מדורי תוכן

ראשי | מדריך המטפלים | ד"ר יוסי פייביש .Ph.D ND.- מומחה לנטורופתיה ורפואה משלימה בצפון

ד"ר יוסי פייביש .Ph.D ND.- מומחה לנטורופתיה ורפואה משלימה בצפון

כל המידע על ד"ר יוסי פייביש .Ph.D ND.- מומחה לנטורופתיה ורפואה משלימה בצפון. במאמר זה תקבלו את כל המידע שנחוץ על מנת לפנות לד"ר יוסי פייביש .Ph.D ND.- מומחה לנטורופתיה ורפואה משלימה בצפון. לנוחיותכם, בהמשך העמוד תמצאו את כל הדרכים ליצירת קשר איתי וכמובן כיצד ניתן להתייעץ עימי - אתם מוזמנים לפנות אלי באמצעות הטלפון או באמצעות טופס משוב.

ID: 669238624 EX: 345


ד"ר יוסי פייביש.Ph.D ND - מומחה לנטורופתיה ורפואה טבעית משולבת.

ד"ר יוסי פייביש הוא מוותיקי תחום הרפואה המשלימה בארץ, מומחה לרפואה משלימה ונטורופתיה משולבת, הכוללת בין היתר דיקור, טיפול איורוודה שמקורו ברפואה ההודית, רפלקסולוגיה, פרחי באך, עיסוי, ארומתרפיה, הומיאופתיה, 'קרניו–סקראל תרפי' ועוד.

אני מאמין שכאבים ובעיות בריאות שונות נובעות במקרים רבים בגלל חוסר איזון בין הגוף לנפש. אם לא נטפל בהיבט הרגשי, רוב הסיכויים שנקבל פידבק המבוטא בכאב דרך הגוף הפיזי. בהסתמך על גישה האמורה, שהוגדרה להלן 'גופ-נפש', יש צורך מחייב לבחון תלונות היכולות להיות קשורות להיבט הרגשי-נפשי. האסטרטגיה הטיפולית מבוססת על שילוב מגוון שיטות טיפול, בכדי להבטיח התקדמות בתהליך הטיפולי ובכך להגיע לתוצאה הרצויה מוקדם ככל האפשר.

העבודה שלי מבוססת על אבחון מדויק (באמצעות שיטות הלקוחות מהרפואה הסינית, הביו-ארגונומי ע"פ שיטת רפי רוזן, קינסיולוגיה, רפלקסולוגיה ועוד). הצלבה בין האבחונים השונים עם אבחונים מהרפואה קונבנציונאלית, יובילו בסופו של דבר להתאמה מיטבית של הטיפול לצרכי המטופל.

אז אם גם לכם נמאס לסבול מסימפטומים מעיקים במשך זמן רב, אם אתם צורכים יותר מידי תרופות, אם אתם רוצים להירפא בשיטות טבעיות תוך זמן סביר - יש לכם כתובת. התקשרו אליי עוד היום לתאם.

הטיפולים מתבצעים בכפר וורדים.

טלפון:
072-2285882

קישור לאתר שלי

קישור לאזור האישי שלי

קישור לכתבה עליי במדור המומלצים

נושאים קשורים: יוסי פייביש, טלפון, כתובת, המלצות, אתר, טיפול, יעוץ, רפואה משלימה, רפואה טבעית, נטורופתיה משולבת, איורוודה, רפלקסולוגיה, פרחי באך - ד"ר יוסי פייביש .Ph.D ND.- מומחה לנטורופתיה ורפואה משלימה בצפון

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן

1317 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

ארומתרפיה, רפלקסולוגיה, עיסוי, רפואה טבעית, הומיאופתיה, איורוודה, קינסיולוגיה, גוף ונפש, רפואה טבעית, רפואה משלימה, רפואה סינית, פרחי באך, רפלקסולוגיה, יוסי פייביש, נטורופתיה משולבת

תן ציון למאמר זה

5.00