מדורי תוכן

ראשי | מדריך המטפלים | בטינה ססמסקי - נטורופתית במודיעין

בטינה ססמסקי - נטורופתית במודיעין

כל המידע על בטינה ססמסקי - נטורופתית במודיעין. במאמר זה תקבלו את כל המידע שנחוץ על מנת לפנות לבטינה ססמסקי - נטורופתית במודיעין. לנוחיותכם, בהמשך העמוד תמצאו את כל הדרכים ליצירת קשר איתי וכמובן כיצד ניתן להתייעץ עימי - אתם מוזמנים לפנות אלי באמצעות הטלפון או באמצעות טופס משוב.

ID: 6302425517 EX: 320


בטינה ססמסקי, בעלת קליניקה במודיעין - מכבים, נטורופתית והרבליסטית קלינית שנעזרת בין היתר, במכשירים מיוחדים וחדשניים המתבססים על רפואת תדרים: "גלובל דיאגנוסטיקס" ו"דיסופט". מכשירים אלה יגלו תוך דקות ספורות את כל בעיות הבריאות שלכם ביעילות ובמקצועיות ויתוו את הדרך לשיפור מצבכם הגופני והרגשי.

אז אם אתם מאוכזבים מהרפואה הקונבנציונאלית ומחפשים דרך אחרת... הנה זה בא. המכשיר גלובל דיאגנוסטיקס, כשמו כן הוא. המכשיר מבצע תוך שמונה(!) דקות בדיקה מיוחדת, מאבחן ונותן 'תמונת מצב' של רמות פעילות מאות איברים ומערכות גופניות. המכשיר מודד תדרים של למעלה משש מאות איברים ומערכות גופניות בסה"כ, החל ממערכת הדם, העיכול, רגישויות מזון ועוד ועוד.

היתרון והחידוש של המכשיר מתבטא ביכולות זיהוי גורמי המחלה ובעיות רפואיות בשלב מוקדם ביותר בקלות, במהירות וברמה דיוק גבוהה במיוחד. המכשיר מסוגל לאבחן בעיות כגון הימצאות חיידקים, קנדידה, רגישויות למזונות ואלרגיות, דלקות חבויות, מחסור בוויטמינים ובמינרלים ועוד.
 
נטורופתיה היא רפואה טבעית שמטפלת באדם באופן מערכתי הוליסטי ולא רק בסימפטומים. הנטורופתיה עובדת מצוין בפני עצמה וגם במקביל לאופציות שמציעה הרפואה הקונבנציונאלית. הייחוד בנטורופתיה הוא שבדרך כלל, אנשים שסובלים ממחלות שונות. הנטורופתיה מציעה דרך שינוי תזונה אפשרות להקל על סימפטומים ואף לרפאם לחלוטין. טיפול מסוג כזה יעיל בסוגים שונים של בעיות בריאות, כולל מחלות אוטו-אימוניות.

הטיפולים מתבצעים במודיעין

טלפון:
072-2285940

קישור לאזור האישי שלי

קישור לכתבה עליי במדור המומלצים

נושאים קשורים: בטינה ססמסקי, טלפון, כתובת, המלצות, אתר, טיפול, יעוץ, נטורופתית והרבליסטית קלינית, רפואת תדרים, גלובל דיאגנוסטיקס, דיסופט, חיידקים - בטינה ססמסקי - נטורופתית במודיעין

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן

1172 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

חיידקים, קנדידה, רפואת תדרים, בטינה ססמסקי, רפואת תדרים, נטורופתית והרבליסטית קלינית, גלובל דיאגנוסטיקס, דיסופט, רגישויות למזונות ואלרגיות

תן ציון למאמר זה

5.00