה תקבלו את כל המידע שנחוץ על מנת לפנות לבת שבע דור - מאמנת אישית ומדריכה רוחנית בירושלים. לנוחיותכם, בהמשך העמוד תמצאו את כל הדרכים ליצירת קשר איתי וכמובן כיצד ניתן להתייעץ עימי - אתם מוזמנים לפנות אלי באמצעות הטלפון או באמצעות טופס משוב.

ID: 6000211144 EX: 294 <!-- https://www.facebook.com/JerusalemDate -->


בת שבע דור היא מאמנת בכירה - אישית, זוגית, עסקית ורפואית. בנוסף מטפלת רוחנית, הילרית, מרצה ומנחת סדנאות בשפות עברית ואנגלית שעוזרת לאנשים 'לצאת מהפלונטר' לתוכו נקלעו על מנת למצוא את דרכם אל האושר.

בת שבע דור למדה באוסטרליה וטסה פעמיים בשנה לאוסטרליה להנחות סדנאות ולהיפגש עם קהל לקוחותיה אשר ממתין לבואה.

לבת שבע דור יש 'ארגז כלים' מגוון הכולל כירולוגיה, אסטרו- נומרולוגיה, תקשור, אבחון תדרים, ייעוץ בקלפי טארוט, תהילים, קבלה, פנג שואי, פתרון חלומות ועוד. כל אלו יוצרים שיקוף הוליסטי על הגוף והנפש... מתוך כל אלה, היא בוחרת את השיטה המתאימה ביותר לכל אדם ומובילה אותו לשינוי תודעה, לתובנה חדשה של החיים, לתפיסה חיובית יותר את עצמו, מה שמאפשר לו לחיות טוב יותר ובהרמוניה עם הזהות הפנימית שלו. לדעתה "רוב הבעיות בחיי האדם נוצרות מקונפליקטים בין השכל, הנפש והגוף..."

יש לי מגוון רחב מאוד של אמצעים כדי לעזור לאנשים. אני מאתרת כמו בצילום רנטגן את הבעיות ומכוונת לדרך חיים חדשה. הראיה שלי היא רבת מימדים וכך גם אני מצליחה להגיע לנקודת האבחון באופן המדויק והעמוק ביותר. אני יורדת ליסודות של הבעיות כשהמטרות הן להבין את המטופל באמת, לאבחן מה מפריע וכואב לו, מה חוסם אותו ואיך לרפא אותו ולהביא אותו למצב שיצליח לחיות בשלום עם עצמו וסביבתו.

הטיפולים והייעוצים של בת שבע דור מתבצעים בירושלים.

טלפונים:
072-2285823

קישור לאתר שלי

קישור לאזור האישי שלי

קישור לכתבה עליי במדור המומלצים

נושאים קשורים: בת שבע דור, טלפון, כתובת, המלצות, אתר, טיפול, יעוץ, אימון אישי ורפואה אלטרנטיבית בירושלים, אימון אישי, אימון זוגי, אימון עסקי, נומרולוגיה - בת שבע דור - מאמנת אישית ומדריכה רוחנית בירושלים

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן

1514 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

נומרולוגיה, תקשור, אימון אישי, קבלה, תהילים, אנרגיה, אימון זוגי, פתרון חלומות, גוף ונפש, אימון עסקי, פנג שואי, נומרולוגיה, בת שבע דור, אבחון תדרים, ייעוץ בקלפי טארוט, קבלה, אימון זוגי, אימון אישי, תקשור, אימון אישי ורפואה אלטרנטיבית בירושלים

תן ציון למאמר זה

5.00